Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat Podlodowych Mistrzostw Koła PZW Haczyk 24.01.2016

Komunikaty | 2016-01-18 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

 

Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk serdecznie zaprasza członków swojego Koła do uczestniczenia w pierwszych zawodach w roku 2016. Zaczynamy od Podlodowych Mistrzostw Koła, które odbędą się w niedzielę 24 stycznia na jeziorze Białe Uścimowskie. Równocześnie zawody będą pierwszą turą cyklu zawodów "Najwszechstronniejszy wędkarz Koła Haczyk 2016". Organizatorzy zawodów proszą o potwierdzenie swojego startu telefonicznie pod numerem telefonu 512 196 499 (Andrzej), bądź osobiście w sklepie "Haczyk" ul.Górska 9 w Lublinie. Zapisy do zawodów przyjmujemy do czwartku włącznie.

 

Zarzad Koła zagwarantował transport na zawody, zbiórka odbędzie się w dwóch punktach: parking OBI ul. Zwycięska godzina 5:00 oraz parking Auchan (dawny Real) ul. Chodźki godzina 5:30. Rezerwacji miejsca w autokarze można dokonać wyłącznie w sklepie "Haczyk" po opłaceniu kaucji w wysokości 10zł - kaucja ta jest zwracana w autokarze, a w przypadku nieobecności przepada.

 

Zarząd Koła gwarantuje również dwa ciepłe posiłki (w przerwie między turami i po zawodach), wspaniałą atmosferę oraz moc sportowych emocji. Przypominamy, że tradycyjnie w naszym kole NIE POBIERAMY OPŁATY STARTOWEJ.

 

UWAGA! Każdy z zawodników musi posiadać co najmniej 10 litrowe wiaderko do przetrzymywania ryb, gdyż zawody zostaną rozegrane na "żywej rybie". Każdy z zawodników biorących udział w zawodach musi mieć też opłacone składki PZW na rok 2016.

 

Telefon kontaktowy do organizatora zawodów: Andrzej 512 196 499

 

 

Zapraszamy!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.