Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Klasyfikacja na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2019"

Klasyfikacja na "Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2019"

L.p. Nazwisko i Imię Mistrzostwa Spławikowe Puchar NSZZ Solidarność Mistrzostwa Szczupakowe Zakończenie Sezonu Zawody na Wodach górskich Punkty Miejsce
1. Aleksandrowicz Tadeusz 25 ------------ --------------   5   30
2. Cegiełka Daniel 10 5  5 ------------    20  
3. Cegiełka Wiesław 10 5 --------------  ------------    15  
4. Ciesliński Henryk 10 9 --------------    24
5. Cygański Ryszard 35 35 --------------    75 IX
6. Czoska Maciej ------------- 5 -------------- ------------    5  
7. Czubaszek Antoni 10 ------------- --------------  ------------    10  
8. Daszke Sławomir 10 -------------  5   20  
9. Denc Karol ------------- -------------- 5 5   10  
10. Formella Marian ------------- 75 5  5   80 VII
11. Garstkowiak Leszek 10 ------------- --------------  ------------    10  
12. Grunwald Jan ------------- 5 --------------   10  
Grunwald Wiesław ------------- ------------- -------------- 5 5
13. Grzybinski Zbigniew ------------- 8 -------------- ------------    8  
14. Henning Roman ------------- 5 5   15  
15. Jeka Marek ------------- 5 -------------- ------------    5  
16. Kaczmarek Szymon ------------- -------------- 5 -------------   5  
17. Kopczyński Zbigniew 10 5 --------------    20  
18. Kostanek Roman ------------- 10 ---------------  5   15  
19. Krokowski Dariusz ------------- 5 --------------- ------------    5  
20. Kowalewski Tadeusz 10 ------------- --------------  ------------    10  
21. Kowalewski Tomasz 20 65 --------------   5   90 VI
22. Kraśniewski Jan 10 5 --------------  ------------    15  
23. Kunat Paweł ------------- -------------- 5 75   80 VII
24. Malottke Roman ------------- 5 --------------- -------------   5  
25. Moskała Krystian 45 20  75 40    160 II
26. Mularczyk Władysław 90 6  5   101 V
27. Narloch Jarosław 10 5  5 ------------    20  
28. Niewiadomski Andrzej 10 5 --------------   45   60  XI
29. Nogaj Henryk ------------- 45 -------------- ------------    45 XIV
30. Pepliński Roman 75 15 --------------  25    115 IV
31. Rogowski Robert ------------- -------------- 5 5   10  
32. Rutkowski Tadeusz 10 ------------- --------------  ------------    10  
33. Rychliński Paweł ------------- 5 -------------- ------------    5  
Sacharczuk Czesław ------------- ------------- -------------- 5 5
34. Silny Krzysztof ------------- 5 -------------- ------------    5  
35. Stadnik Ryszrd 10 7 --------------   35   52 XIII
36. Suworow Andrzej 10 40  5  5   55 XII
37. Schanasse Przemysław 110 25 --------------   30   165 I
38. Szadach Marek 10 5   20  
39. Szwarz Mirosław 50 30  5  65   145 III
40 Szwarz Leszek ------------- -------------- 5 ------------   5  
41. Szymelfenig Tadeusz 60 5 --------------    70 X
42. Szynkowski Jaroslaw 40 ------------- --------------  ------------    40 XV
43. Trojanowski Waldemar ------------- 5 --------------   10  
44. Ukleja Wojciech 10 ------------- --------------  ------------    10  
45. Ulenberg Kazimierz ------------- 12 -------------- ------------    12  
46. Wąchała Tomasz 10 -------------  --------------    15  
                 
                 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.