Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW Lublin Haczyk 03.02.2019 - komunikat nr1

Komunikaty | 2019-01-22 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk serdecznie zaprasza członków swojego Koła do udziału w pierwszych zawodach sezonu 2019. Zaczynamy od Podlodowych Mistrzostw Koła, które odbędą się w niedzielę 3 lutego.  Równocześnie zawody będą pierwszą turą cyklu zawodów "Najwszechstronniejszy wędkarz Koła Haczyk 2019".

 

Łowisko zawodów oraz godzina zbiórki zostanie podana w komunikacie nr2, który zostanie opublikowany w dniach 29-30 stycznia. Tego też dnia zostanie podjęta ostateczna decyzja potwierdzająca organizację bądź odwołanie zawodów - decydować będą warunki pogodowe i minimum 15cm grubości lodu.

 

UWAGA! 
Zawody zostaną rozegrane "na żywej rybie" zgodnie z nowymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego oraz z naszą kołową, kilkuletnią tradycją. W tym celu każdy zawodnik musi mieć ze sobą wiaderko 17L do przetrzymywania ryb.

 

Organizatorzy zawodów proszą o potwierdzenie swojego startu telefonicznie pod numerem telefonu 695 231 066 (Andrzej). Zapisy do zawodów przyjmujemy do piątku (01.02) włącznie. Wszystkie osoby, które zapiszą się na listę startową zostaną poinformowane o treści komunikatu nr2 za pomocą wiadomości sms.

 

Przypominamy, że na zawodach mistrzowskich w naszym Kole NIE POBIERAMY OPŁATY STARTOWEJ.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin