Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacja łowisk

Terminarz rezerwacji łowisk w Okręu Gorzowskim w 2019 roku (aktualizacja 17.07.2019 r.)

 

UWAGA!

WSZYSTKIE ZGŁOSZONE ZAWODY NALEŻY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI UZGODNIĆ Z OPIEKUNEM DANEGO ŁOWISKA

Data Miejsce Organizator zawodów Nazwa zawodów Uwagi
18.05.2019 j. Piaski Koło Wygon Zawody spinningowe  
18.05.2019 rz. Warta Kołczyn Koło Sulęcin 2 Spinningowe zawody wędkarskie z brzegu  
18.05.2019 rz. Warta Skwierzyna Promenada Koło Skwierzyna 1 Mistrzostwa Koła - dwie tury  
18.05.2019 Kanał Szeroki Przyborów Koło Gorzów 14 Zawody spławikowe  
18.05.2019 j. Lipiogórskie Koło Strzelce 3 Mistrzostwa Koła I tura - spławik  
18.05.2019 j. Ostrowskie Koło Sulęcin 3  Spławikowe zawody o Puchar Prezesa Koła  
18.05.2019 j. Mały Pełcz Koło Pełczyce Dzień Dziecka  
18.05.2019 Kanał Warnicki Koło Dębno 1 Zawody wędkarskie od godz. 15
18.05.2019 Kanał Warnicki k. POM Koło Kostrzyn 1 Mistrzostwa Koła - spławik I tura 7:00 - 14:00
19.05.2019 j. Rajsko Koło Recz Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Recza  
19.05.2019 do ustalenia Koło Wojcieszyce Rozpoczęcie sezonu  
19.05.2019 do ustalenia Koło Gorzów 31 Mistrzostwa Koła  
19.05.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Spławikowe GP Koła - II tura, Mistrzostwa Koła - I tura  
19.05.2019 do uzgodnienia Koło Gorzów 40 Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura  
19.05.2019 j. Grażyna Koło Drawno Spinningowe Mistrzostwa Koła z łodzi
19.05.2019 rz. Warta Murzynowo Koło Skwierzyna 1 Mistrzostwa Koła - dwie tury  
19.05.2019 rz. Obra w Zemsku Koło Bledzew Zawody spławikowe - Mistrzostwa Koła  
19.05.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Witnica II tura Mistrzostw Koła - spinning  
19.05.2019 Kanał Ulgi Koło Gorzów 1 Zawody o Puchar Rektora i Prezesa  
19.05.2019 Kanał Warnicki Koło Kostrzyn 3 II tura spławikowych Mistrzostw Koła  
19.05.2019 rz. Obra Międzyrzecz Koło Międzyrzecz 3 Spławikowe Mistrzostwa Koła - I tura  
19.05.2019 rz. Warta Koło Skwierzyna 5 Puchar Prezesa  
19.05.2019 rz. Warta Ściana Świerkocin Koło Gorzów 31 Zawody spławikowe  
19.05.2019 Kanał szeroki - Słońsk Koło Gorzów 37 Zawody gruntowe (feederowe) zawody towarzyskie
 25.05.2019 Kanał Starej Warty Kołczyn
Koło Sulęcin 1
Spławikowe GP Okręgu kadetów i juniorów
termin zap. 08.06.2019
25.05.2019 Kanał Warnicki koło POM
Koło Kostrzyn 1 Zawody Mistrzowskie - spławik II tura
 
25.05.2019 rz. Warta od Mariny do mostu przy drodze S3
Koło Gorzów 10 Zawody spinningowe  
25.05.2019 rz. Warta Ściana Świerkocin Koło Gorzów 11 zawody spławikowe  
25.05.2019 Kanał Ulgi Koło Gorzów 36 Mistrzostwa Koła  
 26.05.2019 rz. Warta Świerkocin
Klub Wydra Nowiny Wielkie
Indywidualne Spinningowe GP Okręgu z brzegu
 
26.05.2019 rz. Odra Ognica

Koło Gorzów 8

Klub Dorado

Liga PLWS  
26.05.2019 rz. Warta obok Admiry Koło Gorzów 32 II tura Mistrzostw Koła - spławik  
26.05.2019 II Kanał Starej Warty Koło Sulęcin 2 Spławikowe GP Koła  
26.05.2019 rz. warta - Przekop Koło Gorzów 40 Mistrzostwa Koła II tura  
26.05.2019 Staw Goszczanowski Koło Gorzów 5 II tura Spinningowych Mistrzostw Koła  
26.05.2019 rz. Warta Dłusko Koło Deszczno Zawody spławikowo - gruntowe  
26.05.2019 j. Busko Koło Rzepin Otwarte zawody spławikowe parami z łodzi  
26.05.2019 rz. Warta Admira Koło Gorzów 32 II tura Mistrzostw Koła - spławik  
26.05.2019 Staw Goszczanowski Koło Zwierzyn Spławikowe Mistrzostwa Koła - II tura  
26.05.2019 rz. Odra Kanał Odry Koło Słubice 2 Trójbój wędkarski zawody otwarte
26.05.2019 do ustalenia Koło Trzciel Mistrz Koła II tura zamknięte
26.05.2019 rz. Warta Topole Koło Gorzów 3 Zawody spławikowe  
26.05.2019 rz. Obra Międzyrzecz Koło Międzyrzecz 3 Spławikowe Zawody Wędkarskie Puchar Burmistrza  
31.05.2019 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka SOSW Niemieńsko
01.06.2019 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka  
01.06.2019 Kanał Warnicki k. POM
Koło Kostrzyn 1 Zawody spławikowe - seniorzy
 
01.06.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Spławikowe zawody rodzinne Dzień Dziecka  
01.06.2019 Staw przy ul. Błotnej Koło Gorzów 8 Festyn z kazji Dnia Dziecka zawody zamknięte
01.06.2019 Zamek i rz. Obra Koło Międzyrzecz 2 Dzień Dziecka  
01.06.2019 Kanał Bledzewski Koło Bledzew Zawody i festyn dla dzieci "Bawmy się na świeżym powietrzu"  
01.06.2019 j. Żwirka Koło Strzelce 3 Mistrzostwa Koła I tura - spinning  
01.06.2019 Stawy Piskorzno Koło Krzeszyce Dzień Dziecka  
01.06.2019 j. Glinianka Koło Zwierzyn Spławikowe zawody z okazji Dnia Dziecka  
01.06.2019 rz. Obra Koło Międzyrzecz 1 Puchar Burmistrza  
01.06.2019 Kanał Ulgi - stara część Koło Gorzów 37 Zawody wędkarskie dla dzieci  
1 lub 2.06. j. Wierzbno Koło Wierzbno Zawody spławikowe Dzień Dziecka  
01.06.2019 Staw Witnica Koło Witnica Dzień Dziecka  
01.06.2019 do ustalenia Koło Zieleniewo Dzień Dziecka  
01.06.2019 j. Górne Koło Strzelce 1 Zawody dla dzieci o Puchar Starosty Strzelecko - Drezdeneckiego  
 02.06.2019 j. Lubniewsko
Koło Sulęcin 2 
Spinningowe Zawody Wędkarskie Teamów z łodzi
 
 02.06.2019 rz. Warta Świerkocin
Koło Sulęcin 1
Spławikowe MO seniorzy i kobiety
 
02.06.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Sulęcin 1 Spławikowe MO weteran 55+ i 65+  
02.06.2019 j. Rajsko Koło Recz Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka  
02.06.2019 do ustalenia Koło Gorzów 31 Zawody rodzinne  
02.06.2019 rz. Obra Koło Międzyrzecz 2 Puchar Burmistrza Międzyrzecza  
02.06.2019 Kanał Ulgi Koło Gorzów 1 Zawody dla dzieci  
02.06.2019 "u Witka" Koło Kostrzyn 3 Dzień Dziecka  
02.06.2019 Kanał Odry Koło Słubice 2 Festyn z okazji Dnia Dziecka zamknięte
02.06.2019 j. Kuchta Koło Bierzwnik Zawody spławikowe o Puchar Zarządu Koła  
02.06.2019 rz. Obra Zamek Koło Międzyrzecz 1 Dzień Dziecka  
02.06.2019 Staw Zamkowy Koło Międzyrzecz 3 Spławikowe Zawody Wędkarskie Dzień Dziecka  
02.06.2019 do ustalenia Koło Ośno Lubuskie Dzień Dziecka  
02.06.2019 Kanał Starej Warty Kołczyn Koło Drezdenko 7 Zawody wędkarskie  
02.06.2019 Kanał Warnicki Koło Dębno 1 Dzień Dziecka  
do ustalenia j. Kuchta Koło Bierzwnik Zawody dla młodzieży  
08.06.2019 Kanał Warnicki lub Stawik KCK Koło Kostrzyn 1 Zawody spławikowe dla dzieci, juniorów i emerytów  
08.06.2019 j. Raduń Biuro ZO PZW Gorzów, Koło Choszczno Zawody SSR spławik i spinning  
08.06.2019 j. Ostrowskie Koło Sulęcin 2 Spławikowe zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka  
08.06.2019 rz. Warta Admira - lewy brzeg Koło Gorzów 14 Zawody spławikowe  
09.06.2019 j. Długie Wygon Koło Gorzów 31 Powitanie lata  
09.06.2019 Staw Goszczanowski Koło Gorzów 8 II tura Mistrzostw Koła  
09.06.2019 j. Glinik Koło Deszczno Dzień Dziecka  
09.06.2019 rz. Obra Rybojady Koło Międzyrzecz 2 II tura Mistrzostw Koła w spławiku  
09.06.2019 do ustalenia Koło Trzciel Piknik Rodzinny otwarte
09.06.2019 j. Tuczenko Koło Strzelce 1 GP Koła  
09.06.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Gorzów 37 II tura Mistrzostw Koła - spławik  
09.06.2019 j. Szarcz Duży
Klub Orfa I tura Teamowych MO  
15 lub 22.06. j. Wygon Koło Wygon Dzień Dziecka  
15.06.2019 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spławikowe o Puchar Nadleśniczego Drawna  
15.06.2019 j. Zalęcino Koło Choszczno 2 Zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła  
15.06.2019 j. Panieńskie Koło Pełczyce 65 - lecie Koła PZW w Pełczycach  
15.06.2019 rz. Odra Koło Gorzów 17 Zawody o Puchar Związków Zawodowych  
15.06.2019 Kanał Ulgi od strony ul. Koniawskiej oraz od ul. Mazowieckiej
Koło Gorzów 11 Piknik rodzinny z wędką  
15-16.06 rz. Warta Koło Skwierzyna 5 Mistrzostwa Koła  
16.06.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Bogdaniec Spławikowe MO seniorzy i kobiety  
16.06.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Bogdaniec Spławikowe MO weteran 55+ i 65+  
16.06.2019 rz. Warta Stare Polichno Koło Gorzów 32 Zawody spławikowo - gruntowe Memoriał Januszów  
16.06.2019 rz. Warta Zremb Koło Gorzów 4 Mistrzostwa Koła  
16.06.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Sulęcin 2 Spławikowe GP Koła  
16.06.2019 J. Nakońskie Koło Kostrzyn 2 II tura Spinningowych Mistrzostw Koła  
16.06.2019 rz. Warta Koło Wierzbno Zawody spławikowe  
16.06.2019 rz. Odra Górzyca Koło Rzepin Spinningowe Mistrzostwa Koła zawody zamknięte
16.06.2019 rz. Obra Koło Międzyrzecz 2 Puchar Obry 2019  
16.06.2019 rz. Warta Stare Polichno Koło Gorzów 32 I Memoriał Janusza Cieślińskiego i Janusza Brzezińskiego - zawody spławikowo - gruntowe  
16.06.2019 rz. Warta Stocznia Koło Gorzów 3 Zawody spławikowe  
16-17.06. do ustalenia Koło Zieleniewo Zawody nocne im. R. Dąbrowskiego  
20.06.2019 j. Rokiet Koło Wygon Zawody spinningowe  
20.06.2019 do ustalenia PZW Koszalin Memoriał Zbigniewa Religii  
22.06.2019 j. Długie Koło Wygon Zawody Służb Ochrony Wód o Puchar Dyrektora biura ZO PZW Gorzów  
22.06.2019 Staw Miejski Koło Kostrzyn 3 Spławikowo - gruntowe zawody dla emerytów i rencistów  
22.06.2019 j. Wełmino Małe Koło Strzelce 3 Zawody "Noc Kupały"  
22.06.2019 j. Górne Koło Strzelce 1 Zawody o Puchar Burmistrza Strzelec Kraj. otwarte
22.06.2019 rz. Warta ok. 500-600 m m. Jasiniec I.M.C. Engineering Poland Sp. Z o.o. Zawody feederowe  
23.06.2019 do ustalenia Koło Gorzów 31 Mistrzostwa Koła  
23.06.2019 Kanał Ulgi Koło Gorzów 4 Mistrzostwa Koła II tura  
 22-23.06.2019

