Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Debiut na złoto! Relacja ze spławikowych Mistrzostw Koła

W sobotni poranek 14 kwietnia na zbiorniku "Podzamcze" w Bychawie stawiło się 24 członków Koła PZW Lublin Haczyk gotowych do rywalizacji o tytuł spławikowego Mistrza Koła na rok 2018. 

 

Po szybkim sprawdzeniu listy oraz losowaniu rozeszliśmy się na dwa sektory łowiska - w każdym po 12 osób. Charakter łowiska sprawiał, że szanse na zgarnięcie złota miał każdy, wystarczyło tylko odpowienio sprawnie posługiwać się batem, obrać skuteczną taktykę łowienia płoci i... i jak zawsze liczyć na odrobinę szczęścia ;-)

 

Tym razem wylosowana "13" jako stanowisko okazało się bardzo szczęśliwe. Właśnie z tego stanowiska całe zawody zwyciężył debiutujący w barwach Koła Haczyk Paweł Sobczak, który tym samym zaliczył prawdziwe "wejście smoka"! Drugie miejsce zajął Łukasz Gustaw, a brąz przypadł Rafałowi Walczakowi.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za liczne przybycie i mocno trzymamy kciuki za naszych reprezentantów w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu! Po 11 medalach w kolorach srebrnym i brązowym wszystkich kategorii wiekowych najwyższa pora na ten z najszlachetniejszego kruszcu! 

 

Duża galeria zdjęć autorstwa J.Jelcowa

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin