Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZARZĄD

Aktualności | 2018-02-03 | Publikujący: Koło nr 19 Garwolin

ZARZĄD

W dniu 29 01 2018r w "domku wędkarskim" odbyło sie posiedzenie Zarządu koła nr 19 PZW Garwolin  w zebraniu uczestniczyło 10 członków koła w tym 6 członków zarządu zachowane zostało kworum i Zarząd był zdolny do podejmowania decyzji. Po przyjęciu porządku zebrania Zarząd podjął siedem uchwał: Uchwała nr 1/2018 w sprawie odwołania ze składu zarządu z powodu bezczynności kol. Michalik Józef, Zalewski Łukasz, Dębski Tomasz, Kowalski Łukasz. Uchwała nr2/2018 w sprawie powołania do składu zarządu z powodu jego zdekompletowania kol. Makaruk Marcin pełnił będzie funkcję w-ce prezesa ds. młodzierzy, Rękawek Włodzimierz pełnił będzie funkcję kpt. sportowego. Uchwała nr3/2018 w sprawie zwołania w dniu 26 lutego 2018r w "domku wędkarskim" w Garwolinie o godz.17 30 w pierwszym terminie i o godz. 18 00 w drugim terminie  Nadzwyczajnego Walego Zgromadzenia Członków Koła Nr 19 PZW Garwolin w celu wyboru Sądu Koleżeńskiego koła. Uchwała nr.4/2018 w sprawie planu pracy na pierwsze półrocze 2018r.- wszystkie zebrania zarzadu odbywać sie będą w "domku wędkarskim " o godz.18 00, 29 styczeń, luty po walnym zgromadzeniu, 26marzec ,23 kwiecień ,28 maj , 18 czerwiec. Uchwała nr5/2018 w sprawie zawodów wędkarskich - podlodowe mist. koła 18 luty stawy Wilga rezerwa Oblin, 50+          22 kwietnia zalew Garwolin zawody otwarte wpisowe 30zł, 20 maja spławikowe mistrzostwa koła zalew Garwolin, zawody dla dzieci w ramach obchodów Dni Garwolina, 10 czerwiec spinningowe mist. koła rzeka Wisła, 9 września federowe mist. koła stawy Żelechów, 30 września puchar prezesa zawody otwarte wpisowe 30zł. Uchwała nr 6/2018 w sprawie zatwierdzenia wniosków komisji ds. odznaczeń, Uchwała nr 7/2018 w sprawie powołania na funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego kol. Rękawka Janusza. 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • kolonr1 Data dodania: 8 godzin 30 minut temu Oceń: 1 + / -

  Kol. Łukasz Zalewski - ale w uchwale i tak zostało, że za bezczynność.

 • Maliszewski Bohdan Data dodania: 12 dni temu Oceń: 3 + / -

  Z autopsji: Pan Prezes lubi często rozmijać się z prawdą.

 • aspius40 Data dodania: 15 dni temu Oceń: 2 + / -

  Na zebraniu prezes mówił że dokumenty muszą być w formie elektronicznej i po to potrzebuje laptop . To po co mu drukarka ? Prezes mówił też że sms nie jest formą zgłoszenia rezygnacji . No jak to ? przecież w formie elektronicznej jest . W końcu najważniejsze - to co twierdzi prezes to nie jest prawda objawiona tylko jego własne twierdzenie . TYLKO TYLE .

 • aspius40 Data dodania: 15 dni temu Oceń: 2 + / -

  Łukasz . Pytanie po co w ogóle tam chodziłeś na te posiedzenia . Z góry przecież zarząd był tak kompletowany aby mógł przegłosować co sobie wymyśli . Nie dziwne że niektórzy członkowie zarządu dali sobie spokój z tym cyrkiem . Może to i lepiej , na pewno spokojniej . Sąd koleżeński nie podjął działalności bo i nikt nie zwołał posiedzenia w celu ukonstytuowania się składu a było na to raptem 7 dni od wyboru .

 • Zalewski Łukasz Data dodania: 17 dni temu Oceń: 8 + / -

  Witam,
  Miałem nie komentować ale skomentuje. Czytam sobie sprawozdanie z posiedzenia i widzę, że zostałem odwołany ze składu zarządu za bezczynność. Chciałbym sprostować tą informację, dnia 29 października 2017 wraz ze sprawozdaniem za 2017 rok złożyłem rezygnację z pełnionej funkcji Kapitana Sportowego jak i z członkostwa w Zarządzie Koła nr 19 Garwolin Panu Prezesowi Krzysztofowi Głowienko. Proszę o przekazywanie w przyszłości rzetelnych informacji.
  Pozdrawiam
  Łukasz Zalewski