rz. Odra Górzyca

rz. Warta Świerkocin

Klub Wydra Nowiny Wielkie

Koło Górzyca

Indywidualne Spinningowe MO Seniorów i Juniorów
 
 21-23.06.2019  rz. Warta Świerkocin
Biuro ZO PZW Gorzów, OKS Gorzów
Spławikowe MP Weteranów 55+ i 65+
 
22-23.06. rz. Odra Kunice Koło Rzepin Nocne gruntowe zawody z okazji Dnia Wędkarza zawody zamknięte
22-23.06. rz. Odra od ujścia rz. Myśli do Żwirowni Chlewice Koło Gorzów 15 Matoda dowolna, zawody nocne parami  
23.06.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Spławikowy Puchar Burmistrza Barlinka
zawody otwarte
23.06.2019 j. Nakońskie Koło Gorzów 5 Spinningowe zawody wędkarskie teamów z łodzi  
23.06.2019 rz. Warta Rakowo Koło Deszczno Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła  
23.06.2019 Kanał Warnicki Koło Gorzów 14 Zawody spławikowe  
23.06.2019 Zalew Bledzewski Koło Międzyrzecz 2 Puchar Prezesa Koła nr 2  
23.06.2019
Koło Gorzów 1 Mistrzostwa Koła - spławik zbiórka sklep Jysk
23.06.2019 rz. Warta lub Stara Warta Kołczyn Koło Krzeszyce Zawody gruntowe o Mistrzostwo Koła  
23.06.2019 j. Glinianka Koło Zwierzyn Spławikowe Zawody Wędkarskie Dzień Wędkarza  
29.06.2019 j. Żwirka Przysieka Koło Zwierzyn XI Polsko - Niemieckie zawody o Puchar Wójta Gminy Zwierzyn  
29.06.2019 do ustalenia Koło Wojcieszyce Mistrzostwa Koła 2 tury  
29.06.2019 j. Długie Koło Wygon Zawody spinningowe  
29.06.2019 II Kanał Starej Warty Kołczyn Koło Sulęcin 2 Spławikowe Zawody Szkółki Wędkarskiej Puchar Lata  
29.06.2019 j. Żwirka Koło Zwierzyn Otwarte Polsko - Niemieckie Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Zwierzyn  
29.06.2019 rz. Warta od ujścia Kanału Portowego do K. Siedlickiego
Koło Gorzów 10 Mistrzostwa Koła spławikowo - gruntowe
 
29.09.2019 Kanał Ulgi Koło Gorzów 36 Puchar Lata  
29/30.06. Staw Goszczanowski Koło Gorzów 8 Nocne zawody parami  
29-30.06. rz. Odra os. Krasińskiego Koło Słubice 2 Puchar Sklepu pod Akacją, spławikowo - gruntowe otwarte
29-30.06. rz. Odra od cypla do mostu kolejowego Koło Kostrzyn 1 Zawody spławikowo - gruntowe nocne parami  
29-30.06. rz. Odra Kaleńsko Koło Dębno 1 Zawody nocne parami  
30.06.2019 rz. Warta - ściana Pyrzany Świerkocin Koło Witnica Otwarte zawody spławikowe  
30.06.2019 rz. Odra cypel Koło Kostrzyn 2 Zawody spławikowo - gruntowe towarzyskie  
30.06.2019 j. Rajsko Koło Drawno Zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła Seniorów i Juniorów  
30.06.2019 rz. Warta Stare Polichno Koło Gorzów 32 Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym  
30.06.2019 rz. Odra Ługi Górzyckie Koło Kostrzyn 3 II tura Spinningowych Mistrzostw Koła  
30.06.2019 j. Kuchta Koło Bierzwnik Zawody spławikowe dla członków Koła  
30.06.2019 rz. Warta Skwierzyna Koło Międzyrzecz 3 Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura  
01-06.07. j. Trzecie Koło Sulęcin 2 Biwak szkoleniowy Letnia Szkoła Wędkowania  
02.07.2019 rz. Warta St. Polichno Koło Gorzów 32 Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym  
06.07.2019 j. Długie Koło Wygon Zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła - II tury  
 07.07.2019  rz. Warta Świerkocin  Koło Bogdaniec  Spławikowe MO seniorzy i kobiety  
07.07.2019 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spławikowe z okazji Dnia Krasnala  
07.06.2019 j. Rzepsko Koło Rzepin Otwarte spławikowe zawody z okazji Dni Rzepina  
07.07.2019 j. Nietoperek Lewy Koło Międzyrzecz 2 Puchar Lata 2019  
07.07.2019 rz. Odra Kunice Koło Słubice 2 Spinningowy Puchar Sobótki zamknięte
07.07.2019 rz. Warta Koło Skwierzyna 5 Memoriał Pamięci  
07.07.2019 do ustalenia Koło Zieleniewo Zawody letnie otwarte
12-13.07. rz. Odra Szumiłowo Koło Gorzów 14 Zawody nocne - gruntowe  
13.07.2019 do ustalenia Koło Gorzów 4 Piknik Wędkarski  
13.07.2019 rz. Warta Rakowo Koło Deszczno Zawody spławikowo - gruntowe  
13.07.2019 j. Ostrowskie Koło Sulęcin 3  Spławikowe zawody o Puchar Proboszcza Parafii Sulęcina  
13.07.2019 j. Panieńskie Koło Pełczyce Zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pełczycach  
13.07.2019 rz. Warta Polichno Koło Gorzów 11 Zawody spławikowe  
 14.07.2019 j. Myśliborskie
Klub Wydra Nowiny Wielkie
II tura Teamowych MO
 
 14.07.2019 j. Rajsko
Koło Recz
Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła Recz
 
 14.07.2019 Stawy "u Jurka" Płonica
Koło Gorzów 8
Puchar Prezesa Koła
 
 14.07.2019 rz. Odra obserwator
Koło Kostrzyn 2
Spinningowe towarzyskie zawody Koła
 
14.07.2019 j. Przytoczna Koło Wierzbno Zawody spławikowe  
14.07.2019 rz. Warta Koło Gorzów 1 Zawody spławikowe  
14.07.2019 j. Raduń Koło Zwierzyn Spławikowe Zawody Wędkarskie  
14.07.2019 rz. Odra Kanał Koło Słubice 2 Zawody spławikowe z okazji Dni Hanzy o Puchar Zarządu Koła otwarte
14.07.2019 j. Kuchta Koło Bierzwnik Zawody Gminne "3 dni na Cysterskim Szlaku o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik  
14.07.2019 do ustalenia Koło Ośno Lubuskie Dni Ośna Lubuskiego otwarte
14.07.2019 j. Glinianka Koło Strzelce 1 GP Koła  
14.07.2019 Kanał Warnicki Koło Gorzów 37 Puchar Prezesa - spławik  
14.07.2019 rz. Warta Promenada Skwierzyna Koło Skwierzyna1 Zawody towarzyskie  
20.07.2019 j. Wojcieszyce Koło Wojcieszyce Zawody spławikowo - gruntowe  
 20-21.07.2019 rz. Odra środkowy cypel
Koło Kostrzyn 1
 Zawody spławikowo - gruntowe nocne parami  łowisko zap. rz. Warta od mostu rzepińskiego do ujścia
20-21.07 rz. Odra Kunice Koło Rzepin Nocne gruntowe zawody parami zawody zamknięte
20-21.07. rz. Odra os. Krasińskiego Koło Słubice 2 Puchar Norwega - spławikowe otwarte
20-21.07. rz. Warta Murzynowo "Sady" Koło Skwierzyna 1 Zawody spławikowo - gruntowe nocne  
20-21.07. j. Przytoczna Koło Bledzew Zawody spławikowo - gruntowe nocne  
21.07.2019 rz. Warta Świerkocin Klub Dorado Otwarte Mistrzostwa Klubu Dorado  
21.07.2019 rz. Warta Stocznia rzeczna Borek Koło Gorzów 5 Trollingowe zawody wędkarskie teamów z łodzi  
21.07.2019 j. Dominikowo Koło Drawno Zawody spławikowe o Puchar Prezesa  
21.07.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Witnica III tura GP Koła - spinning  
21.07.2019 rz. Warta lub Stara warta - Kołczyn Koło Krzeszyce Zawody spławikowe  
21.07.2019 Kanał Ulgi - stara część Koło Gorzów 37 Puchar Latoszka  
21.07.2019 rz. Odra Kaleńsko Koło Dębno 1 Zawody parami dzienne  
21.07.2019 Kanał rz. Odry na wysokości Słubickiego Domu Kultury Koło Słubice 1 Zawody spławikowe
31.07.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Spławikowe GP Koła - III tura, Mistrzostwa Koła - II tura  
27.07.2019 rz. warta Ściana Świerkocin - prawy brzeg Koło Gorzów 14 Zawody spławikowe  
27.07.2019 j. Tuczno Koło Strzelce 3 Mistrzostwa Koła spławik - II tura  
27.07.2019 do ustalenia Koło Gorzów 10 Zawody Memoriałowe - metoda dowolna  
 27-28.07. rz. Odra Szumiłowo
Koło Kostrzyn 3
Memoriał Sławomira Szczudlińskiego 
zawody otwarte
27-28.07. Kanał Szeroki Słońsk Koło Sulęcin 2 Spławikowe GP Koła zawody nocne
27-28.07. rz. Warta Murzynowo Koło Gorzów 10 Zawody nocne, metoda dowolna  
28.07.2019 Most Rybojady Koło Trzciel Puchar Śledzia - zawody uklejowe otwarte
03.08.2019 j. Przytoczna Koło Deszczno Zawody spławikowe - I tura Mistrzostw Koła  
 04.08.2019 j. Kochle Pszczew
Koło Skwierzyna
Spławikowe GP Okręgu seniorów
 
04.08.2019
rz. Warta
Koło Deszczno Zawody spławikowe - II tura Mistrzostw Koła
 
04.08.2019 rz. Obra Rybojady Koło Międzyrzecz 2 Niespodzianka 2019  
04.08.2019 j. Kuchta Koło Bierzwnik Zawody rodzinne dla członków Koła  
04.08.2019 do ustalenia Koło Zieleniewo Zawody o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik  
3-4.08. do ustalenia Koło Ośno Lubuskie Zawody nocne parami  
10.08.2019 Kanał Szeroki Koło Słońsk 1 Święto ryby - otwarte zawody spławikowe  
10.08.2019 rz. Warta St. Polichno Koło Gorzów 32 Zawody spławikowo - gruntowe  
10-11.08. rz. Warta Koło Wierzbno Zawody nocne  
10-11.08. rz. Odra os. Krasińskiego Koło Słubice 2 Bezgraniczny, nocny, gruntowy Puchar Odry otwarte
11.08.2019 rz. Warta Opaska Koło Kostrzyn 3 Spławikowy Puchar Prezesa Koła nr 3 Kostrzyn zawody otwarte
11.08.2019 j. Rajsko Koło Recz Zawody dwa kije stylem dowolnym  
11.08.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Spławikowe zawody rodzinne zawody otwarte
11.08.2019 rz. Warta Topole Koło Gorzów 5 Spławikowe zawody wędkarskie  
11.08.2019 rz. Warta Koło Gorzów 1 Zawody spławikowe  
11.08.2019 rz. Warta Skwierzyna Koło Zwierzyn Spławikowe Zawody Wędkarskie  
11.08.2019 j. Karnin Koło Gorzów 3 Zawody spinningowe  
11.08.2019 j. Zamkowe Koło Międzyrzecz 1 Mistrzostwa Aktywu Koła  
11.08.2019 j. Panieńskie Koło Pełczyce Święto Tataraku  
11.08.2019 rz. Warta za Stocznią Koło Gorzów 37 Puchar Skarbnika - spławik  
15.08.2019 j. Długie Koło Wygon IX Otwarte Zawody Spławikowe Memoriał R. Malinowskiego, o Puchar Prezesa Koła  
15.08.2019 do ustalenia Koło Trzciel Zawody Działaczy  
17-18.08.2019 rz. Odra środkowy cypel Koło Kostrzyn 1 Zawody spławikowo - gruntowe nocne parami łowisko zap. rz. Warta od mostu rzepińskiego do ujścia
17.08.2019 Staw Leona Tołkacza Koło Zwierzyn Spławikowe Zawody Wędkarskie Działaczy  
18.08.2019 j. Rajsko
Koło Recz Zawody spławikowe Patrona Koła Stanisława Komady  
18.08.2019 do ustalenia Koło Wojcieszyce Memoriał Czesława Ptaszkiewicza  
18.08.2019 rz. Warta Zremb Koło Gorzów 4 Puchar Prezesa  
18.08.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Spławikowe GP Koła - IV tura  
18.08.2019 rz. Warta Świerkocin Klub Dorado Puchar Lata  
18.08.2019 rz. Warta opaska Koło Kostrzyn 2 Spławikowe towarzyskie zawody Koła  
18.08.2019 Kanał Szeroki Słońsk Koło Krzeszyce Otwarte zawody Zarządu Koła  
18.08.2019 j. Przytoczna Koło Skwierzyna 5 Zawody parami  
18.08.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Gorzów 37 II tura Mistrzostw Koła - spinning  
 24.08.2019 j. Chmielowe
Koło Barlinek 1
Spławikowe GP Okręgu kadetów i juniorów
 
24.08.2019 Kanał Warnicki Koło Kostrzyn 1 Puchar Prezesa - spławik  
24.08.2019 rz. Warta Stare Polichno Koło Gorzów 32 Zawody wieczorne spławikowo - gruntowe  
24.08.2019 do ustalenia Koło Gorzów 10 Puchar Prezesów - metoda dowolna  
24.08.2019 Kanał Gostkowice Koło Gorzów 17 Zawody o Puchar Prezesa Koła  
25.08.2019 rz. Warta Opaska Koło Kostrzyn 3 Spławikowe Mistrzostwa Kostrzyna zawody otwarte
25.08.2019 rz. Warta Świerkocin

Koło Gorzów 8

Klub Dorado

Liga PLWS  
25.08.2019 j. Glinik Koło Gorzów 5 Spinningowe zawody wędkarskie teamów z łodzi  
25.08.2019 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spławikowe o Puchar Firmy H. Kucharskiego  
25.08.2019 rz. Warta Dłusko Koło Deszczno Zawody spławikowo - gruntowe  
25.08.2019 rz. Warta Koło Wierzbno Zawody spinningowe  
25.08.2019 j. Rzepsko Koło Rzepin IV Otwarte zawody spławikowe parami Baciarze 2019  
25.08.2019 rz. Warta Prom Koło Witnica IV tura GP Koła Spławik  
25.08.2019 do ustalenia Koło Ośno Lubuskie Zawody rodzinno - koleżeńskie  
25.08.2019 j. Górne Koło Strzelce 1 Zawody drużynowe o Puchar Starosty Strzelecko - Drezd.  
25.08.2019 rz. Warta - Jeżyki Koło Gorzów 37 Zawody spinningowe  
 31.08.2019 Kanał Szeroki lub j. Ostrowskie
Biuro ZO PZW Gorzów, Koło Sulęcin 1
Puchar Prezesa ZO PZW Gorzów, zawody Prezesów Kół PZW
 
31.08.-01.09. rz. Odra środkowy cypel Koło Kostrzyn 1 Zawody spławikowo - gruntowe nocne parami łowisko zap. rz. Warta od mostu rzepińskiego do ujścia
31.08.2019 j. Trzecie Koło Sulęcin 2 Puchar Szkółki Wędkarskiej  
31.08.2019 j. Glinianka Koło Zwierzyn Spławikowe zawody wędkarskie Akcja Lato 2019  
31.08.2019 Kanał Ulgi Koło Gorzów 36 Zakończenie sezonu  
 01.09.2019 rz. Warta Świerkocin
Klub Wydra
Indywidualne Spinningowe GP Okręgu z brzegu
 
 01.09.2019 II Kanał Starej Warty Kołczyn
Koło Sulęcin 2 Spławikowe GP Koła - Puchar Prezesa
 
 01.09.2019 rz. Warta Admira - Wał Okrężny
Koło Gorzów 8
Memoriał byłych działaczy
 
01.09.2019 rz. Odra os. Krasińskiego Koło Słubice 2 Zawody gruntowe o Puchar Starosty Słubickiego zamknięte
01.09.2019 Most Rybojady Koło Trzciel Puchar Lata - zawody dla dzieci otwarte
01.09.2019 j. Piaski Koło Bierzwnik Zawody spinningowe dla członków Koła  
01.09.2019 j. Panieńskie Koło Pełczyce Zawody o Puchar Burmistrza Pełczyc  
01.09.2019 j. Żwirka Koło Strzelce 1 GP Koła  
 6-8.09.2019 j. Myśliborskie
Klub Orfa
Spinningowe GP Polski
 
06.09.2019 j. Kochle Koło Słubice 2 Zawody o Puchar Zarządu Koła zamknięte
 07.09.2019 rz. Warta - Cypel - rz. Odra
Koło Kostrzyn 1
Zawody spinningowe - sprzątanie linii brzegowej
 
07.09.2019 Kanał Bledzewski Koło Bledzew Zawody dla dzieci Pożegnanie wakacji  
07.09.2019 j. Kolejowe I Koło Sulęcin 3  Spławikowe zawody dla seniorów  
07.09.2019 j. Kochle Koło Słubice 2 Zawody spławikowe o Puchar Zarządu Koła zamknięte
 08.09.2019 rz. Warta Opaska

Koło Gorzów 8

Klub Dorado

Liga PLWS
 
08.09.2019 j. Barlineckie Koło Gorzów 8 II tura Mistrzostw Koła - spinning zawody z łodzi
08.09.2019 rz. Odra Szumiłowo Koło Gorzów 5 Gruntowe zawody wędkarskie parami  
08.09.2019 j. Wierzbno Koło Wierzbno Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
08.09.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Witnica IV Tura GP Koła - spinning  
08.09.2019 rz. Odra Szumiłowo Główki Koło Kostrzyn 3 Spławikowo - gruntowe zawody Koła  
08.09.2019 j. Żwirka Koło Zwierzyn Wędkarskie zawody o Puchar Sklepu Wędkarskiego Krętlik metoda dowolna
08.09.2019 "U Rysia" Koło Gorzów 3 Zawody spławikowe  
08.09.2019 j. Zamkowe Koło Międzyrzecz 1 Puchar Prezesa  
08.09.2019 do ustalenia Koło Ośno Lubuskie Zawody spinningowe z łodzi  
08.09.2019 rz. Warta Koło Skwierzyna 5 Zawody gruntowe  
08.09.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Gorzów 37 Zakończenie sezonu - spinning  
 12.09.2019 Zbiornik portowy przy Silwanie
Koło Gorzów 32
Spławikowe Mistrzostwa Koła
 
 14.09.2019  Sarbiewo
 Koło Zwierzyn  Podsumowanie GP kadetów i juniorów
 
14.09.2019 rz. Noteć Gościmiec Koło Strzelce 3 Spinningowe Mistrzostwa Koła - II tura  
14.09.2019 rz. Warta Koło Gorzów 17 Zawody spinningowe  
 15.09.2019 rz. Warta Opaska Kostrzyn
Koło Kostrzyn 3
Spławikowe GP Okręgu seniorów
 
 15.09.2019 do ustalenia
 Koło Gorzów 31  Zakończenie sezonu spinningowego
 
 15.09.2019 Lewy b. rz. Warty za portem rzecznym
Koło Gorzów 32
Puchar Prezesa - zawody spławikowe
 
15.09.2019 rz. Warta Rakowo Koło Deszczno Zawody wędkarskie - metoda dowolna  
15.09.2019 rz. Warta za portem rzecznym Koło Gorzów 32 Zawody spławikowe - Puchar Prezesa  
15.09.2019 rz. Warta Koło Gorzów 1 Zawody spławikowe  
15.09.2019 rz. Obra Rybojady Koło Międzyrzecz 3 Spławikowe Zawody Wędkarskie Puchar Prezesa  
15.09.2019 do ustalenia Koło Zieleniewo Zawody o Puchar Prezesa Koła Zieleniewo otwarte
18.09.2019 j. Świniary Koło Kostrzyn 2 Spinningowe towarzyskie zawody Koła  
20-21.09. rz. Odra os. Krasińskiego Koło Słubice 2 Mocarze Nocy - Puchar Zdzisława Mazurka otwarte
20.10.2019 do ustalenia Koło Trzciel VI Memoriał Romualda Partyki otwarte
 21.09.2019 rz. Odra Szumiłowo
Koło Kostrzyn 3
Spinningowy Puchar Starosty Gorzowskiego
zawody otwarte
21.09.2019 rz. Odra od Zakładów Papierniczych do rzeki Myśla Starostwo Powiatowe Zawody spinningowe  
21.09.2019 j. Kolejowe I Koło Sulęcin 3  Rodzinne zawody wędkarskie - 50 - lecie Koła  
21.09.201 j. Pełcz Duży Koło Pełczyce Zawody Zarządu Koła  
21.10.2019 rz. Odra Pławidło Koło Słubice 2 Spininngowy Puchar Prezesa SOSiR zamknięte
21.09.2019 j. Górne   Koło Strzelce 1 Otwarte zawody charytatywne   
do uzgodnienia do uzgodnienia Koło Gorzów 40 Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura  
 22.09.2019 rz. Warta Opaska
Klub Dorado
Superpuchar Dorado
 
 22.09.2019 do ustalenia
Koło Gorzów 31 Zakończenie sezonu
 
22.09.2019 Kanał Szeroki Koło Słońsk 1 Puchar Zalewskiego  
22.09.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Spławikowe GP Koła - V tura  
22.09.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Gorzów 8 I tura Mistrzostw Koła - spinning z brzegu
22.09.2019 rz. Postomia Słońsk Koło Międzyrzecz 2 I tura Mistrzostw Koła w spinningu  
22.09.2019 j. Chycińskie Koło Bledzew Zawody spinningowe z łodzi  
22.09.2019 rz. Warta Świerkocin Koło Witnica V tura GP Koła - spinning  
22.09.2019 j. Glinianka Koło Zwierzyn Spławikowe zawody wędkarskie - zakończenie sezonu  
22.09.2019 rz. Obra Koło Międzyrzecz 1 Zakończenie sezonu spławikowego  
22.09.2019 rz. Warta Koło Międzyrzecz 3 Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura  
26.09.2019 rz. Odra okolice Chlewic Koło Gorzów 11 zawody spławikowe  
28.09.2019 rz. Odra Bastion "Filip" Koło Kostrzyn 1 Otwarte zawody spinningowe Puchar Burmistrza  
28.09.2019 j. Dominikowo Koło Wygon Zawody spinningowe  
28.09.2019 j. Trzecie Koło Sulęcin 2 Splawikowe Zawody Szkółki Wędkarskiej Puchar Jesieni  
28.09.2019 j. Glinianka Koło Zwierzyn Spławikowe zawody wędkarskie - Akcja Jesień 2019  
28.09.2019 j. Ostrowskie Koło Sulęcin 3  Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
28.09.2019 do ustalenia Koło Gorzów 10 Zawody spinningowe  
29.09.2019 j. Myśliborskie Klub Orfa III tura Teamowych MO  
29.09.2019 rz. Warta Skwierzyna
OKS Okręg Gorzów
Spławikowy Puchar Okręgu kobiet i seniorów
 łowisko zap. kan. Warnicki/Postomia
29.09.2019 rz. Warta Stare Polichno - do ujścia rz. Noteć Koło Gorzów 32 Spinningowe Mistrzostwa Koła  
29.09.2019 Kanał Warnicki Koło Kostrzyn 2 Zakończenie sezonu spławikowego  
29.09.2019 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spinningowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego  
29.09.2019 rz. Warta St. Polichno Koło Gorzów 32 Zawody spinningowe  
29.09.2019 Stawy Piskorzno i Kanał Postomski Koło Krzeszyce Zakończenie sezonu  
29.09.2019 j. Grabino Koło Gorzów 3 Zawody spinningowe z łodzi  
29.09.2019 rz. Odra Koło Ośno Lubuskie Zawody gruntowo - spławikowe zamknięte
29.09.2019 do ustalenia Koło Skwierzyna 5 Zakończenie sezonu  
05.10.2019 rz. Odra ujście Warty, Kanał Warnicki Koło Kostrzyn 1 Zawody spławikowo - gruntowe zakończenie sezonu  
05.10.2019 j. Zalęcino Koło Choszczno 2 Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
05.10.2019 Zatoka Silwana Koło Gorzów 4 Czyn wędkarski  
06.10.2019 rz. Odra Kostrzyn Koło Kostrzyn 3 Puchar Dyrektora MOSiR  
06.10.2019 do ustalenia
Koło Gorzów 31 
Puchar Jesieni
 
06.10.2019 do ustalenia
Koło Wojcieszyce
Zakończenie sezonu
 
06.10.2019 j. Piaski
Koło Recz, Wygon, Drawno
Zawody spinningowe Turniej 3 Kół
 
06.10.2019 Kanał Warnicki Koło Sulęcin 2 Spławikowe GP Koła - zakończenie sezonu  
06.10.2019 Kanał Warnicki Klub Dorado Puchar Jesieni  
06.10.2019 rz. Warta Topole Koło Gorzów 5 Spławikowe zawody wędkarskie  
06.10.2019 j. Glinik
Koło Deszczno
Zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Deszczno
 
