Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SPINNINGOWY PUCHAR OKRĘGU PZW GORZÓW WLKP.

Aktualności | 2019-11-22 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

 

 

   Dnia 17 listopada 2019r., na Kanale Szerokim w Przyborowie gm. Słońsk odbyły się spinningowe zawody wędkarskie o „Puchar Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski”. W zawodach udział wzięło 19 seniorów i 3 juniorów (reprezentujących Koło PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin – Kamil Brandebura, Bartosz Barłoga i Adrian Orkiszewski). Sportowa rywalizacja trwała od godz. 08:00 do godz. 13:00. Zawody sędziowali: Jerzy Rybka, Grzegorz Dereń i Bartek Piaseczny.


   Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu tych zawodów, mimo że ryba nie była skora do współpracy, a adepci Młodzieżowej Sekcji Spinningowej pokazali , że nie straszna im pogoda. Swoją wytrwałością zdobyli szacunek starszych kolegów, którzy sami chowali się w samochodach uciekając przed zimnem. Brawo!!! Za waszą determinację i wytrwałość. Wielkie brawa należą się dla Adriana Orkiszewskiego, który rzutem na matę w ostatniej minucie złapał pięknego szczupaka 65.3cm zapewniając sobie pierwsze miejsce. Pragnę zaznaczyć że Adrian wygrał zawody w kategorii junior, a złowiony szczupak był największą rybą w zwodach.

 

   Z końcową klasyfikacją zawodów zapoznał wszystkich uczestników sędzia główny Jerzy Rybka, puchary dla zwycięzców wręczył Wiceprezes ds. Sportu Okręgu PZW Gorzów Wlkp. Sławomir Matelski, a nagrody Grzegorz Dereń. Podsumowany był również cały cykl Spinningowego Grand Prix Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin