Koło PZW Lublin Haczyk
http://www.pzw.org.pl/haczyk-lublin

Komunikaty

Wycieczka autokarowa oraz Spinningowe Mistrzostwa Koła

Komunikaty | 2015-05-26 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

 

   W niedzielę 21 czerwca Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk organizuje wycieczkę wędkarską nad rzekę Wisłę w okolicach miejscowości Antoniówka Świerżowska (gmina Maciejowice). Łowisko bardzo urozmaicone, dużo główek, przelewów, możliwość łowienia po obu stronach Wisły (prom). Równocześnie zostaną przeprowadzone Spinningowe Mistrzostwa Koła Haczyk oraz II tura Spinningowych Mistrzostw Klubu Spinningowo – Muchowego "Fenix" - to właśnie zawodnicy tego klubu w dużej mierze zaangażowani są w organizację wspólnego wyjazdu.

 

   Zapisy tylko i wyłącznie w sklepie wędkarskim "Haczyk" na ul. Górskiej 9 w Lublinie, oprócz nazwiska i imienia należy podać numer kontaktowy, wpłacić 10zł kaucji za miejsce (pieniądze zwracane są w autokarze) oraz podać charakter swojego wyjazdu, czyli: wycieczka/ mistrzostwa koła/ mistrzostwa klubu. Kaucja nie jest zwracana osobom, które nie pojawią się na miejscu zbiórki. Zapisy na listę do czwartku 18 czerwca włącznie. Wyjazd przewidziany jest o godzinie 4:00 z parkingu pod Realem, prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie na miejsce zbiórki. Nad wodą przewidziany jest posiłek z grilla, a jego koszty wraz z kosztami transportu w całości ponosi Zarząd Koła Haczyk.

 

UWAGA: W przypadku niekorzystnych warunków hydrologicznych (duża woda) zastrzegamy sobie prawo zmiany łowiska lub odwołania wyjazdu – o ewentualnych zmianach zostaną poinformowani wszyscy zapisani na listę (stąd prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego). Serdecznie zapraszamy, miejsc w autokarze jest dużo, jednak proszę pamiętać, że wszystko ma ograniczenia.