Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wody powierzone w opiekę

 

Wykaz wód powierzonych w opiekę dla Kół PZW Okręgu gorzowskiego

 

Lp. Koło PZW  Nazwa wody
1 Barlinek 1  j. Barlineckie (od mostu widokowego do Janowa), j. Uklejowe, j. Elżbietka i Żydowo
2 Barlinek 2  j. Gostyń (Podkościelne), brzeg j. Barlineckiego od mostu przy ul. Jeziornej do m. Moczkowo (tj. w kierunku do Gorzowa Wlkp.)
3 Bierzwnik j. Bierzwnik (Ostromęcko)
4 Bledzew  j. Lipawki i Cisie, Kanał Bledzewski
5 Bogdaniec  Kanał Gostkowicki, Ściana w Pyrzanach (Świerkocin)
6 Boleszkowice  Staw Wysoka, rz. Myśla od Namyślina do ujścia do Odry
7 Choszczno 1
 j. Klukom, Smoleń (Żeńsko), Raduń, Sławęcin (Sulino), Stradzewo, Zalęcino

8

Choszczno 2  j. Zalęcino, j. Sulino
9 Deszczno Żwirownia Karnin
10 Dębno 1  j. Ostrowieckie Duże, Warnickie, Smolnica, rz. Myśla od mostu poniżej Barnówka do mostu na drodze Dębno - Kostrzyn
11 Dębno 3  j. Lipowo, Duszatyń, Miałkie i Barnówko, rz. Myśla od mostu drogowego Dębno - Kostrzyn do mostu w Namyślinie
12 Dobiegniew  j. Słowin, J. Wołogoszcz Średni, j. Wołogoszcz Duży
13 Drawiny  rz. Drawa od Przyborowa do ujścia do Noteci
14 Drawno j. Adamowo, Grażyna, Dominikowo Duże, Rybnica, Kraśnikm Duży i Mały
15 Drezdenko 3  rzeka Noteć do ujścia Drawy do Nadzoru RZGW (prawy brzeg)
16 Drezdenko 7 j. Perskie, Irena, Łubowo (Zagórze)
17 Drezdenko 8  j. Morawy, Kliczyno, Witalskie (Spalone)
18 Gorzów 1 Kanał Ulgi w całości, j. Glinik
19 Gorzów 3  j. Grabino
20 Gorzów 4  lewy brzeg rzeki Warty od mostu kolejowego w Gorzowie Wlkp. do portu rzecznego przy ul. Fabrycznej wraz z basenem portu
21 Gorzów 5 lewy brzeg rzeki Warty od stoczni rzecznej w Gorzowie Wlkp. do m. Borek
22 Gorzów 7 j. Ostrowite
23 Gorzów 8  j. przy ul. Błotnej, rz. Kłodawka w granicach miasta Gorzowa Wlkp., Chłop Duży
24 Gorzów 9  j. Wełmin Duży i Mały
25 Gorzów 10  j. Lubieszewko (Portki)
26 Gorzów 11  j. Lipy Duże
27 Gorzów 14  rz. Odra od przeprawy promowej w m. Kaleńsko do 2 km poniżej (pierwszy żółty znak nawigacyjny)
28 Gorzów 15  j. Lipy Duże
29 Gorzów 17  j. Lipy Duże
30 Gorzów 18 j. Kłodawskie
31 Gorzów 24  prawobrzeżna odnoga rzeki Warty w Gorzowie Wlkp. na wysokości dawnej bazy OTL przy ul. Teatralnej
32 Gorzów 31  j. Moczydelskie (Sitno)
33 Gorzów 32  j. Parzeńsko, prawy brzeg rzeki Warty na odcinku od stacji pomp w Starym Polichnie do ujścia rzeki Noteci w Santoku
34 Gorzów 36  j. Karsko Wielkie
35 Gorzów 37  rz. Warta - lewobrzeżny odcinek tej rzeki na odcinku od Stoczni do mostu kolejowego
36 Gorzów 40 Lewy brzeg rz. Warty, tzw. Przekop na wysokości Kolonii Świniary w km 98-99
37 Gorzów 51  j. Lipy Duże
38 Goszczanowo Goszczanowski Staw
39 Górzyca rz. Odra na odcinku od granicy z gm. Słubice do granicy z gm. Kostrzyn
40 Kłodawa j. Chłop Mały
41 Kostrzyn 1  rz. Warta na odcinku od mostu kolejowego "berlińskiego" do "cypla" i dalej na odcinku od "cypla" do mostu kolejowego "berlińskiego" na rzece Odrze
42 Kostrzyn 2 rz. Odra na odcinku od ogrodzenia zakładu Arctic Paper do ujścia do Odry kanału poniżej m. Szumiłowo
43 Kostrzyn 3 Kanał Warnicki, j. Imielno 
44 Krzeszyce  j. Rudna, Stawy Piskorzno, rz. Warta w granicach gm. Krzeszyce
45 Krzęcin j. Krzęcińskie (Brudne), Czyste (Głębokie), Żeńskie, Mielęcin, Chłopowo, j. Przekolno Duże, j. Tyrno (Granowskie)
46 Lubniewice 1  j. Lubniewsko, j. Jarnatowskie
47 Lubniewice 2  j. Krajnik
48 Międzyrzecz 1 j. Zamkowe Środkowe i Tylne, j. Zamkowe Przednie
49 Międzyrzecz 2  j. Nietoperek Lewy
50 Międzyrzecz 3 j. Głębokie k/ Międzyrzecza
51 Myślibórz j. Białe, Rościńskie
52 Ośno Lubuskie  j. Świniary (Grzybno), j. Czyste Małe i Czyste Duże
53 Pełczyce  j. Pełcz Duży i Mały, Panieńskie, Krzywe, Bolewice
54 Przytoczna  j. Przytoczno, j. Mniszek
55 Pszczew

j. Kochle, Szarcz Duży i Mały, Proboszczowskie, Cegielniane, Pieczniewo, Przydrożne,

rz. Obra od mostu drogowego relacji Pszczew - Trzciel do jazu

56 Recz  j. Rajsko Duże i Małe, Żeliszewo (Cedynia)
57 Rzepin  j. Rzepsko, Busko, Głębiniec i Długie
58 Skwierzyna 1  rz. Warta - lewobrzeżny odcinek tej rzeki od połączenia portu z Wartą do 93 km w jej górnym biegu
59 Skwierzyna 2  rz. Warta - lewobrzeżny odcinek od 95 - 98 km
60 Skwierzyna 3 j. Rokitno
61 Skwierzyna 5 Zalew Bledzewski od zapory do mostu Bieruta i pierwszego mostu na Strudze Jeziornej, j. Lubikowskie
62 Słońsk 1 Kanał Szeroki, j. Radachowskie, Głęboczek
63 Słońsk 2 rz. Postomia na odcinku od ujścia Żółtego Kanału do granicy rezerwatu "Dolina Postomii"
64 Słubice 1 j. Błędno, Glinianka, Biskupice Małe i Duże
65 Słubice 2

j. Gnilec, rz. Odra od ujścia rzeki Pliszki do granicy z gminą Górzyca tj., do znaku granicznego 521

Kanał Portowy w Słubicach

66 Stare Kurowo  j. Rydzek Miałki i Głęboki, j. Ciszewo, j. Gostomie (Borudzkie)
67 Strzelce Kraj. 1  j. Młyńskie, Tuczno i Przyłężek
68 Strzelce Kraj. 3  j. Pielice, j. Gilów, j. Czyżewo
69 Sulęcin 1 j. Ostrowskie
70 Sulęcin 2  j. Owiecko Duże
71 Sulęcin 3 j. Kolejowe I
72 Trzciel

Stobno, Gołyń, rz. Obra na odcinku od od Jazu Iglicowego w Rybojadach 

do mostu drogowego w Policku

73 Wędrzyn  j. Lubniewsko (Nakońskie)
74 Witnica  j. Wielkie, Ustronie i Przy Pomie, rz. Warta na odcinku od Pyrzan do przeprawy promowej w Kłopotowie
75 Wojcieszyce j. Wojcieszyce
76 Wygon  j. Wygon, Piaski, Rokiet, Kołki
77 Zieleniewo  j. Zdrojno, Zdroje, Chłodnickie (Kile Mile)
78 Zwierzyn j. Glinianka, j. Żwirka
79 Dorado Gorzów odcinek rzeki Warty na długości ok. 3 km w miejscowości Płonica