Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

"Nasze dzieci" w zawodach z okazji Dnia Dziecka

 

W sobotę 2 czerwca na zbiorniku "Podzamcze" w Bychawie odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka - memoriał Marka Kośmidera. Na starcie, w 3 kategoriach wiekowych, stanęło w sumie 47 dzieci, w tym aż 8 z nich "na co dzień" pobiera wędkarskie nauki w szkółce Koła PZW Haczyk.

 

Najwięcej naszych reprezentantów mieliśmy w najmłodszej kategorii wiekowej, czyli do 12 lat. Tam też Norbert, syn członka sekcji spławikowej Rafała, zajął świetne 2 miejsce! Dodatkowo zajął też miejsce 3 w konkursie rzutu piłeczką do celu (kotła zanętowego). Bardzo dobrze spisali się również nasi pozostali młodzi wędkarze: Karol 7msc, Michalina 10msc, Dawid 16msc, Iga i Natalia wspólne 17msc, Gracjan 21msc.

 

W kategorii wiekowej 12-14 miejsce 8 zajął Mateusz, który wystartował ze złamanym kciukiem prawej ręki i założonym specjalnym ochraniaczem! Warto też dodać, że naszej grupki nie wystraszył też deszczyk, który próbował "rozgonić towarzystwo" podczas przygotowań i z początku zawodów.

 

Zarząd Koła PZW Haczyk dla młodych zawodników zapewnił przygotowane zanęty, gliny oraz robaki zanętowe jak i haczykowe, a dodatkowo Dariusz Schulz, Rafał Dębicki i Tomasz Samoń (zawodnicy z doświadczeniem spławikowego Grand Prix Okręgu) podpowiadali i dzielili się swoim doświadczeniem.

Dziękujemy również rodzicom, którzy zza pleców gorąco dopingowali swoje pociechy ;-)

 

Relacja z zawodów, wyniki oraz zdjęcia w linku poniżej:
http://www.pzw.org.pl/lublin/wiadomosci/171659/60/zawody_splawikowe_z_okazji_dnia_dziecka___memorial_marka_kosmide

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin