Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Opłata licencji "Sazan"  (Przeczytany 525 razy)

endriu1355

• Sr. Member
Opłata licencji "Sazan"
« dnia: Marzec 04, 2017, 19:53:11 »
Witam . Byłem wczoraj opłacić licencje na "Sazana". Opłacam ją praktycznie od początku łowiska, bo już 9 lat i martwię  się, czy w przyszłym roku załapię się na licencję . Byłem w kole o godzinie 16 i już mam numer zezwolenia powyżej 50 , słyszałem, że co nie którzy koczowali pod kołem już od 15 .Mam propozycje , aby w przyszłym roku w pierwszym dniu opłat licencji, mieli pierwszeństwo opłacić koledzy ,którzy kontynuują opłatę , a w następnym tygodniu licencje, które zostały .

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
Odp: Opłata licencji "Sazan"
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2017, 07:41:59 »
Byłem ostatni co opłacałem i miałem numer 64 i nie wiem po co o godz. 10 rano już czekają ciekawe czy w ankiecie większość taka uwagę wpisało

spider1985

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2017, 20:20:22 »
Witam serdecznie , właśnie przeglądam regulamin na rok 2018 ...i co ??? ... 400 zł składki + opłaty PZW !? Przecież to jest "lekka" przesada !!! Rozumiem że zbiornik Sazan jest jednym z najatrakcyjniejszych zbiorników w naszej okolicy ale uważam że 400  zł składki to naprawdę przesada ....

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2017, 14:04:18 »
Może jest to dużo i mało na łowiskach doba kosztuje 50 zł lub 110 zł a to jest roczna  ryby mają być ale cena też jest bardzo ciekawa chyba że dysponujecie lepszymi ofertami 

n0name

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2017, 14:10:47 »
Witam, chciałbym po raz pierwszy opłacić składkę na sazanie. Moje pytanie brzmi czy w ogóle jest szansa żeby się załapać? W zeszłym roku dzwoniłem to Pani, która odebrała powiedziała mi, że już wszystkie licencje są zajęte a było to w pierwszym dniu kiedy można było opłacać składkę.
Wszystko zależy od kolejności czy np. pierwszeństwo mają osoby, które opłacały składkę rok wcześniej?

Co do opłaty 400 zł może i jest to sporo, ale zobacz np. zbiornik Bażyna tam płacisz za weekend 35 zł doba wystarczy przejechać się tam 10x w ciągu roku na jednodniową zasiadkę i już masz 350 zł.
Zbiorniki komercyjne to przeważnie 50 zł/doba.

endriu1355

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2018, 17:50:01 »
Witam , a to ciekawe co kolego " n0name " piszesz , że nie mogłeś kupić licencji w dniu sprzedaży, skoro ostatnia sprzedana licencja w tym dniu miała numer 64 ( tak napisał wcześniej kolega  krzysztof_13 ) , co do kwoty 400 zł za licencje to nie wiem czy to jest dużo czy mało , ale podwyżka czegokolwiek o 60%, to chyba jest duża podwyżka ?

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.