GP Koła "Puchar Zarządu"

Aktualności | 2018-09-05 | Publikujący: Koło PZW nr 15 Grodziec

Dnia 26.08 na zbiorniku CMC Zawiercie odbyły się zawody Grand Prix “Puchar Zarządu” Zawody te wygrał Golda Jacek, drugie miejsce zajął Żurowski Paweł, natomiast trzecie Jaros Stanisław. ... więcej

GP Koła "Jesień"

Aktualności | 2018-09-03 | Publikujący: Koło PZW nr 15 Grodziec

Dnia 02.09 na Zalewie Wolbromskim odbyły się ostatnie na ten rok zawody z cyklu Grand Prix - “Jesień”. Pogoda dopisała, każdy z zawodników był punktowany jednak najlepszy okazał się Lorens Maciej, drugie miejsce zajął Golda Jacek, trzeci był Jaros Mariusz. ... więcej

Puchar Dzielnicy Grodziec

W dniu 19.08 na zbiorniku Poręba odbyły się zawody “Puchar Dzielnicy Grodziec”. Pogoda dopisała, zawodnicy byli zadowoleni. Zawody te wygrał Jaros Mariusz, drugie miejsce zajął Zięba Dawid, natomiast trzecie Walkowicz Paweł. W kategorii Junior najlepszy okazał się Żurowski Paweł. ... więcej

GP Koła "Puchar Prezesa"

Dnia 29.07 na zbiorniku Papierok w miejscowości Kłokocin zostały rozegrane zawody z cyklu Grand Prix “Puchar Prezesa”. Mimo zawziętej rywalizacji zwycięzcą został Małysza Jan, drugie miejsce zajął Żurowski Paweł, natomiast trzecie Kosin Grzegorz. ... więcej

GP Koła "Lato"

Dnia 01.07 na zbiorniku Dzibice odbyły się zawody Grand Prix koła “Lato”. Zostały one rozegrane w miłej i przyjaznej atmosferze. Zwycięzcą tych zawodów był Golda Jacek, na drugiej pozycji uplasował się Lorens Maciej, natomiast trzecie miejsce zajął Kosin Grzegorz. ... więcej

Dzień Dziecka

Aktualności | 2018-06-30 | Publikujący: Koło PZW nr 15 Grodziec

Dnia 1.06 na zbiorniku Przetok w Czeladzi odbyły się zawody Dzień Dziecka naszego Koła. We wspólnej zabawie brało udział 11 dzieci, lecz ze względów pogodowych do końca dotrwało tylko 6 najwytrwalszych dzieci. Dla każdego dziecka były przygotowane paczki zawierające prezent z okazji tego dnia oraz kubek z imieniem. ... więcej

Drużynowe Mistrzostwa Juniorów rejonu I-go

Aktualności | 2018-06-13 | Publikujący: Koło PZW nr 15 Grodziec

Dnia 26.05 nasze Koło organizowało Drużynowe Mistrzostaw Juniorów rejonu I-go na zbiorniku Mitręga. W naszej drużynie startowali : Żurowski Paweł, Wyrwał Wiktor, Starościk Dominik. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce.... więcej

Mistrzostwa Okręgu 55+

Dnia 20.05 na zbiorniku Poręba odbyły się Okręgowe Mistrzostwa Weteranów. Nasze Koło reprezentowali Małysza Jan oraz Szymanik Bogusław.... więcej

GP koła "Wiosna"

GP Koła "Wiosna" odbyło się na zbiorniku Przetok w Czeladzi. Na tych zawodach stanowiących pierwsze z cyklu Grand Prix wygrał Jaros Stanisław, tuż za nim Kamiński Krzysztof, a do trójki najlepszycg dołączył Golda Jacek.... więcej

Zebranie sprawozdawcze Koła

Aktualności | 2017-11-28 | Publikujący: Koło PZW nr 15 Grodziec

Dnia 15 grudnia 2017 roku odbędzie się Zebranie Sprawozdawcze członków Koła PZW nr. 15 Grodziec.Zebranie odbędzie się w Filii Ośrodka Kultury w Będzinie-Grodźcu.Godzina rozpoczęcia to 16:15, natomiast drugi termin to 16:30.... więcej