Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Zarybianie 624 Łegoń  (Przeczytany 590 razy)

Emil

• Newbie
  • *
Zarybianie 624 Łegoń
« dnia: Marzec 28, 2017, 09:33:47 »
Witam mam pytanie co do zarybienia zbiornika 624 Łegoń jaka ilość ryby i w jakim okresie zostanie wpuszczana?

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
Odp: Zarybianie 624 Łegoń
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2017, 10:34:45 »
Za ilość i termin jest odpowiedzialny dział gospodarczy tam należny się pytać na dzień dzisiejszy wiosenne zarybienie jeszcze nie jest złożone ale to co wiem mają zamówić sandacza , węgorza ,  leszcza  i coś karpia ale od czerwca systematycznie co miesiąc.

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2017, 15:14:58 »
Co do Łęgonia to poczekamy zobaczymy, albo niech się ktoś wypowie z działu gospodarczego jak będzie, a mnie nurtuje inny zbiornik mam pytanie dlaczego Srebrniok co roku jest tak słabo zarybiany, przecież to jest taka fajna woda a zarybianie to nawet nie połowa tego co na innych zbiornikach.

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2017, 06:22:40 »
Na zbiorniku według rejestracji jest bardzo mała presja dlatego odpis z Okręgu na zarybianie wynosi w tym roku  6000 zł w poprzednich latach było jeszcze mniej i teraz pytanie co za to można wpuści 

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2017, 20:48:47 »
Jest mała presja bo jest mało ryb i kiepski i daleki dojazd do stanowisk, gdyby się to zmieniło pewnie było by inaczej.

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2017, 06:40:33 »
Jest racja na razie czekamy aż to przesypią możne w tedy będzie dopuszczony przejazd nad wodę od strony rzeki Odra zrobi się stanowiska co do ryb ryby są tylko jest trudny zbiornik zarybiać będzie się tyle na ile będzie nas stać 

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2017, 16:13:05 »
Już widzę te przyczepy i ogródki jak zrobicie dojazd od strony Odry na Srebrnioku.
Będzie jak kiedyś na Nieboczowach, z tym, że dodatkowo jeszcze będą okupowa miejsca na Odrze, które mają za plecami. Ehhh  :(

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2017, 11:58:20 »
Kol. narodził się pomysł aby z zbiornika Łęgoń górna cześć zbiornika tzw ;O;  zrobić całkowity zakaz zabierania ryb   czekam na odpowiedz i waszą reakcję.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.