Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wody powierzone w opiekę

 

Wykaz wód powierzonych w opiekę dla Kół PZW Okręgu gorzowskiego

 

Lp. Koło PZW  Nazwa wody
1 Barlinek 1  j. Barlineckie (od mostu widokowego do Janowa), j. Uklejowe, j. Elżbietka i Żydowo
2 Barlinek 2  j. Gostyń (Podkościelne), brzeg j. Barlineckiego od mostu przy ul. Jeziornej do m. Moczkowo (tj. w kierunku do Gorzowa Wlkp.)
3 Bierzwnik j. Bierzwnik (Ostromęcko)
4 Bledzew  j. Lipawki i Cisie, Kanał Bledzewski
5 Bogdaniec  Kanał Gostkowicki, Ściana w Pyrzanach (Świerkocin)
6 Boleszkowice  Staw Wysoka, rz. Myśla od Namyślina do ujścia do Odry
7 Choszczno 1
 j. Klukom, Smoleń (Żeńsko), Raduń, Sławęcin (Sulino), Stradzewo, Zalęcino

8

Choszczno 2  j. Zalęcino, j. Sulino
9 Deszczno Żwirownia Karnin, j. Glinik
10 Dębno 1  j. Ostrowieckie Duże, Warnickie, Smolnica, rz. Myśla od mostu poniżej Barnówka do mostu na drodze Dębno - Kostrzyn
11 Dębno 3  j. Lipowo, Duszatyń, Miałkie i Barnówko, rz. Myśla od mostu drogowego Dębno - Kostrzyn do mostu w Namyślinie
12 Dobiegniew  j. Słowin, J. Wołogoszcz Średni, j. Wołogoszcz Duży
13 Drawiny  rz. Drawa od Przyborowa do ujścia do Noteci
14 Drawno j. Adamowo, Grażyna, Dominikowo Duże, Rybnica, Kraśnikm Duży i Mały
15 Drezdenko 1 rz. Noteć od ujścia rzeki Drawy do m. Klesno, j. Gostomie (Borudzkie)
16 Drezdenko 7 j. Perskie, Irena, Łubowo (Zagórze)
17 Drezdenko 8  j. Morawy, Kliczyno, Witalskie (Spalone)
18 Gorzów 1 Kanał Ulgi w całości, Żwirownia Karnin
19 Gorzów 3  j. Grabino
20 Gorzów 4  lewy brzeg rzeki Warty od mostu kolejowego w Gorzowie Wlkp. do portu rzecznego przy ul. Fabrycznej wraz z basenem portu
21 Gorzów 5 lewy brzeg rzeki Warty od stoczni rzecznej w Gorzowie Wlkp. do m. Borek
22 Gorzów 7 j. Ostrowite
23 Gorzów 8  j. przy ul. Błotnej, rz. Kłodawka w granicach miasta Gorzowa Wlkp., Chłop Duży
24 Gorzów 9  j. Wełmin Duży i Mały
25 Gorzów 10  j. Lubieszewko (Portki)
26 Gorzów 11  j. Lipy Duże
27 Gorzów 14  rz. Odra od przeprawy promowej w m. Kaleńsko do 2 km poniżej (pierwszy żółty znak nawigacyjny)
28 Gorzów 17  j. Lipy Duże
29 Gorzów 18 j. Kłodawskie
30 Gorzów 31  j. Moczydelskie (Sitno)
31 Gorzów 32  j. Parzeńsko, prawy brzeg rzeki Warty na odcinku od stacji pomp w Starym Polichnie do ujścia rzeki Noteci w Santoku
32 Gorzów 36  j. Karsko Wielkie
33 Gorzów 37  rz. Warta - lewobrzeżny odcinek tej rzeki na odcinku od Stoczni do mostu kolejowego
34 Gorzów 40 Lewy brzeg rz. Warty, tzw. Przekop na wysokości Kolonii Świniary w km 98-99
35 Goszczanowo Goszczanowski Staw
36 Górzyca rz. Odra na odcinku od granicy z gm. Słubice do granicy z gm. Kostrzyn
37 Kłodawa j. Chłop Mały
38 Kostrzyn 1  rz. Warta na odcinku od mostu kolejowego "berlińskiego" do "cypla" i dalej na odcinku od "cypla" do mostu kolejowego "berlińskiego" na rzece Odrze
39 Kostrzyn 2 rz. Odra na odcinku od ogrodzenia zakładu Arctic Paper do ujścia do Odry kanału poniżej m. Szumiłowo
40 Kostrzyn 3 Kanał Warnicki, j. Imielno 
41 Krzeszyce  j. Rudna, Stawy Piskorzno, rz. Warta w granicach gm. Krzeszyce
42 Krzęcin j. Krzęcińskie (Brudne), Czyste (Głębokie), Żeńskie, Mielęcin, Chłopowo, j. Przekolno Duże, j. Tyrno (Granowskie)
43 Lubniewice 1  j. Lubniewsko, j. Jarnatowskie
44 Lubniewice 2  j. Krajnik
45 Międzyrzecz 1 j. Zamkowe Środkowe i Tylne, j. Zamkowe Przednie
46 Międzyrzecz 2  j. Nietoperek Lewy
47 Międzyrzecz 3 j. Głębokie k/ Międzyrzecza
48 Myślibórz j. Białe, Rościńskie
49 Ośno Lubuskie  j. Świniary (Grzybno), j. Czyste Małe i Czyste Duże
50 Pełczyce  j. Pełcz Duży i Mały, Panieńskie, Krzywe, Bolewice
51 Przytoczna  j. Przytoczno, j. Mniszek
52 Pszczew

j. Kochle, Szarcz Duży i Mały, Proboszczowskie, Cegielniane, Pieczniewo, Przydrożne,

rz. Obra od mostu drogowego relacji Pszczew - Trzciel do jazu

53 Recz  j. Rajsko Duże i Małe, Żeliszewo (Cedynia)
54 Rzepin  j. Rzepsko, Busko, Głębiniec i Długie
55 Skwierzyna 1  rz. Warta - lewobrzeżny odcinek tej rzeki od połączenia portu z Wartą do 93 km w jej górnym biegu
56 Skwierzyna 2  rz. Warta - lewobrzeżny odcinek od 95 - 98 km
57 Skwierzyna 3 j. Rokitno
58 Skwierzyna 5 Zalew Bledzewski od zapory do mostu Bieruta i pierwszego mostu na Strudze Jeziornej, j. Lubikowskie
59 Słońsk 1 Kanał Szeroki, j. Radachowskie, Głęboczek
60 Słońsk 2 rz. Postomia na odcinku od ujścia Żółtego Kanału do granicy rezerwatu "Dolina Postomii"
61 Słubice 1 j. Błędno, Glinianka, Biskupice Małe i Duże
62 Słubice 2

j. Gnilec, rz. Odra od ujścia rzeki Pliszki do granicy z gminą Górzyca tj., do znaku granicznego 521

Kanał Portowy w Słubicach

63 Stare Kurowo  j. Rydzek Miałki i Głęboki, j. Ciszewo, j. Gostomie (Borudzkie)
64 Strzelce Kraj. 1  j. Młyńskie, Tuczno i Przyłężek
65 Strzelce Kraj. 3  j. Pielice, j. Gilów, j. Czyżewo
66 Sulęcin 1 j. Ostrowskie
67 Sulęcin 2  j. Owiecko Duże
68 Sulęcin 3 j. Kolejowe I
69 Trzciel

Stobno, Gołyń, rz. Obra na odcinku od od Jazu Iglicowego w Rybojadach 

do mostu drogowego w Policku

70 Wędrzyn  j. Lubniewsko (Nakońskie)
71 Wierzbno j. Wierzbno, j. Płotkowe
72 Witnica  j. Wielkie, Ustronie i Przy Pomie, rz. Warta na odcinku od Pyrzan do przeprawy promowej w Kłopotowie
73 Wojcieszyce j. Wojcieszyce
74 Wygon  j. Wygon, Piaski, Rokiet, Kołki
75 Zieleniewo  j. Zdrojno, Zdroje, Chłodnickie (Kile Mile)
76 Zwierzyn j. Glinianka, j. Żwirka
77 Dorado Gorzów odcinek rzeki Warty na długości ok. 3 km w miejscowości Płonica