Mistrzowie Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym

Drużynowi Mistrzowie Okręgu

W ubiegły weekend ( 26 - 27 stycznia ) na jez. Klasztornym w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Okręgu PZW w Gdańsku w Wędkarstwie Podlodowym.

W zawodach startowało 14 drużyn z Kół i Klubów Okręgu. Po dwóch dniach zmagań z mroźną i wietrzną aurą zawodnicy naszego Klubu zdeklasowali przeciwników, zdobywając tytuł Mistrza Okręgu w kategorii drużynowej oraz kategorii indywidualnej, w której Mistrzem Okręgu został Cezary Góra.

Jakby tego było mało, tytuł Wicemistrza Okręgu przypadł również zawodnikowi z naszej drużyny Robertowi Pilarskiemu, a Marcin Cyrocki zajął piąte miejsce.

Dobrą lokatę zdobyła również drużyna Koła Policyjne Gdynia plasując się na piątym miejscu, a najlepszy z zawodników tej drużyny Marek Porowski zajął czwarte miejsce w kategorii indywidualnej.

Obu drużynom gratulujemy udanego startu i trzymamy kciuki podczas Podlodowego Grand Prix Okręgu.