Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Debiut na złoto! Relacja ze spławikowych Mistrzostw Koła

W sobotni poranek 14 kwietnia na zbiorniku "Podzamcze" w Bychawie stawiło się 24 członków Koła PZW Lublin Haczyk gotowych do rywalizacji o tytuł spławikowego Mistrza Koła na rok 2018. 

 

Po szybkim sprawdzeniu listy oraz losowaniu rozeszliśmy się na dwa sektory łowiska - w każdym po 12 osób. Charakter łowiska sprawiał, że szanse na zgarnięcie złota miał każdy, wystarczyło tylko odpowienio sprawnie posługiwać się batem, obrać skuteczną taktykę łowienia płoci i... i jak zawsze liczyć na odrobinę szczęścia ;-)

 

Tym razem wylosowana "13" jako stanowisko okazało się bardzo szczęśliwe. Właśnie z tego stanowiska całe zawody zwyciężył debiutujący w barwach Koła Haczyk Paweł Sobczak, który tym samym zaliczył prawdziwe "wejście smoka"! Drugie miejsce zajął Łukasz Gustaw, a brąz przypadł Rafałowi Walczakowi.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za liczne przybycie i mocno trzymamy kciuki za naszych reprezentantów w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu! Po 11 medalach w kolorach srebrnym i brązowym wszystkich kategorii wiekowych najwyższa pora na ten z najszlachetniejszego kruszcu! 

 

Duża galeria zdjęć autorstwa J.Jelcowa

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.