Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Klasyfikacja Generalna Grand Prix na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2017"

Klasyfikacja Generalna Grand Prix na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2017"

L.p. Nazwisko i Imię Mistrzostwa Pdlodowe Mistrzostwa Spławikowe Puchar NSZZ Solidarność Mistrzostwa Szczupakowe Zakończenie Sezonu Wody Górskie Punkty Miejsce
1. Albanowicz Witold ------------- 10 20 --------------  ------------    30  
2. Aleksandrowicz Tadeusz 5 10  ------------ --------------   40   55  
3. Bumbul Jerzy ------------ ------------ ------------ 5 -------------   5  
4. Cegiełka Daniel 30 90 45   75 65    230 I
5. Cegiełka Wiesław 5 10  5  45   60  XIII
6. Czubaszek Antoni 5 ------------- ------------   ------------- ------------    5  
 7. Cieśliński Henryk ------------- 10 25  -------------  35   70 IX
 8. Cygański Ryszerd ------------- 10 65   80 VII
 9. Ćwiklinski Mieczysław ------------- 10 ------------- --------------  ------------    10  
10. Czoska Maciej -------------- ------------- 9 -------------- ------------    9  
 11. Daszke Sławomir ------------- 10 45  -------------  5   60 XIII
12. Denc Karol 20 ------------- ------------   ------------- ------------    20
13. Formella Marian ------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
14. Greszkiewicz Martyna ------------- ------------ ------------ 5 5   10  
 15. Grunwald Jan ------------- 10 5  ------------- ------------    15  
16. Grzybiński Zbigniew ------------- ------------- 5 -------------- 25    30  
17. Hebda Krzysztof ------------ ------------- ------------ 5 5   10  
18. Hening Roman ------------- ------------- 5 5   15  
19. Jaskulke Leopold ------------- ------------- 5 --------------  -----------   5  
20. Kaczmarek Szymon ------------- ------------- 5 --------------  5   10  
21. Kopczyński Zbigniew ------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
22. Kostanek Roman 40 -------------  6 --------------    46
23. Kowalewski Tadeusz ------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
24.  Kowalewski Tomasz ------------- 110 5 ------------    120 III
25.  Kraśniewski Jan ------------- 10 ------------- --------------  ------------    10  
26. Lasecki Zdzisław ------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
27.  Lichman Jacek ------------- 10 -------------  -------------  5   15  
28. Łazarek Andrzej ------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
29.  Łonyszyn Jarosław ------------- 10 -------------  ------------- -----------    10  
30. Łosiewicz Krzysztof 5 -------------- ------------   -------------  -----------   5  
31. Malottke Iwona ------------- ------------- 5 -------------- 20    25  
32. Malottke Roman 65 -------------  -------------  5   70 XI
33. Mularczyk Władysław 15 10 --------------   ------------   30
34. Narewski Mariusz 35 ------------- ------------  --------------  ------------    35
35. Narloch Jarosław 5 10 65   75   150 II
36. Niespodziewany Wiesław ------------- ------------- 7 -------------- ------------    7  
37. Niewiadomski Andrzej 45 10  5 --------------    60 XIII
38. Ostaszewska Zofia ------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
39. Pajnowski Marian ------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
40. Peplinski Roman 5 10 --------------  30    48  
41. Schanaase Przemysław ------------- ------------- 75 -------------- 15    90 V
42.  Sikora Maciej -------------- 10 15 --------------  ------------    25  
43.  Silny Krzysztof -------------- 60 30 --------------  ------------    90 IV
44.  Stadnik Ryszard -------------- 60 -------------  -------------- ------------    60 XII
45.. Suworow Andrzej 25 10 35  --------------   5   70 IX
46. Szadach Marek 5 10 -------------  5  ------------   20  
47. Szymański Tomasz -------------- ------------- 5 -------------- ------------    5  
48. Szymelfenig Tadeusz ------------- ------------- 5 --------------   10  
49. Szwarz Mirosław 5 10 ------------   5 ------------    20  
50.  Szynkowski Jarosław -------------- 75 ------------ --------------  ------------    75 VIII
51. Trojanowski Waldemar ------------ ------------ ------------ 5 ------------   5  
52. Ufnal Tadeusz ------------- ------------- 10 -------------- ------------    10  
53.. Ulenberg Kazimierz 75 --------------  12 --------------    87 VI
                   
                   

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.