Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat Nr 2 - Ogólnopolskie Spławikowe Zawody Wędkarskie Grand Prix Polski – Szymanowice 2017 o „Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega”

Komunikaty | 2017-09-19 | Publikujący: Okręg PZW w Tarnobrzegu

Komunikat Nr 2

Ogólnopolskie Spławikowe Zawody Wędkarskie
Grand Prix Polski – Szymanowice 2017

o „Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega”

 

1.      W załączeniu mapa sektorów na Zalewie w Szymanowicach z zaznaczonym miejscem zbiórki – sekretariatem oraz mapa dojazdu.

 

Wszelkich informacji dotyczących rozmieszczenia sektorów można uzyskać u Wiceprezesa Zarządu Okręgu ds. Sportu i Młodzieży, Kolegi Mariusza Patera, nr telefonu 696 627 744 i Dyrektora Biura Zarządu Okręgu Sławomira Figacza – nr tel. 606 810 967.

 

W dniach od 25 do 28 października zgłoszeni zawodnicy biorący udział w Ogólnopolskich Spławikowych Zawodach Wędkarskich – Grand Prix Polski mogą trenować w miejscach do tego wyznaczonych – zgodnie z mapą sektorów. W czasie w/w treningu obowiązuje zakaz używania siatek do przetrzymywania ryb.

 

2.      Trening dopuszczalny jest tylko i wyłącznie po uiszczeniu stosownych składek na ochronę i zagospodarowanie wód zgodnie z tabelą składek Okręgu PZW Tarnobrzeg na rok 2017 oraz uzyskaniu zezwolenia wydanego przez uprawnionego do rybactwa.

Składki i zezwolenia są do nabycia u Pana Zbigniewa Gładysza – Klimontów ul. Sandomierska 81    – telefon 721 031 820.

 

Dla pozostałych Członków PZW w dniach od 25 września do 1 października włącznie teren rozgrywania zawodów jest wyłączony z wędkowania.

 

 


BAZA i BIURO ZAWODÓW - DOJAZD

 

 

Szczegóły w załącznikach.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.