Logowanie

Zarejestruj się

wymiary ryb

Dodaj odpowiedź

  wymiary ryb  
  robert

Od: 2009-08-14

Posty: 3

14 sierpnia 2009 23:06  
witam,
mam pytnie a mianowicie jakie są wymiary ochronne ryb
szukałem na necie i znalazłem kilka wykazów i na karzdym są inne wymiary
czy to zalezy od regionu ???

prosze o link do strony na której można znaleść jakieś prawdziwe wymiary obowiązujące na śląsku
 
 
  tomaszokret

Od: 2009-02-03

Posty: 447

15 sierpnia 2009 09:37  
Do ROBERT: Tak, ogólnie należy to od Okręgu, na którego wodach będziesz łowił. Każdy Okręg wprowadza własne obostrzenia do Regulaminu, zależnie od potrzeb czy "dobrej woli".
Napisz, jaki Okręg cie interesuje, to podam ci linka.
 
 
  robert

Od: 2009-08-14

Posty: 3

15 sierpnia 2009 14:52  
naleze do okręgu katowickiego a dokładnie do koła nr 24.  
 
  tomaszokret

Od: 2009-02-03

Posty: 447

15 sierpnia 2009 16:11  
Do ROBERT: Ogólny RAPR znajdziesz tutaj:

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1/cms/szablony/73/pliki/rapr.pdf

Dodatkowe obostrzenia obowiązujące w Okręgu Katowice tutaj:

http://www.pzw.org.pl/katowice/cms/2627/zasady_wedkowania_w_okregu
 
 
  piotr_okrasa

Od: 2009-02-08

Posty: 605

16 sierpnia 2009 00:00  
tomaszokretDo ROBERT: Ogólny RAPR znajdziesz tutaj:
<br />
<br />http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1/cms/szablony/73/pliki/rapr.pdf
<br />
<br />Dodatkowe obostrzenia obowiązujące w Okręgu Katowice tutaj:
<br />
<

ale ty mądry od regulaminu


br />http://www.pzw.org.pl/katowice/cms/2627/zasady_wedkowania_w_okregu
 
 
  piotr_okrasa

Od: 2009-02-08

Posty: 605

16 sierpnia 2009 00:04  
piotr_okrasa
tomaszokretDo ROBERT: Ogólny RAPR znajdziesz tutaj:
<br /><br />
<br /><br />http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1/cms/szablony/73/pliki/rapr.pdf
<br /><br />
<br /><br />Dodatkowe obostrzenia obowiązujące w Okręgu Katowice tutaj:
<br /><br />
<br /><
<br />
<br />ale ty mądry od regulaminu
<br />
<br />
<

mam potora metrowego suma co mam z nim zrobić piszę bo mam laptopa nad wodą
br />br />http://www.pzw.org.pl/katowice/cms/2627/zasady_wedkowania_w_okregu
 
 
  piotr_okrasa

Od: 2009-02-08

Posty: 605

16 sierpnia 2009 00:10  
do tomaszokreta wykopali cię górnicy łopatami dupe ci nie skopali a na powierzchni trzepiesz się jak ryba bez tlenu regulamin w rękę i do dzieła  
 
  piotr_okrasa

Od: 2009-02-08

Posty: 605

16 sierpnia 2009 00:15  
do tomaszokret nabijaj sobie licznik najlepiej kup sobie multiplikator tam jest licznik który nie oszukuje  
 
  robert

Od: 2009-08-14

Posty: 3

16 sierpnia 2009 13:28  
piotr_okrasado tomaszokret nabijaj sobie licznik najlepiej kup sobie multiplikator tam jest licznik który nie oszukuje



piotr_okrasa i co sie czepiasz tomaszokreta , ty piszesz bez sensu kilka postów sam chyba nabijasz sobie licznik, napisz coś mądrego związanego z tematem albo sie niewtrącaj

do tomaszokret dzieki za odpowiec , pozdrawiam
 
 
  tomaszokret

Od: 2009-02-03

Posty: 447

16 sierpnia 2009 22:51  
Do PIOTR_OKRASA: Biedny człowieku, nie masz do powiedzenia ani nic ciekawego, ani nic konstruktywnego. Dziękuj Bogu za internet, dzięki niemu możesz istnieć. Polotem, poczuciem humoru i kulturą osobistą możesz najwyżej dorównać neandertalczykowi. Albo odreagowujesz na tym forum swoje kompleksy, albo taki też jesteś w życiu - w związku z tym wyrazy współczucia dla twojej rodziny, znajomych, sąsiadów oraz całych Skierniewic.  
 
  piotr_okrasa

Od: 2009-02-08

Posty: 605

17 sierpnia 2009 20:00  
do tomaszokret Majętny jak ty to nie jestem. ale egzamin na kartę wędkarską zdałem bez korepetycji którą ty udzielasz wędkarzom , którzy zdali egzamin.Zdali albo, no wiesz jak to się robi jeszcze jedną duszyczkę przygarniemy a jak zapłaci mandat z niewiedzy to się nauczy.I tak się dzieje w wielu kołach .a ty nadrabiasz ze swoją wiedzą i uczysz nieuków i cwaniaków którym udało się uzyskać kartę wędkarską.Nad tym zjawiskiem nie ubolewasz bo u ciebie to normalka nie każdy musi być takim mędrcem jak ty,i tu im zaimponujesz.O Skierniewice i najbliższe otoczenie to się nie martw daje sobie w życiu radę ,tylko jak ty dasz radę nauczyć wszystkich kulejących w przepisach obowiązujących w PZW.Jeżeli znam życie większość to olewa i trudy twoje idą na marne. Możesz pogadać sobie tylko z działaczami którzy pierdzą w stołek wypiją jakąś wódeczkę wezmą delegacyjkę , a co dzieje się wokół nich to nie ich sprawa,to sprawy odgórne.I tak z roku na rok pcha się to stowarzyszenie ku lepszemu co widać i słychać, a ty jesteś propagatorem tego programu uzdrowicielskiego.Założysz sobie kapelusik i ciemne okulary i udajesz że nic nie widzisz a może to nakrycie głowy cię uciska i masz trudności z pochłanianiem rzeczy które dzieją się w PZW.  
 

Dodaj odpowiedź

Uczestnik forum oświadcza, że zapoznał się i akceptuje Regulamin forum

Ostatnio dodane wątki

Najnowsze posty

Najaktywniejsi