Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Feederowy wrzesień

Tegoroczny wrzesień upłynął dla zawodników naszego Klubu w większości pod znakiem feedera, dyscypliny wędkarskiej, które dynamiczny sportowy rozwój widoczny jest w całym kraju.

 

 


09_20.jpg20-23 września - Feederowe Gran Prix Polski - Zamość.

Dwójka zawodników  naszego Klubu, reprezentując Okręg Gdański PZW uczestniczyła w tych zawodach odbywających się na zbiorniku Nielisz. Łowisko bardzo ciekawe, ale trudne. Ryby trzeba było łowić co najmniej na pięćdziesiątym metrze. Bliżej praktycznie nie brało nic, ewentualnie sporadycznie małe leszczyki. Dodatkowo, w ciągu trzech dni imprezy pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie, w czasie piątkowego treningu słońce i upał, w pierwszą turę temperatura spadła do kilku stopni powyżej zera i lał deszcz, w drugie turze znów nastąpiła poprawa pogody ale już bez wysokiej temperatury.

Zawodów tych, niestety nasi klubowicze nie mogą zaliczyć do udanych, obaj zakończyli zawody w czwartej dziesiątce klasyfikacji końcowej.

Pełne wyniki zawodów znajdują się na stronie organizatora – Okręgu PZW Zamość, a do obejrzenia fotogalerii zapraszamy na portal społecznościowy FB, na fanpage Klubu (kliknij)

 

 

09_29.jpg29 września – Puchar Dyrektora GOKSiR Nowa Karczma

 

Kolejne feederowe w których uczestniczyli nasi klubowicze odbyły się na jez. Psinko w Grabówku. Znów i tym razem pogoda nie rozpieszczała zawodników, co prawda świeciło słońce, ale temperatura była niska, a noc wcześniej był przymrozek. Przełożyło się to też prawdopodobnie na żerowanie ryb, gdyż brała tylko mała płotka. Nasi obaj zawodni zajęli dopiero czwarte miejsca w swoich sektorach, plasując się tym samym na 7. i 8. pozycji w klasyfikacji końcowej.

Zawody wygrał Mirosław Puzdrowski z KZW Morenka, któremu udało się nadłubać 1875g rybek.

Gratulacje dla zwycięzcy.

 

30 września. Tego dnia odbyły się dwie imprezy wędkarskie na kaszubskich jeziorach.

 

09_30_1.jpgPuchar „Feedromania.pl” na jez. Zduny – Starogard Gdański.

Feederowa impreza zorganizowana po raz pierwszy pod tym tytule.. Uczestniczyli w niej wędkarze z okręgu gdańskiego i bydgoskiego, w tym trójka naszych klubowiczów. Niestety i na tych zawodach wyniki końcowe nie powaliły z nóg, żerowała drobna płotka, a zwycięski wynik 1830g uzyskał Piotr Zdolski z Koła Gdańsk Kokoszki. Nasi zawodnicy uplasowali się w drugiej dziesiątce zawodów.

 

Gratulacje dla zwycięzcy.

 

 

09_30_2.jpgPuchar „Aqua Star” – jez. Psinko.

Kolejna już edycja spławikowo-gruntowych zawodów parami, których uczestniczyło kilku naszych klubowiczów. Miły akcent dla naszego Klubu na zakończenie miesiąca, gdyż zawody wygrał nasz zespół w składzie Marcin Cyrocki (feeder), Cezary Góra (spławik), a na drugim miejscu uplasował się zespół, w którego składzie był również nasz zawodnik Piotr Cierech (spławik).

Gratulacje dla zwycięzców.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia