Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacja łowisk

Terminarz rezerwacji łowisk w Okręu Gorzowskim w 2020 roku (aktualizacja 24.09.2020 r.) 

 

UWAGA!

WSZYSTKIE ZGŁOSZONE ZAWODY NALEŻY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI UZGODNIĆ Z OPIEKUNEM DANEGO ŁOWISKA

Data Miejsce Organizator zawodów Nazwa zawodów Uwagi
 26.09.2020 rz. Odra "Bastion" - "Filip"
Koło Kostrzyn 1 
Otwarte zawody spinningowe Puchar Burmistrza
 
26.09.2020 j. Ostrowskie Koło Sulęcin 3 Spławikowe Zawody - zakończenie sezonu  
26.09.2020 j. Rzepsko Koło Sulęcin 2 Spławikowe GP Szkółki Wędkarskiej  
26.09.2020 j. Łubowo Koło Drezdenko 8 Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
26.09.2020 j. Karnin ZUS Zawody spławikowe  
27.09.2020 rz. Warta Opaska Kostrzyn Klub Dorado Superpuchar Dorado  
 27.09.2020 rz. Warta lewy brzeg za ujęciem wody
Koło Gorzów 32
Zawody spławikowe
 
 27.09.2020 j. Młyńskie
Koło Zwierzyn
Spławikowe Zawody Wędkarskie
 
 27.09.2020 Kanał Warnicki  Koło Dębno 1 Zawody spławikowe   
27.09.2020  j. Adamowo   Koło Drawno Zawody Spinningowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego  otwarte 
27.09.2020 rz. Odra Górzyca   Koło Sulęcin 1 Zawody Feederowe  
27.09.2020 rz. Warta Koło Kostrzyn 3 Spinningowy Puchar Zarządu z łodzi
27.09.2020 j. Żwirka Koło Strzelce 1 Zawody spławikowe  
27.09.2020 rz. Obra Międzyrzecz Koło Międzyrzecz 3 Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura  
27.09.2020 rz. Warta za Stocznią w górę rzeki
Koło Gorzów 1 Zawody spławikowe  
27.09.2020 j. Bierzwnik Koło Gorzów 5 Zawody spinningowe z łodzi  
27.09.2020 j. Myśliborskie OKS 3 tura Spinningowe GP Okręgu Teamów  
27.09.2020 Zalew Bledzewski Koło Skwierzyna 1 Zawody towarzyskie - metoda dowolna  
03.10.2020 j. Żwirka Okręg PZW Gorzów Polsko - Niemieckie Zawody Wędkarskie  
04.10.2020 Kanał Warnicki OKS Gorzów Spławikowy Puchar Okręgu seniorów, kobiet, kadetów i juniorów  
04.10.2020 rz. Warta Kostrzyn Klub Dorado Puchar Jesieni  
04.10.2020 j. Raduń Koło Choszczno 1 Zawody spławikowe na zakończenie sezonu 2020 o Puchar Zarządu Koła  
04.10.2020 do ustalenia Koło Gorzów 31 Zakończenie sezonu - spinning  
04.10.2020 rz. Warta Koło Skwierzyna 5 Zakończenie sezonu  
04.10.2020 rz. Warta Koło Witnica Zawody spinningowe  
04.10.2020 j. Glinik Koło Deszczno Zawody spinningowe o Puchar Wójta  
04.10.2020 Kanał Słubice/Odra Koło Słubice 2 Zawody spławikowo - gruntowe 55+  
04.10.2020 j. Myśliborskie Koło Gorzów 5 Otwarte zawody spinningowe z łodzi  
 10.10.2020 Kanał Warnicki k. POM
Koło Kostrzyn 1 
Zakończenie sezonu - spławikowo - gruntowe
 
10.10.2020 j. Rajsko 1 lub Rajsko 2 Koło Recz Zawody spławikowe o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej  
10.10.2020 Zatoka Silwana Koło Gorzów 4 Czyn wędkarski  
10.10.2020 do ustalenia Koło Gorzów 10 Zakończenie sezonu - metoda dowolna  
11.10.2020 rz. Odra Szumiłowo Koło Kostrzyn 3 Puchar Dyrektora MOSiR  
 11.10.2020 j. Kochle
Koło Pszczew
Mistrzostwa Koła - zawody spinningowe
 
 11.10.2020 Zatoka Warta - stocznia
Koło Gorzów 32
Zawody spławikowe - zakończenie sezonu
 
11.10.2020 rz. Warta Kostrzyn "Bastion" Koło Dębno 1 Zawody spinningowe  
11.10.2020 Zatoka Silwana Koło Gorzów 8 I tura Mistrzostw Koła - spinning z brzegu
11.10.2020 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
11.10.2020 do ustalenia Koło Zieleniewo Zakończenie sezonu  
11.10.2020 rz. Warta port przy Silwanie Koło Gorzów 37 Zakończenie sezonu - spławik  
11.10.2020 j. Młyńskie Koło Strzelce 1 Zawody spławikowe  
11.10.2020 rz. Warta Świerkocin Koło Bogdaniec Zawody spinningowe  
11.10.2020 j. Głębokie Koło Międzyrzecz 3 Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura  
11.10.2020 j. Myśliborskie Koło Gorzów 3 Zawody spinningowe z łodzi  
11.10.2020 zbiórka przy sklepie Jysk Koło Gorzów 1 Drapieżnik Warty  
11.10.2020 j. Marwicko Wysoka Koło Gorzów 5 Zawody teamowe spinningowe z łodzi  
11.10.2020 rz. Odra Pławidło OKS Spinningowe GP Okręgu z brzegu  
11.10.2020 rz. Odra Górzyca Koło Rzepin Zawody gruntowe "Leszcz Jesieni2020"  
11.10.2020 j. Glinianka Koło Zwierzyn Spławikowe Zawody Wędkarskie - Podsumowanie sezonu  
11.10.2020 Zalew Bledzewski Koło Skwierzyna 1 Zawody o Puchar Sekretarza Koła  
13.10.2020 Kanał Szeroki Koło Słońsk 1 XXIII edycja Spławikowego Pucharu im. St. Zalewskiego - zawody otwarte  
 17.10.2020 "Trójkąt" Odra - cypel - Warta
Koło Kostrzyn 1 
 Towarzyskie zawody spinningowe
 do ustalenia z Kołem Witnica
17.10.2020 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Szczupak i okoń j. Chmielowego II tura Mistrza Koła  
17.10.2020 j. Zalęcino Koło Choszczno 2 Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
17.10.2020 rz. Warta Skwierzyna lewy i prawy brzeg 200 m w górę i w dół od mostu drogowego Koło Skwierzyna 5 Zawody spławikowo - gruntowe  
18.10.2020 rz. Warta Świerkocin Klub Wydra Indywidualne Spinningowe GP Okręgu z brzegu  
 18.10.2020 Zatoka Silwana
Koło Gorzów 4
Zakończenie sezonu
 
 18.10.2020 j. Lubniewsko  Koło Sulęcin 2 Spinningowe Zawody Wędkarskie Teamów z łodzi   
18.10.2020 rz. Warta prom Kłopotowo Koło Bogdaniec Zawody spinningowe  
18.10.2020 rz. Warta Koło Witnica Zawody spinningowe  
18.10.2020 Kanał Warnicki Koło Kostrzyn 2 Zakończenie sezonu spławikowego  
18.10.2020 rz. Warta Rakowo Koło Deszczno Zakończenie sezonu spławikowego  
18.10.2020 rz. Odra Górzyca OKS Spinningowy Puchar Okręgu z brzegu  
 24.10.2020 rz. Odra Szumiłowo
Koło Kostrzyn 1 
Zakończenie sezonu - spinning
 
25.10.2020 rz. Odra Górzyca OKS Gorzów Indywidualny spinningowy Puchar Okręgu seniorów z brzegu  
 25.10.2020 j. Ostrowica k. Ostrowca
Koło Drezdenko 1
Spinningowe GP Teamów Koła nr 1 Drezdenko
Teamowe z łodzi
 25.10.2020 rz. Odra Chlewice   Koło Dębno 1 Zawody spinningowe "Memoriał E. Krysztofika" - zakończenie sezonu   
 25.10.2020 j. Myśliborskie   Koło Gorzów 8 III tura Mistrzostw Koła - spinning  z łodzi 
 25.10.2020 j. Raduń
 Koło Choszczno 1 VI Indywidualne zawody otwarte o Puchar Jesieni 2020
 
25.10.2020 Goszczanowski Staw Koło Skwierzyna 5 Połów Drapieżnika  
25.10.2020 Kanał Gostkowice Koło Bogdaniec Zawody spławikowo - gruntowe  
25.10.2020 j. Nakońskie Koło Gorzów 3 Zawody spinningowe z łodzi parami  
25.10.2020 Kanał Słubice/Odra Koło Słubice 1 Zawody spławikowe o Puchar Zarządu Koła  
25.10.2020 j. Busko Rzepin OKS Spinningowy Puchar Okręgu - zawody teamowe z łodzi  
październik/listopad rz. Warta lub Obra   Koło Międzyrzecz 1 Mistrzostwa Spinningowe II tury   
październik/listopad Kanał Słubicki Koło Sulęcin 1 Spławikowe GP  
październik/listopad do ustalenia Koło Sulęcin 1 Puchar Prezesa  
 08.11.2020 Zatoka Silwana  Koło Gorzów 8  II tura Mistrzostw Koła   z brzegu
08.11.2010 j. Busko Koło Rzepin XIII Otwarte zawody spinningowe ze środków pływających o jandłuższą rybę zawodów  
08.11.2020 j. Lubniewsko Koło Sulęcin 2 Spinningowe Zawody Wędkarskie teamów z łodzi  
08.11.2020 j. Głębokie Koło Międzyrzecz 3 Zakończenie sezonu  
08.11.2020 rz. Odra Bastion Koło Kostrzyn 2 Spinningowe zakończenie sezonu  
08.11.2020 j. Glinik Koło Deszczno Zawody spinningowe  
08.11.2020 j. Radachowskie Koło Gorzów 5 Zawody spinningowe z łodzi  
11.11.2020 j. Raduń Koło Choszczno 1 X Zawody spławikowe parami z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2020 o Puchar Burmistrza Choszczna  
11.11.2020 Zalew Bledzewski Koło Skwierzyna 5 Zawody spinningowe  
11.11.2020 rz. Odra Słubice Koło Słubice 2 Zawody spinningowe z okazji Święta Niepodległości  
 15.11.2020 j. Borudzkie
Koło Drezdenko 1
Spinningowe GP Teamów Koła nr 1 Drezdenko
Teamowe z łodzi
06.12.2020 j. Chycina  Koło Skwierzyna 5 Zawody Mikołajkowe  
06.12.2020 j. Klasztorne Górne  Koło Strzelce 1 Zawody Mikołajkowe  
06.12.2020 j. Lubniewsko  Koło Sulęcin 2 Ognisko z Mikołajem   

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin