Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA

Aktualności | 2018-07-01 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

 

Dnia 16 czerwca2018r., na jeziorze Ostrowskim odbyły się Polsko – Niemieckie Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Imprezę w których główną rolę odgrywały dzieci zorganizowały sulęcińskie koła PZW Nr 1 i Nr 2 „Lin”. W wędkarskich szrankach wzięło udział 43 młodych wędkarzy, startujących w dwóch kategoriach wiekowych (do lat 10 i do lat 16). W zawodach wzięły udział dzieci z Beeskow.

 

   Zawody otworzyli Wiceprezes ds. sportu Koła PZW Nr 1 Sulęcin  Sławomir Matelski oraz opiekun Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”, członek zarządu Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin Bogdan Kułaczkowski. Uczestnicy zapoznani zostali z regulaminem zawodów, po czym przystąpili do losowania stanowisk wędkarskich. Dzieci z zadowoleniem, uśmiechem na twarzy, pozytywnym nastawieniem przystąpili do zaciętej sportowej rywalizacji. Zawody trwały 2,5 godz., po czym do pracy przystąpili sędziowie ważąc złowione rybki, które w dobrej kondycji wróciły do jeziora. Po zakończonych zmaganiach i niesamowitych wrażeniach na dzieci czekała pyszna grochówka i zupa pomidorowa.

 

   Wielkim zainteresowaniem cieszył się most linowy przygotowany dla dzieci przez druha Artura Pawlika z 3 Drużyny Starszo Harcerskiej „RED ONE”.

 

   Na zakończenie imprezy dla wszystkich uczestników czekały pamiątkowe dyplomy, medale,  nagrody a dla zwycięzców puchary. 

  

   Najważniejszą rzeczą tych zawodów było to aby uczestnicy dobrze się bawili i byli zadowoleni, co mamy nadzieję, że udało się zrealizować. Bo to był ich czas i ich święto. 

 

   Dziękujemy wszystkim dzieciom za przybycie. Cały trud organizacyjny został nam wynagrodzony dziesiątkami uśmiechów dzieci. Nie ma lepszej nagrody!!!

 

   

 

   

 

ZAWODY DZIECIĘCE KLASYFIKACJA DO LAT 10:

 

1. Dawid Sobczak – 3050 pkt.

2. Jan Krzysiek – 2410 pkt.

3. Fabian Werner – 2150 pkt.

4. Oliwier Kuzajewski – 2040 pkt.

5. Maria Kowalczyk – 1840 pkt.

6. Paweł Cichała – 1780 pkt.

 

 

ZAWODY DZIECIĘCE KLASYFIKACJA DO LAT 16:

 

1. Dominik Matelski – 3830 pkt.

2. Wojciech Pulka – 2700 pkt.

3. Maksymilian Sobczak – 2550 pkt.

4. Marcin Hauza – 2420 pkt.

5. Olaf Dzierżawski – 2250 pkt.

6. Mateusz Dziedzic – 2210 pkt.

      

Pozostałe wyniki w załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin