Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komisja ds. Młodzieży

Karta zgłoszenia na zawody MO I tura

 

karta_zgloszeniana_zawody_i_mo.pdf

karta_zgloszeniana_zawody_i_mo.pdf

 


 

 

KONFERENCJA PZW DLA STREFY PÓŁNOCNO - ZACHODNIEJ

 

W dniach 22-23 lutego 2019 w Barlinku miało miejsce spotkanie - konferencja  przedstawicieli okręgów Strefy Północno - Zachodniej PZW. Do Hotelu Barlinek przyjechali Członkowie Rady ds. Młodzieży i pracownicy biur Okręgów w Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku, Elblągu, Toruniu, Pile, Bydgoszczy i Gorzowie. Najliczniejszą grupę gości tworzyła oczywiście delegacja naszego Okręgu, gdyż byliśmy gospodarzem tej konferencji. Łącznie w konferencji wzięło udział 26 osób. Przedmiotem obrad była przede wszystkim praca edukacyjno-sportowa z młodzieżą wędkującą. W piątek przeprowadzono podsumowanie roku 2018. Opiekun Strefowy, kol. Sylwester Ostapiak  wraz z w-ce przewodniczącym Rady ds. Młodzieży ZG PZW Andrzejem Ulanowskim, zapoznali zebranych z realizacją zawodów krajowych i obozów wędkarskich w 2018r. Była to również okazja, aby podziękować najlepszym szkoleniowcom roku 2018 z Okręgu Gorzowskiego. Otrzymali oni pamiątkowe podziękowania i życzenia dalszych sukcesów w pracy edukacyjnej. Całe obecne gremium mogło także zapoznać się gorzowskimi propozycjami pracy edukacyjnej z młodzieżą wędkującą. Nasze koleżanki i koledzy z innych Okręgów szczególnie zainteresowali się wakacyjnym biwakiem wędkarskim w Sulęcinie, czy konkursami KDSM na najaktywniejsze koło oraz szkoleniowca roku. Do późnych godzin wieczornych dzielono się propozycjami i doświadczeniem w organizacji imprez z udziałem młodzieży. Przedstawiciele Torunia podzielili się z nami planszową grą wędkarską, a inne Okręgi,  w tym także gorzowski, mnóstwem ciekawych gadżetów.

Drugi dzień konferencji rozpoczęto spacerem po niedawno otwartej „Ścieżce Przygody” wzdłuż brzegu uroczego Jeziora Barlineckiego. Po dotlenieniu się przystąpiono w nieco mniejszym gronie do rozplanowania zadań na rok 2019. Omówiono szczegółowo organizację obozów przez Radę ds. Młodzieży ZG PZW. Wszyscy obecni otrzymali  informuję, że są jeszcze wolne miejsca na te dwa obozy wędkarskie, które będą organizowane  w Oćwiece k/Żnina (23.06 - 6.07.2019 r.) oraz w Myczkowcach k/Soliny (30.07 - 11.08.2019 r.). Kol. Andrzej Ulanowski mówił o finansowaniu obozów oraz o niezbędnej kadrze. Ustalono również zawody spławikowe dla zawodników  naszej Strefy. Zawody te zaplanowano na 25 sierpnia, a organizacją zajmie się nasz Gorzowski Okręg. Poświęcono również trochę czasu na mini pokaz wędkarstwa rzutowego i organizację Olimpiad w Sportach Wędkarskich dla młodzieży do lat 16. Po wyczerpaniu wszystkich zaplanowanych  tematów i po uzgodnieniu cyklu  szkoleń w „rzutówce” z udziałem kol. A.Ulanowskiego jako trenera, uczestnicy konferencji pożegnali Barlinek. Cała konferencja przebiegała w bardzo miłej i konstruktywnej atmosferze.

Przewodnicząca KDSM

Elżbieta Kasperkiewicz

 

 

01.jpg   02.jpg   06.jpg

04.jpg   07.jpg   05.jpg

   09.jpg  08.jpg

 

 


 

WNIOSKI O DOFINSSOWANIE

Komisja ds. Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. informuje, iż Koła PZW oraz Szkółki Wędkarskie Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. mogą składać wnioski o dofinansowanie przeznaczone na pracę z młodzieżą oraz Dzień Dziecka w 2019 roku. Wnioski są przyjmowane do 15 kwietnia 2019 roku w biurze Okręgu.

Bardzo prosimy o zrobienie inwentaryzacji sprzętu otrzymanego w ubiegłych latach od Komisji ds. Młodzieży. Listę posiadanego sprzętu prosimy dostarczyć do biura Okręgu w terminie do 15 kwietnia 2019 roku.

Przewodnicząca Komisji ds. Młodzieży

    Elżbieta Kasperkiewicz

 

 

 

 


Okręgowa Komisja ds. Młodzieży zaprasza wszystkie Koła PZW Okręgu gorzowskiego do udziału w konkurskie na "Najaktywniejsze Koło PZW Okręgu Gorzowskiego w zakresie pracy z młodzieżą".

konkurs_komisji_mlodziezy.pdf