Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Klasyfikacja Generalna Grand Prix na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2016"

Klasyfikacja Generalna Grand Prix na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2016"

L.p. Nazwisko i Imię Mistrzostwa Spławikowe Puchar Solidarnosci Mistrzostwa Szczupakowe Zakończenie Sezonu Wody Górskie Punkty Miejsce
1. Albanowicz Witold 75 -------------- ---------------  --------------  ---------  75 V
2. Aleksandrowicz Tadeusz 40 45 ---------------  --------------  ---------  85 IV
3. Bumbul Jerzy --------------- 5 ---------------  -------------- ---------  5  
4. Bulczak Tomasz --------------- 5 --------------- --------------  ---------  5  
5. Cegiełka Wiesław 10 5  5 ---------  20  
6. Cieśliński Henryk 10 8 ---------------  75 ---------  93  III
7. Cygański Ryszard 25 --------------  5 ---------  35

 

8. Czoska Maciej 10 -------------  5 --------------  ---------  15  
9. Czubaszek Antoni 10 -------------- ---------------  --------------  ---------  10  
10. Daszke Sławomir 10 5 ---------  20  
11. Denc Karol 14 -------------- --------------  ---------  19
12. Dżus Przemysław ------------- -------------- 5 -------------- --------- 5  
13. Formella Marian 90 5  5  -------- 100 II
14. Grunwald Jan --------------- 5 ---------------  -------------- ---------  5  
15. Grzybiński Zbigniew --------------- 5 ---------------  5 ---------  10  
16. Gulbicki Andrzej 10 -------------- ---------------   -------------- ---------  10  
17. Henning Roman --------------- 7 ---------------  -------------- ---------  7  
18. Jeka Marek -------------- -------------- 5 5 --------- 10  
19. Karcz Paweł --------------- 65 5  -------------- ---------  70 VII
20. Kass Andrzej 10 5 ---------------  --------------  ---------  15  
21. Kostanek Roman 10 5 ---------------   5 ---------  20  
22. Kowalewski Tadeusz 10 5 ---------------   -------------- ---------  15  
23. Kowalewski Tomasz 10 30  5 ---------  45 XIII
24. Kraśniewski Jan 10 5 --------------- --------------  ---------  15  
Lichman Jacek --------------- -------------- ------------------ 5 --------- 5
25. Łazarek Marek --------------- 40 ---------------  -------------- ---------  40 XV
26. Łonyszyn Jarosław 45 9  5  --------- 59 X
27. Łosiewicz Krzysztof --------------- 6 --------------- --------------  ---------  6  
28. Malottke Roman --------------- 75 --------------- --------------  ---------  75 VI
29. Malottke Iwona --------------- 12 --------------- -------------- ---------  12  
30. Mularczyk Władysław 10 5 5 ---------  20  
31. Narloch Jarosław 14 5  5 ---------  24
32. Niewiadomski Andrzej 60 5 ---------------  --------------  ---------  65 IX
33. Nogaj Henryk --------------- 5 ---------------  5 ---------  10  
34. Ornowski Andrzej --------------- 5 ---------------  -------------- ---------  5  
35. Ostaszewska Zofia 10 -------------- ---------------   -------------- ---------  10  
36. Peplinski Roman 16 25 ---------------   5 ---------  46

XI

37. Rogowski Robert 10 25  5  5 ---------  40 XIV
38. Sacharczuk Czesław --------------- 5 ---------------  5 ---------  10  
39. Sikora Maciej 10 5 ---------------  --------------  ---------  15  
40. Silny Krzysztof 10 5 ---------------  --------------  ---------  15  
41. Stadnik Ryszard 20 5  5 ---------  30
42. Suworow Andrzej 10 10 ---------------   5 ---------  25  
43. Szadach Marek 35 5  5 ---------  45 XII
44. Szwarz Mirosław 110 35  5  5 ---------  150 I
45. Szymelfenig Tadeusz 10 5 ---------------   -------------- ---------  15  
46. Szynkowski Jarosław 18 -------------- ---------------  --------------  ---------  18

 

47. Trojanowski Waldemar -------------- -------------- 5 -------------- --------- 5  
48. Ulenberg Kazimierz --------------- 5 ---------------  65  --------- 70  VII
49. Żywicki Adam 11 15  5 ---------  31
                 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.