Przepisy PZW | 2019-10-22 | Publikujący: Okręg PZW w Gdańsku

Aktualizacja uchwał 22.10.2019 r.... więcej

Wyniki XXV Okręgowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich PZW GDAŃSK

Aktualności | 2019-10-22 | Publikujący: Okręg PZW w Gdańsku

W załącznikach publikujemy wyniki XXV Okręgowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich PZW GDAŃSK... więcej

Najwszechstronniejszy Wędkarz Roku 2019

Zarząd Koła informuje, że po rozegraniu ostatniej tury zawodów i bardzo zaciętej rywalizacji został wyłoniony "Najwszwechstronniejszy Wędkarz roku 2019" Zwycięzcą tej klasyfikacji został kol.Przemysław Schanaase, Drugie miejsce zajął kol.Krystian Moskała, Trzecie miejsce zajął kol.Mirosław Szwarz. Zwycięzcom Serdecznie Gratulujemy!!!!!!... więcej

Klasyfikacja na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2019"

L.p. Nazwisko i Imię Mistrzostwa Spławikowe Puchar NSZZ Solidarność Mistrzostwa Szczupakowe Zakończenie Sezonu Zawody na Wodach górskich Punkty Miejsce 1. Aleksandrowicz Tadeusz 25 ------------ -------------- 5 30 2. Cegiełka Daniel 10 5 5 ------------ 20 3. Cegiełka Wiesław 10 5 -------------- ------------ 15 4. Ciesliński Henryk 10 9 -------------- 5 24 5. Cygański Ryszard 35 35 -------------- 5 75 IX 6. Czoska Maciej ------------- 5 -------------- ------------ 5 7. Czubaszek Antoni 10 ------------- -------------- ------------ 10 8. Daszke ...... więcej

25 Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich PZW w Gdańsku

Aktualności | 2019-10-08 | Publikujący: Okręg PZW w Gdańsku

25 Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich PZW w Gdańsku Świbnie odbyła się w dniach 28-29 września 2019 roku. Patronat Honorowy nad zawodami objął kol. Mieczysław Górski, Prezes Zarządu Okręgu PZW w GdańskuCelem Olimpiady jest organizowanie współzawodnictwa sportowego, popularyzowanie idei wędkarstwa i działalności PZW wśród dzieci i młodzieży, a także prowadzenie pracy oświatowo-wychowawczej. Olimpiada była dwudniowa, a miejscem zakwaterowania oraz wyżywienia był Ośrodek Wypoczynkowy „Wakacje z Alicją” w Gdańsku ...... więcej