Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Klasyfikacja na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2018"

Klasyfikacja na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2018"

L.p. Nazwisko i Imię Mistrzostwa Podlodowe Mistrzostwa Spławikowe Puchar NSZZ Solidarność Mistrzostwa Szczupakowe Zakończenie Sezonu Zawody na Wodach Górskich Punkty Miejsce
1. Albanowicz Witold ------------- 10 ------------ --------------  ------------  --------  10  
2. Aleksandrowicz Tadeusz 65 50  7 --------------  ------------  --------  122 IV
3. Bulczak Tomasz ------------- ------------- ------------ -------------- 5 --------- 5
4. Cegiełka Daniel 20 90 5  25 --------  135 III
5. Cegiełka Wiesław 9 14 65   -------- 88 IX
6. Cieśliński Henryk ------------- 25 20 --------------  35  --------  80 XII
7. Cygański Ryszard ------------- 10 10 45  40  --------  95 VII
8. Czoska Maciej ------------- ------------- ------------ -------------- 5 --------- 5

9.

Czubaszek Antoni ------------- 10 ------------ --------------  ------------  --------  10  
10. Ćwikliński Mieczysław ------------- 35 ------------ --------------  ------------  --------  35
11. Daszke Sławomir ------------- 11 6  5 --------  22  
12. Demski Jarosław ------------- 10 ------------ --------------  ------------  --------  10  
13. Formella Marian ------------- 10 45  5 --------  60 XIV
14. Graszkiewicz Martyna ------------- ------------- 5 -------------- --------  10  
15. Grunwald Jan ------------- ------------- 5 5 ------------- --------  10  
16. Grzybiński Zbigniew ------------- 10 9 --------------  ------------  --------  19  
17. Hebda Krzysztof ------------- ------------- 5 --------------  -------- 10  
18. Hening Roman ------------ ------------- ------------ 5 5 --------- 10  
19. Jaskulke Leopold ------------- ------------- 5 -------------- ------------  --------  5  
20. Jeka Marek  ------------- ------------- 40 --------------  75 --------  115
21. Kaczmarek Szymon ------------- 10 5  5 --------  20  
22. Kopczyński Zbigniew ------------- 10 5 65  --------  80 XII
23. Kostanek Roman 40 10 ------------  --------------   5 --------  55
24. Kowalewski Tadeusz ------------- 10 ------------ --------------   5 --------  15  
25. Kowalewski Tomasz ------------- 25 ------------ --------------   5 --------  30
26. Kraśniwski Jan ------------- 10 5 --------------  ------------  --------  15  
27. Lichman Jacek ------------- ------------- 5 --------------  ------------ --------  5  
28. Malottke Roman 25 ------------- ------------  ------------  --------  30
29. Mularczyk Władysław 12 10 12   5 --------  34
30. Moskała Krystian 75 60  5 75  65  --------  210 I
31. Narloch Jarosław 10 -------------  75  5 ------  85 XI
32. Niewiadomski Andrzej ------------- 16 8 --------------   5 --------  29  
33. Olsztyński Wojciech ------------ ------------ ------------ -------------- 5 --------- 5
34. Peplinski Roman 45 40  5 --------------  25  --------  110 VI
35. Sacharczuk Czesław ------------ ------------- ------------ -------------- 5 --------- 5
36. Schanasse Przemysław ------------- 12 35 --------------   45 --------  92 VIII
37. Stadnik Ryszard ------------- 10 25 --------------   5 --------  40  
38. Szwarz Mirosław 20 110 30  30  --------  170 II
39. Szadach Marek 5 20  5  5 --------  30
40. Suworow Andrzej 35 10  15 --------------  5 --------  60 XIV
41. Szymelfenig Tadeusz ------------- 75 5 --------------   5 --------  85 X
42. Szynkowski Jarosław ------------- 45 ------------ --------------  ------------  --------  45
43. Ulenberg Kazimierz 30 10 ------------  --------------   5 --------  45
 44.  Wąchała Tomasz ------------  ------------  ------------  --------------  --------   

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.