Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat Podlodowych Mistrzostw Koła PZW Haczyk 24.01.2016

Komunikaty | 2016-01-18 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

 

Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk serdecznie zaprasza członków swojego Koła do uczestniczenia w pierwszych zawodach w roku 2016. Zaczynamy od Podlodowych Mistrzostw Koła, które odbędą się w niedzielę 24 stycznia na jeziorze Białe Uścimowskie. Równocześnie zawody będą pierwszą turą cyklu zawodów "Najwszechstronniejszy wędkarz Koła Haczyk 2016". Organizatorzy zawodów proszą o potwierdzenie swojego startu telefonicznie pod numerem telefonu 512 196 499 (Andrzej), bądź osobiście w sklepie "Haczyk" ul.Górska 9 w Lublinie. Zapisy do zawodów przyjmujemy do czwartku włącznie.

 

Zarzad Koła zagwarantował transport na zawody, zbiórka odbędzie się w dwóch punktach: parking OBI ul. Zwycięska godzina 5:00 oraz parking Auchan (dawny Real) ul. Chodźki godzina 5:30. Rezerwacji miejsca w autokarze można dokonać wyłącznie w sklepie "Haczyk" po opłaceniu kaucji w wysokości 10zł - kaucja ta jest zwracana w autokarze, a w przypadku nieobecności przepada.

 

Zarząd Koła gwarantuje również dwa ciepłe posiłki (w przerwie między turami i po zawodach), wspaniałą atmosferę oraz moc sportowych emocji. Przypominamy, że tradycyjnie w naszym kole NIE POBIERAMY OPŁATY STARTOWEJ.

 

UWAGA! Każdy z zawodników musi posiadać co najmniej 10 litrowe wiaderko do przetrzymywania ryb, gdyż zawody zostaną rozegrane na "żywej rybie". Każdy z zawodników biorących udział w zawodach musi mieć też opłacone składki PZW na rok 2016.

 

Telefon kontaktowy do organizatora zawodów: Andrzej 512 196 499

 

 

Zapraszamy!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin