Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: JAK DZISIAJ BYŁO NA RYBACH  (Przeczytany 9192 razy)

Jędrzej

• Hero Member
JAK DZISIAJ BYŁO NA RYBACH
« dnia: Marzec 29, 2014, 18:16:56 »
Dzisiaj na Srebrnioku z płytkiej wody  na pickera weszły trzy karpiki ledwo wymiar , dwa wielkie karachy i lechol prawie 60 cm . Dwa karpie poszły na patelnie , reszta woda . Kolega obok wyjął amura około 70 cm . Na drugim brzegu pod parkingiem , nawaleni karpiarze też ustrzelili amura ale ze względu na pijacki bełkot dokładnie nie usłyszałem wielkości ryby , z daleka około 3 kg .

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
Odp: JAK DZISIAJ BYŁO NA RYBACH
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2014, 10:03:40 »
Gratulacje tzn. ryba jest i bierze . dobrze by było na ten temat coś pisać przynajmniej wiadomo co się dzieje na zbiorniku ;D

roger74

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2014, 10:20:37 »
witam do kolegi Jędrzej K byłem przy chłopakach jak wyciągli  tego amurka co zaraz zobaczył wodę nie (PATELNIĘ????) >:(nie rozumiem co pan miał na myśli ( pijacki bełkot)w rozmowie z chłopakami było wszystko okej ps:pijacki bełkot pewnie był u pana a podsłuchiwanie osób trzecich jest związ :(ane z brakiem kultury mógł pan podejść do chłopaków i zobaczyć co się działo a nie wypisywać bzdur z domysłu ???   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2014, 10:45:29 »
witam do kolegi Jędrzej K byłem przy chłopakach jak wyciągli  tego amurka co zaraz zobaczył wodę nie (PATELNIĘ????) >:(nie rozumiem co pan miał na myśli ( pijacki bełkot)w rozmowie z chłopakami było wszystko okej ps:pijacki bełkot pewnie był u pana a podsłuchiwanie osób trzecich jest związ :(ane z brakiem kultury mógł pan podejść do chłopaków i zobaczyć co się działo a nie wypisywać bzdur z domysłu ???   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Dokładnie się przyglądałem tym chłopakom , cały czas byli we trzech , również przy wyciąganiu ryby i nikt tam więcej nie chodził , rozumiem wiec , że Kolego byłeś jednym z tych łowiących  heheeh . A podsłuchiwać nie musiałem bo darliście się na cały Srebrniok , pewnie w Czechach też was słyszeli !!! - Więc nie ucz mnie chłopie kultury jak nie wiesz co to znaczy !
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2014, 10:55:28 wysłana przez Jędrzej K »

roger74

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2014, 11:00:10 »
nie usprawiedliwiając chłopaków może rzeczywiście zachowywali sie głośno(bez bełkotu)trzeba było podejść i by na pewno panu powiedzieli wagę i rozmiar bo ja z nimi rozmawiałem i było wporzo. >:( >:(

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2014, 11:04:29 »
nie usprawiedliwiając chłopaków może rzeczywiście zachowywali sie głośno(bez bełkotu)trzeba było podejść i by na pewno panu powiedzieli wagę i rozmiar bo ja z nimi rozmawiałem i było wporzo. >:( >:(

Ale mnie nie interesowała waga ani wymiar ryby , ani znajomość z nimi , zważywszy po tym jak się zachowywali , słyszałem ''POLEJ '' wiec jednoznacznie skojarzyłem co tam się dzieje . Zresztą nie tylko ja odniosłem takie wrażenie bo kolega obok miał podobne odczucia .

roger74

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2014, 11:59:13 »
wódka jest dla wszystkich ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :) :) :) :) :) :)

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2014, 12:14:10 »
wódka jest dla wszystkich ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :) :) :) :) :) :)

Ale oczywiście , naturalna rzeczą jest na dłuższej wyprawie , że w plecaku mamy coś na rozgrzewkę jednak pamiętaj Kolego , jak Cię widzą tak Cię piszą  ;)

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2014, 18:45:50 »
Kol. dobrze pisze się o takich sytuacjach bo naprawedę wynika z tego że wszyscy mają rację ale w 50 % wiem sam bo nieraz słyszłem i widziałem co kielich robi z niektórymi a tak szczerze powiedziwszy niektórym barkuje dużo do kultury zachwania sie na rybach , cieszy fakt ,że duza ryba poszła do wody / to jest plusik/ dzisiaj Sazan został zarybiony karpiem od 5 do 7 kg kol. dzwonili ,że była bardzo zdrowa - czas pokaże - jutro otwarcie Sazana oj bedzie sie działo oby także wszystkie ryby poszły do wody zgodnie z zasadmi tam przyjetymi. Życze samych skcesów. ;D

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2014, 18:32:35 »
Dzisiaj na Srebrnioku wspólnie z kolegą złowiliśmy 6 karpi gdzie największy miał 53 cm , 5 ładnych karasi od 24 do 31 cm , lina 41 cm i kilka wzdręg , brały na płytkiej widzie na pinki i kukurydzę. Wszystkie rybki wróciły do wody . Taka uwaga , większość karpi miała otarcia skóry i pozrywane łuski , lin również miał liczne ubytki łusek , źle to wyglądało .

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2014, 08:47:51 »
trudno powiedzieć z czego to wynika ale wiosna ma to do siebie ,że zawsze ryby są uszkodzone , jest też powód tego że jest to okres tarła ryby i może się ocierać o jakieś przszkody ostre. Czeba by było na bieżąco sprawę pilotować. Gratuluję sukcesu tak trzymać :)

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2014, 14:49:45 »
Dzisiaj na Srebrnioku jedno branie na kichę białych robaków , ryba mocno odjechała na wiele metrów ale nie dałem rady jej zatrzymać , cienki przypon w pickerku strzelił po kilkunastu minutach walki . Wyglądało na dużego karpia , może suma ? Po chwili zaczął wiać silny wiatr i padać deszcz , musiałem się ewakuować bo jak nic zamarzłbym tam na kość .

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 13, 2014, 22:10:47 »
Dzisiaj na Srebrnioku lipa  :'(

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2014, 05:22:27 »
 ;) tak to trzeba brać jak to mówią dzisiaj tak jutro będzie lepiej pogoda a zwłaszcza zimne noce to robią ,że ta ryba bierze jak himera - nie tracić nadzieji

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2014, 07:40:41 »
Słusznie prezes ,jeszcze trochę i woda nabierze temperatury a wtedy sobie odbije  ;D

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.