Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje - archiwum zobacz aktualne

Klasyfikacja Generalna 2015

Lp. Nazwisko i Imię Mistrzostwa Spławikowe Puchar "Solidarności" Mistrzostwa Szczupakowe Zakończenie Sezonu Punkty Miejsce 1. Albanowicz Witold 16 ---------------- ----------------- ------------- 16 2. Aleksandrowicz Tadeusz 10 ---------------- ----------------- 40 50 XIV 3. Bińkowski Mirosław 10 ---------------- ----------------- ------------- 10 4. Bulczak Tomasz -------------- 12 ----------------- ------------- 12 5. Bumbul Jerzy --------------- ----------------- 5 ------------- 5 6. Cegiełka Wiesław 40 65 5 ------------- 110 II 7. Cieśliński ...... więcej

Klasyfikacja Generalna 2014r.

L.p Imię i Nazwisko Mistrzostwa Podlodowe Mistrzostwa Spławikowe Puchar NSZZ Solidarność Mistrzostwa Szczupakowe Zakończenie Sezonu Punkty Miejsce 1. Witold Albanowicz ------------ 12 35 ---------------- --------------- 47 2. Adam Baruk 65 ------------- ------------ --------------- --------------- 65 XIV 3. Andrzej Bąk ------------ ------------ 5 5 5 10 4. Mirosław Binkowski ------------ ------------ 65 5 -------------- 70 XI 5. Jerzy Bumbul ------------ 10 30 5 65 105 II 6. Tomasz ...... więcej

Klasyfikacja Generalna po Zakończeniu Sezonu 2013

Nazwiski i Imię M. Podlodowe M. Spławikowe Puchar Solidarności M. Szczupakowe Zakoń Sezonu PKT Miejsce Albanowicz Witold 5 10 ------------ 5 -------- 20 Aleksandrowicz Tadeusz ------------ 25 5 --------------- -------- 30 Bartosiewicz Bogdan 40 ------------ ------------ --------------- -------- 40 Bąk Andrzej -------------- -------------- 5 5 5 10 Binkowski Mirosław ------------- 10 75 5 5 90 VI Cegiełka Wiesław ------------ 10 45 5 15 70 XII Cygański Ryszard 5 12 40 5 75 127 ...... więcej

Klasyfikacja Generalna Grand Prix

Najwszechstronniejszy Wędkarz Roku 2012 Nazwisko i Imię Podlodowe M. Spławikowe Puchar Solidarności M. Szczupakowe Zakoń. Sezonu PKT Miejsce Albanowicz Witold 75 75 X Aleksandrowicz Tadeusz 12 10 5 5 27 Bąk Andrzej 5 5 10 Binkowski Mirosław 10 75 5 5 90 VI Cegiełka Wiesław 5 10 5 5 5 20 Cieśliński Henryk 11 11 Cygański Ryszard 5 60 20 5 5 85 VIII Czubaszek Antoni 110 5 5 5 120 III Denc Karol 9 10 5 24 Dickert Marcin 10 10 Dickert Michał 5 5 Formella Marian 5 25 5 5 5 35 Frankiewicz Jerzy 5 75 80 ...... więcej

Klasyfikacja Generalna po "Pucharze Solidarności" 2010

Klasyfikacja Generalna po "Pucharze Solidarności" 2010 1. Łosiewicz Krzysztof 110 pkt. 2. Szynkowski Jarosław 105 pkt. 3. Albanowicz Witold 100 pkt. 4. Łazarek Andrzej 94 pkt. 5. Frankiewicz Jerzy 90 pkt. 6. Hej Marcin 85 pkt. 7. Ulenberg Kazimierz 85 pkt. 8. Jaskulke Leopold75 pkt. 9. Szwarz Marcin 60 pkt. 10. Niewiadomski Andrzej 57 pkt. 11.Dąbrowski Stanisław50 pkt. 12.Suworow Andrzej45 pkt. 13. Malottke Roman 45 pkt. 14.Jeka Marek 45 pkt. 15.Szymelfenig Tadeusz40 pkt. ... więcej

Klasyfikacja Generalna po "Mistrzostwach Szczupakowych Koła 2010"

Klasyfikacja Generalna po "Mistrzostwach Szczupakowych Koła 2010" 1 Łazarek Andrzej 144 pkt. 2 Bartosiewicz Bogdan 115 pkt. 3 Łosiewicz Krzysztof 110 pkt. 4 Szynkowski Jarosław 105 pkt. 5 Albanowicz Witold 100 pkt. 6 Frankiewicz Jerzy 90 pkt. 7 Szymelfenig Tadeusz 85 pkt. 8 Hej Marcin 85 pkt. 9 Ulenberg Kazimierz 85 pkt. 10 Jaskulke Leopold 75 pkt. 11 Szwarz Marcin 60 pkt. 12 Niewiadomski Andrzej 57 pkt. 13 Dąbrowski Stanisław 50 pkt. 14 Suworow Andrzej 45 pkt. 15 Jeka Marek 45 pkt. 15 Malottke Roman 45 pkt. ... więcej

Klasyfikacja Generalna 2011

Zarząd Koła informuje, że po podliczeniu punktacji Grand Prix zwycięzcom i Najwszechstronniejszym Wędkarzem Roku 2011 został kol. Albanowicz Witold, drugie miejsca zajął Łazarek Andrzej, trzecie miejsce zajął Aleksandrowicz Tadeusz. ZwycięzcomSerdecznie GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!... więcej

Klasyfikacja Generalna "Grand Prix 2010"

Zarząd Koła nr 44 ma zaszczyt ogłosić, iż Najwszechstonniejszym Wędkarzem Roku 2010 został Łosiewicz Krzysztof, drugie miejsceŁazarek Andrzej, trzecie miejsceSzymelfenig Tadeusz. Zwycięzcy SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!... więcej

Klasyfikacja Generalna po "Mistrzostwach Spławikowych"

Klasyfikacja Generalna po "Mistrzostwach Spławikowych" 2010 1. Łosiewicz Krzysztof 110 pkt. 2. Frankiewicz Jerzy 90 pkt. 3. Hej Marcin 85 pkt. 4. Ulenberg Kazimierz 85 pkt. 5. Albanowicz Witold 75 pkt. 6. Szynkowski Jarosław 70 pkt. 7. Szwarz Marcin 60 pkt. 8. Niewiadomski Andrzej 57 pkt. 9. Suworow Andrzej 45 pkt. 10. Malottke Roman 45 pkt. 11. Dąbrowski Stanisław 40 pkt. 12. Szymelfenig Tadeusz 40 pkt. 13. Makowski Edward 40 pkt. 14. Bartosiewicz Bogdan 40 pkt. 15. Wójcik Mieczysław 36 pkt.... więcej