Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ilość zawodów komercyjnych na zbiorniku licencyjnym "SAZAN"  (Przeczytany 1691 razy)

endriu1355

• Sr. Member
Ilość zawodów komercyjnych na zbiorniku licencyjnym "SAZAN"
« dnia: Kwiecień 25, 2017, 21:57:46 »
Witam . Moje pytanie dotyczy kto akceptuje ilość zawodów komercyjnych , za wyjątkiem zawodów organizowanych przez licencję ?
Rezerwacja Zbiornika Licencyjnego Sazan

Zawodów Karpiowych

Data

Godzina

Organizator Zawodów

Zbiornik

20 - 23.04

00.00

karpklub.pl - odwołane

Sazan

29.04 -3.05

00.00

karpklub.pl

Sazan

17.- 21.05

8.00

Koło nr 126 - sklep Rybka

Sazan

08 - 11.06

8.00

Sklep  Rybka

Sazan

31.08 - 03.09

8.00

Sklep KAPER

Sazan

17.08. - 20.08.

8.00

Nash Tackle Polska
  Informacja ze strony koła pzw 126

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
Odp: Ilość zawodów komercyjnych na zbiorniku licencyjnym "SAZAN"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2017, 08:30:57 »
Chcąc zorganizować zawody należy sie pisemnie z wyprzedzeniem zgłosić do Zarządu Koła i w porozumieniu z kierownictwem Sazana zostaje taka zgoda wydana lub nie.

endriu1355

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:25:51 »
Witam . Tylko moje pytanie dotyczy ilości zawodów organizowanych komercyjnie , a może ktoś będzie chciał nakręcić jakiś film tak jak w zeszłym roku ,  woda zamknięta na tydzień. Z"Sazan "  nie jest wodą komercyjną a licencją , gdzie około 150 chłopa płaci składkę i okazuje się , że nie są w stanie powędkować , bo praktycznie co dwa tygodnie w weekendy są jakeś zawody .Do tego typu imprez w okolicy są typowe komercje . I proszę Mi nie pisać że mogę łowić w tygodniu , niestety Ja jeszcze pracuje . Jestem za tym aby ograniczyć ilość zawodów komercyjnych , albo z łowiska "SAZAN " zrobić typową komercję , gdzie się płaci za dzień wędkowania lub wielokrotność dni .

olyj

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2017, 15:46:34 »
współczuję, dziwne podejście do stałych członków licencji którzy utrzymują wodę, na komercjach jest mniej zawodów

marcinsazan

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2017, 18:23:15 »
Może faktycznie to dobry pomysł, by wprowadzić opłaty jednodniowe na początek za 50 zł. Wtedy Panie endriu1355 będzie Pan łowił kiedy Panu się podoba i kiedy ma Pan czas. Lecz najpierw musi być jakieś wolne stanowisko oczywiście. Jeżeli Panu to odpowiada proszę taki wniosek wystosować do kierownictwa Sazana.

endriu1355

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2017, 22:50:49 »
Witam . Kolego "marcinsazan " proszę czytać ze zrozumieniem , że narazić jest to licencja a nie komercja gdzie około 150 chłopakowania płaci składkę , a co do opłaty 50 zł na początek to można wprowadzić na komercji a nie na licencji i jeżeli powstanie komercja to się nie martw że nie nie będzie miejsca , bo wtedy będzie  rezerwacja , ale nie w tym problem a w ilości zawodów komercyjnych na licencji .

marcinsazan

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2017, 18:58:52 »
Po 1 - ilość wydanych licencji to 75 a nie 150,
Po 2 każdy organizator zawodów ponosi koszty za udostępnienie zbiornika,
Po 3 - wędkarstwo to relaks sportowo- rekreacyjny.
I takie prywatne pytanie, jesteś kolego każdy dzień na zasiadce? - że tak bardzo zawody Ci przeszkadzają?

okonek63

• Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2017, 19:40:28 »
Kolego marcinsazan od kiedy to koła PZW mogą prowadzić działalność gospodarczą?

endriu1355

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2017, 21:48:48 »
Kolego "marcinsazan" nie jestem przeciwnikiem zawodów , w wielu zawodach startowałem , ale jestem za ograniczenie zawodów komercyjnych  na licencji , większość płacących licencje wędkuje   w weekendy i w tym jest problem , chyba że się mylę i wszyscy wędkuje od poniedziałku do czwartku, tylko Ja w weekendy to w takim razie sorry, Ja też  zacznę wędkować od poniedziałku do czwartku , aby nie przeszkadzać w organizacji zawodów komercyjnych .

marcinsazan

• Full Member
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2017, 02:05:50 »
Panie Okonek wszystkie opłaty idą na cele statutowe zgodnie z uchwałą - zapraszam do zapoznania się najpierw z zasadami a potem proszę zadawać pytania.
Panie endriu1355 każdy ma prawo organizować i startować w zawodach - i jestem w 100% pewny że wszystkie zawody karpiowe są zawodami komercyjnymi, ponadto każdy zawodnik musi posiadać kartę wędkarską. Kolego endriu sam piszesz że nie raz startowałeś w zawodach, więc nie rozumiem Twoich nieuzasadnionych pretensji. Mamy połowę maja 7 weekendów za nami w 1 weekend był zajęty - zostało Ci 6 - byłeś na wszystkich ? Mam nadzieję że teraz też jesteś i odpiszesz mi z telefonu.
Pozdrawiam.

endriu1355

• Sr. Member
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2017, 16:23:59 »
Kolego "marcinsazan" coś z czytaniem ze zrozumieniem jest nie tak , nigdzie nie napisałem że jestem przeciwko zawodom karpiowym na "SAZANIE" , ale ilość zawodów według mnie jest za duża i nie wyliczaj ile to dni mam  do wędkowania ,bo mogę wcale przez cały rok wędkować i to jest moja sprawa i moja kasa , pytanie dotyczy ilości zawodów komercyjnych (zawody organizowane przez koło według Mnie nie są zawodami komercyjnymi ) i na tym kończę temat z mojej strony . Pozdrawiam .

marcinsazan

• Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2017, 09:22:21 »
No pewnie jeszcze nigdy nie organizowaleś zawodów i nie wiesz jaka jest różnica między komercyjnymi a nie komercyjnymi zawodami. Za dużo tłumaczenia bo nie czas i nie miejsce na to. Za kilka dni chłopaki będą współlzawodniczyc w zawodach. Jako posiadacz zezwolenia nie będę tupał nogą tylko pojadę na inne łowisko. Szanuję organizatora i zawodników i życzę super zabawy i dobrych wyników.

ariaxx

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 03, 2018, 21:42:28 »
Witam , mam nadzieję tak samo jak większość osób łowiących na Sazanie że w roku 2019 zarząd nie dopuści do organizowania zawodów w majowy weekend. Jest to czas kiedy większość z nas ma możliwość powędkować wspólnie z rodziną i zawody w tym czasie to brak szacunku dla posiadaczy licencji. Jest to woda PZW a nie prywatna woda Karpklubu. Jeżeli chcą zawodów jest wiele innych terminów do których nikt nie ma uwag. PZW jest po to aby szanować wędkarzy a nie popierać prywatę jednej osoby i jego klubu.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.