Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ludzie swoje, prezes swoje.  (Przeczytany 752 razy)

slaj8

• Jr. Member
  • **
Ludzie swoje, prezes swoje.
« dnia: Marzec 27, 2017, 20:20:09 »
Witam. Chciałem poruszyć wątek miasteczka kempingowego na Łęgoniu. Jak dobrze pamiętam na zebraniu w grudniu odbyło się głosowani w w tej sprawie i większością głosów zostało przegłosowane że kempingi nie mogą przebywać na Łęgoniu dłużej niż tydzień a tu lipa od początku marca znowu się ustawiło miasteczko, nawet drzewa powycinali żeby się pomieścić. Jak widać prezes koła ma gdzieś ludzi, ważne jest żeby znajomi byli zadowoleni i kasa się zgadzała - żenada.  >:( >:( >:( >:(

Emil

• Newbie
  • *
Odp: Ludzie swoje, prezes swoje.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2017, 20:38:01 »
Brak słów na zebraniu było jasno powiedziane nie mówiąc już o tym że było głosowanie brawa dla zarządu!

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2017, 20:52:30 »
Koło jako część okręgu nie ma osobowości prawnej i nie może prowadzić działalności gospodarczej, uchwała waszego Walnego Zgromadzenia bez zatwierdzenia przez ZO jest  uchwałą która obowiązuje  członków waszego koła.Warto znać Statut PZW aby nie podejmować złych,nieprzemyślanych uchwał bo szkodzi się własnym członkom koła.   

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2017, 07:22:20 »
tzn. w jakiej części Koło prowadzi działalność gospodarczą bo coś nie rozumie.- nie pobieramy żadnych opłat oprócz zbierania składek , co do przyczep tak Zarząd postanowił i są ograniczenia , jest dział gospodarczy i decyduje.

Emil

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2017, 09:20:58 »
Rozumiem że ci co mają przyczepę mogą ją tam postawić i nie wędkować? Bo byłem i sam widziałem zajęli sobie tylko miejsce jak Pan to wytłumaczy? Nie wspomnę o robieniu podestów z desek wycince drzew i postawieniu własnego kibla za przeproszeniem? Żal...

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2017, 15:07:06 »
"zarząd" hehe, to po co te głosowania na zebraniach jak niby zarząd robi i tak co chce, po prostu ktoś robi tak by jego znajomi tak zagłosowali by przepisy były po jego myśli i inni koledzy mogli siedzieć przez pół roku na łowisku wyłapując już i tak ubogi rybostan tych wód, paranoja.
Zarząd postanowił i są ograniczenia

A i jeszcze mnie interesuje jakie oni mają ograniczenia, proszę napisać konkretnie jakie ograniczenia.

piotr2608

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2017, 20:12:27 »
To samo jest na 616 obozowisko sobie robią po co płacimy te 237 zł żeby nie było gdzie jeździć.Kto na to pozwala czy to jest prywatna ziemia żeby sobie gdzie tylko wolne miejsce postawić białą bude i zabraniać łowić bo to jego miejscówka.Widocznie ktoś bierze łapówe!!!!!!!   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2017, 20:27:35 »
Kolego piotr2608 wygląda na to że prezesi niektórych kół wędkarskich w okolicy robią sobie prywatę dla swoich "przyjaciół" ze zbiorników które są dostępne dla wszystkich. Tak to jest jak jeden z drugim do władzy dojdzie to myśli że to jego. Śmiechu warte co się w Polsce z wędkarstwem dzieje.

piotr2608

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2017, 20:36:12 »
Tylko jeżeli tak dalej będzie to proponuje przestać płacić karty jeździć gdzie się chce i niech tylko ktoś mi podejdzie i każe pokazać co mam w siatce,jak ci z tych budek wyłapują wszystko i zaraz na patelnie a ty zapomnij że coś złapiesz.Płacisz grubą kasę za sprzęt przynęty a i tak ci to g....bo oni ci to wyłapią i usmażą.

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2017, 21:43:51 »
W zupełności cię rozumiem nie powinno być czegoś takiego chcesz przyjechać to przyjedź na tydzień czy dwa a po tym okresie zwolnić miejsce niech inni też mają możliwość połapania. Zapraszam innych do rozmowy co wy o tym sądzicie?

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2017, 16:07:36 »
Przestałem jeździć na Łęgoń przez to wszystko. Szkoda, bo fajna woda.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.