06.10.2019 rz. Odra Kunice Koło Rzepin Zawody gruntowe Leszcz Jesieni zawody zamknięte
06.10.2019 Kanał Bledzewski Koło Bledzew Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
06.10.2019 rz. Warta Koło Gorzów 1 Drapieżnik Warty  
06.10.2019 j. Kucta Koło Bierzwnik Zawody spławikowe dla członków Koła - zakończenie sezonu  
06.10.2019 rz. Warta - Jeżyki Koło Gorzów 37 Zakończenie sezonu - spławik  
12.10.2019 "Trójkąt" Odra - Cypel - Warta Koło Kostrzyn 1 Towarzyskie zawody spinningowe z Kołem PZW Witnica "Stary obserwator" do ustalenia z Witnicą
12.10.2019 j. Długie Koło Wygon Zakończenie sezonu spinningowego  
12.10.2019 j. Moczydelski Koło Strzelce 3 Zakończenie sezonu - metoda dowolna  
13.10.2019 Zatoka Silwana
Koło Gorzów 8 II tura Mistrzostw Koła - spinning
z brzegu
13.10.2019 Zatoka Silwana Koło Gorzów 4 Zakończenie sezonu  
13.10.2019 rz. Odra Bastion Koło Kostrzyn 2 Spinningowe zakończenie sezonu  
13.10.2019 j. Adamowo Koło Drawno Zawody spławikowe - zakończenie sezonu  
13.10.2019 Kanał Odry Koło Słubice 2 Zawody spławikowe 55+ zamknięte
13.10.2019 j. Głębokie Koło Międzyrzecz 3 Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura  
13.10.2019 do ustalenia Koło Ośno Lubuskie Zakończenie sezonu  
13.10.2019 j. Rokitno Koło Skwierzyna 5 Drapieżnik  
13.10.2019 do ustalenia Koło Zieleniewo Zakończenie sezonu  
13.10.2019 j. Młyńskie Koło Strzelce 1 GP Koła zakończenie sezonu  
19.10.2019 rz. Odra Szumiłowo Koło Kostrzyn 1 Zakończenie sezonu - spinning  
19.10.2019 do ustalenia Koło Gorzów 10 Zakończenie sezonu - metoda dowolna  
19.10.2019 Kanał Gostkowice Koło Gorzów 17 Zakończenie sezonu  
20.10.2019 j. Myśliborskie OKS Okręg Gorzów, Klub Wydra, Team Sazan Gorzów Zawody teamowe z łodzi  
 20.10.2019 j. Rajsko
Koło Recz
Zawody spławikowe Jesień - zakończenie sezonu
 
 20.10.2019 j. Lubniewsko
Koło Sulęcin 2 
Spiningowe Zawody Wędkarskie Teamów z łodzi
 
20.10.2019 j. Chmielowe Koło Barlinek 1 Zawody spinningowe - szczupak i okoń Chmielowego  
20.10.2019 j. Karsko Wielkie Koło Gorzów 5 Spinningowe zawody wędkarskie teamów z łodzi  
20.10.2019 rz. Warta Rakowo Koło Deszczno Zakończenie sezonu spławikowego  
20.10.2019 j. Lubniewsko Koło Kostrzyn 3 Spinningowy Puchar Zarządu Trójki  
20.10.2019 Wysoka Koło Gorzów 3 Zawody spinningowe parami z łodzi  
 27.10.2019 rz. Odra Górzyca
OKS Okręg Gorzów
Indywidualne zawody spinningowe z brzegu
 
 27.10.2019 Zbiornik Stoczni rzecznej
Koło Gorzów 32
Zakończenie sezonu - spławikowo - gruntowe
 
27.10.2019 rz. Odra  Koło Międzyrzecz 2  II tura Mistrzostw Koła w spinningu   
27.10.2019 Zatoka Warty Stocznia  Koło Gorzów 32  Zawody spławikowe - zakończenie sezonu   
27.10.2019 Kanał Odry Koło Słubice 2 Spławikowe zakończenie sezonu zamknięte
27.10.2019 j. Głębokie
Koło Międzyrzecz 3 Zakończenie sezonu
 
03.11.2019 do ustalenia Koło Trzciel Zakończenie sezonu otwarte
10.11.2019 Zatoka Silwana
Koło Gorzów 8
Puchar Prezesa Koła - spinning
z brzegu
10.11.2019 j. Busko Koło Rzepin XII Otwarte zawody spinningowe z łodzi o najdłuższą rybę  
10.11.2019 rz. Warta Koło Międzyrzecz 2 Na drapieżnika  
10.11.2019 Zalew Bledzewski Koło Skwierzyna 5 Zawody otwarte  
11.11.2019 j. Glinik
Koło Deszczno
Zawody spinningowe
 
11.11.2019 rz. Odra Słubice Koło Słubice 2 Zawody z okazji Święta Niepodległości - Puchar Starosty otwarte
24.11.2019 j. Nietoperek Lewy  Koło Międzyrzecz 2  Zakończenie sezonu   
24.11.2019 do ustalenia  Koło Bledzew  Pogoń za drapieżnikiem   
01.12.2019 Starówka Świerkocin Koło Witnica V tura GP Koła - spławik - Zawody Mikołajkowe  
06.12.2019   Koło Międzyrzecz 2  Quiz Wędkarski dla dzieci Zgaduj zgadula   
07.12.2019 j. Górne Koło Strzelce 1 Otwarte zawody Mikołajkowe o Puchar Burmistrza Strzelec Kraj.  
 08.12.2019 j. Lubniewsko
Koło Sulęcin 2 
Ognisko z Mikołajem
 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin