Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zebrania sprawozdawcze w Kołach

Lp. Koło PZW Data               
Godz. I i II termin Miejsce Obsługa
1
Barlinek 1 11.01.2019
16:00, 17:00
świetlica wędkarska ul. 31 Stycznia 18

M. Bodnar

E. Kasperkiewicz

2
Barlinek 2 29.02.2020
9:30, 10:00
Hangar Koła nr 2 Barlinek, ul. Jeziorna
E. Kasperkiewicz
3
Bierzwnik 22.02.2020
17:00, 17:30
Dom Kultury

4
Bledzew 23.02.2020
16:00, 16:30
Stara siedziba Urzędu Gminy Rynek

5
Bogdaniec 09.02.2020
15:00, 15:30
Sala GCI Bogdaniec

6
Boleszkowice 22.02.2020 18:00, 18:30
Sloneczna 21/2 Boleszkowice
 
7
Choszczno 1
 26.01.2019 10:00, 10:30
ul. Grunwaldzka 36 Choszczno
 
8 Choszczno 2  08.02.2020 9:30, 10:00
Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie
 
9 Deszczno  29.02.2020 17:00, 17:30
Maszewo "Kotłownia Pomysłów"
L. Hamulski
10
Dębno 1  02.02.2020 9:30, 10:00
Bar "Konsum" ul. Wodna Dębno
 
11
Dębno 3 16.02.2020     bez zgłoszenia
12
Dobiegniew  22.02.2020 17:00, 17:30
Urząd Gminy Dobiegniew
 
13
Drawiny 27.02.2020 18:00, 18:30
Sala wiejska
 
14
Drawno  12.01.2020  11:00, 11:30
Urząd Miasta i Gminy Drawno
 W. Tyczewski
15 Drezdenko 1 08.02.2020 15:00, 15:30 Centrum Pomocy Kultury Drezdenko  
16
Drezdenko 7  18.01.2020 10:00, 10:30
Sala PGKiM Drezdenko
 
17
Drezdenko 8  08.02.2020 16:00, 16:30
Gospoda Myśliwska ul. Niepodległości Drezdenko
 
18
Gorzów 1  23.02.2020 10:00, 10:30
ul. Teatralna 25 Gorzów Wlkp.
 
19
Gorzów 3
 27.02.2020 17:30, 18:00
Restauracja Domowa, ul. Szarych Szeregów 11
 D. Jurkowski
20
Gorzów 4
 12.01.2020 9:00, 9:30
Myśliborska 64, Firma Kowalewski
 
21 Gorzów 5  09.02.2020 10:00, 10:30
Restauracja Kebab os. Piaski
D. Jurkowski
22
Gorzów 7
 17.02.2020 14:00, 14:30
S.C. Johnson Kasprzaka 6a
 
23
Gorzów 8
 12.01.2019  9:30, 10:00  Orląt Lwowskich 15  H. Małecka
24
Gorzów 9
 16.02.2020 10:00, 10:30
Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp.
 D. Jurkowski
25
Gorzów 10
 26.01.2020 9:00, 9:30
Urząd Stanu Cywilnego ul. K. Wielkiego Gorzów Wlkp.
M. Holewik
26
Gorzów 11
 28.02.2020 15:00, 15:15
Barak naprzeciw głównego wejścia do Szpitala przy ul. Dekerta
 
27
Gorzów 14
 07.02.2020 14:45, 15:15
Elektrociepłownia Gorzów Wlkp.
 
28
Gorzów 17
 09.02.2020 9:00, 9:30
MZK ul. Kostrzyńska Gorzów Wlkp.
 H. Małecka
29
Gorzów 18
 18.01.2020 10:00, 10:30
Podmiejska 20, Gorzów Wlkp.
 B. Graczyk
30
Gorzów 31
 08.02.2020 11:00, 11:30
Sala konferencyjna PZW, ul. Wyszyńskiego 28/30
 
31
Gorzów 32
 24.01.2020 16:00, 16:30
Zespół Szkół Budowlanych ul. Okrzei Gorzów Wlkp.
 
32
Gorzów 36
28.02.2020 17:00, 17:30
Klub u Szefa Chełmońskiego 1 Gorzów Wlkp.
 
33
Gorzów 37
 14.01.2020 17:30, 18:00
SM ul. Ściegiennego
 
34
Gorzów 40
 16.02.2020 10:00, 10:30
Kebab Turecki Jagiełły 3a
 
35
Goszczanowo  18.01.2020      bez zgłoszenia
36
Górzyca  12.01.2020  11:00, 11:15
 sala konferencyjna OSP Górzyca ul. 1 Maja
 R. Płaczkowski
37 Kłodawa  08.02.2020 15:00, 15:30
Urząd Gminy Kłodawa
 
38
Kostrzyn 1  27.12.2019 16:00, 16:30
Bar Duet Kostrzyn n/O
 
39
Kostrzyn 2  22.02.2020 18:00, 18:30
Bistro Oczko Kostrzyn n/O
 
40
Kostrzyn 3  15.02.2020 17:00, 17:30
Bar Duet Kostrzyn n/O
 
41
Krzeszyce  16.02.2020 10:00, 10:30
OSP Krzeszyce
 
42
Krzęcin  23.02.2020 10:00, 10:30
Sala Urzędu Gminy Krzęcin
 
43
Lubniewice 1  09.02.2020 11:00, 11:30
Remiza OSP Lubniewice
 
44
Lubniewice 2  01.02.2020 17:00, 17:30
Restauracja Xenia Lubniewice
 D. Jurkowski
45
Międzyrzecz 1  19.01.2020 10:30, 11:00
Restauracja Mafia Międzyrzecz
 W. Hejduk
46
Międzyrzecz 2
 09.02.2020 16:30, 17:00
Restauracja NOE Międzyrzecz
 
47
Międzyrzecz 3
 09.02.2020 9:30, 10:00
Restauracja Pod Strzechą Ośrodek Wypoczynkowy w m. Głębokie
 
48
Myślibórz  09.02.2020 9:00, 9:30
ul. Celna 11 (Polski Związek Łowiecki) Myślibórz
 
49
Ośno Lubuskie  26.01.2020    bez zgłoszenia
 R. Płaczkowski
50
Pełczyce  02.02.2020 10:30, 11:00
MGOK Pełczyce
 E. Kasperkiewicz
51
Przytoczna  22.02.2020 17:00, 17:30
Stara Szkoła przy Posterunku Policji
 
52
Pszczew  21.12.2019 15:00, 15:30
Restauracja Nenufar w Pszczewie
 R. Płaczkowski
53
Recz  28.12.2019 16:00, 16:30
Urząd Miasta Recz
 
54
Rzepin  01.02.2020 10:00, 10:30
Miejski Dom Kultury Rzepin
 
55
Skwierzyna 1 07.12.2019 16:00 Park Ryb nad Wartą
W. Hejduk
56
Skwierzyna 2
 15.02.2020 9:00, 9:30
Piłsudskiego 16, świetlica 
 
57
Skwierzyna 3
 20.02.2020 17:00, 17:30
Harcówka
 L. Hamulski
58
Skwierzyna 5
08.02.2020
16:00, 16:30
Park Ryb Skwierzyna
 L. Hamulski
59
Słońsk 1  23.02.2020 14:00, 14:30
Sala wiejska Słońsk
 R. Stachowiak
60
Słońsk 2  29.02.2020 16:00, 16:30
Sala Wiejska Przyborów
 
61
Słubice 1  23.02.2020 15:00, 15:30
Sala konf. Centrum Organizacji Pozarządowych
 
62
Słubice 2  20.12.2019  17:00, 17:30
Sala Konfer. Urząd Miasta Słubice
 
63
Stare Kurowo  23.02.2020 16:00, 16:30
GOK Stare Kurowo
 
64
Strzelce Kraj. 1  09.02.2020 10:00, 10:30
Klub Seniora w Urzędzie Miasta i Gminy Strzelce Kraj.
 
65
Strzelce Kraj. 3  01.02.2020 15:00, 15:30
 Słowackiego 17, budynek SM I piętro
 
66
Sulęcin 1  26.01.2020 10:00, 10:30
Sala Ośrodka Kultury w Sulęcinie, ul. Młynarska 1
S. Matelski
67
Sulęcin 2  05.01.2019 10:00, 10:30
Sala Konferencyjna SM Park Bankowy 1
 E. Kasperkiewicz
68
Sulęcin 3  15.02.2020 10:30, 11:00
Świetlica ZPCH Gumoplast Sulęcin
 R. Stachowiak
69
Trzciel  01.02.2020 14:30, 15:00
Remiza OSP, Mickiewicza 3 Trzciel
 R. Płaczkowski
70
Wędrzyn  15.12.2019 11:00, 11:30
Klub Wojskowy Wędrzyn
 
71 Wierzbno  29.02.2020 12:30, 13:00
Szkoła Podstawowa Wierzbno
 W. Hejduk
72
Witnica  23.02.2020 10:00, 10:30
RCR Witnica ul. Żwirowa
 
73
Wojcieszyce  08.12.2019 15:00, 15:30
ul. Świetlica Wiejska ul. Wspólna
 
74
Wygon  12.01.2019 16:00, 16:30
Szkoła w Łasku
 
75
Zieleniewo  25.01.2020 18:00, 18:30
OSP Zieleniewo
 
76
Zwierzyn  08.02.2020 15:00, 15:30
GOK Zwierzyn ul. Wojska Polskiego
 E. Kasperkiewicz

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin