Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2019 - Okręg PZW w Jeleniej Górze

Kliknij Okręg PZW, którego porozumienia chcesz sprawdzić.

 • Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW Nadnoteckiego w Pile. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu. Zgodnie z decyzją podjętą na posiedzeniu Zarządu Funduszu Porozumienia Strefy I w dniu 15.02.2019 r. uprawnienia w okręgach porozumienia są adekwatne do składki wykupionej w macierzystym Okręgu - składka pełna uprawnia do łowienia na wszystkich wodach, wszystkimi metodami, składki niepełne dają możliwości analogiczne do zawartych we własnej składce członkowskiej okręgowej. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2019 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 100,00 zł w Okręgach będącymi stroną Porozumienia.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 100, 00 zł

 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2019 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 100,00 zł w Okręgach będącymi stroną Porozumienia.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 100, 00 zł

 • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Elblągu. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu. Zgodnie z decyzją podjętą na posiedzeniu Zarządu Funduszu Porozumienia Strefy I w dniu 15.02.2019 r. uprawnienia w okręgach porozumienia są adekwatne do składki wykupionej w macierzystym Okręgu - składka pełna uprawnia do łowienia na wszystkich wodach, wszystkimi metodami, składki niepełne dają możliwości analogiczne do zawartych we własnej składce członkowskiej okręgowej. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2019 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości: dla członków Okręgu PZW w Kaliszu wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 100,00 zł dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Kaliszu: 80,00 zł

  Dopłata na wody górskie i nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Kaliszu wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 100,00 zł. Dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Kaliszu: 80,00 zł

 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2019 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 100,00 zł w Okręgach będącymi stroną Porozumienia. Do wędkowania na ogólnodostępnych wodach górskich i nizinnych wszystkimi metodami, zgodnie z zasadami podpisanego porozumienia, uprawnieni są członkowie Okręgów będący członkami stron porozumienia, jeżeli przed zawarciem porozumienia są na terenie Okręgu macierzystego członkami kół minimum 3 lata lub są na nim na stałe zameldowani.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 100, 00 zł

 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2019 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości”

  Dopłata na wody górskie i nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 100,00 zł Dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim: 69,00 zł

 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2019 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód:

  Dopłata na wody górskie i nizinne: • członkowie Okręgu PZW w Jeleniej Górze wnoszą składkę w wysokości: 80,00 zł • członkowie Okręgu PZW w Sieradzu wnoszą składkę w wysokości: 100,00 zł

 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Słupsku. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu. Zgodnie z decyzją podjętą na posiedzeniu Zarządu Funduszu Porozumienia Strefy I w dniu 15.02.2019 r. uprawnienia w okręgach porozumienia są adekwatne do składki wykupionej w macierzystym Okręgu - składka pełna uprawnia do łowienia na wszystkich wodach, wszystkimi metodami, składki niepełne dają możliwości analogiczne do zawartych we własnej składce członkowskiej okręgowej. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Zgodnie z przyjętymi warunkami w ramach porozumienia, członkowie Okręgu PZW w Jeleniej Górze mogą wędkować na wodach Okręgu PZW w Szczecinie po wykupieniu ulgowej składki (z brzegu) na wody nizinne lub wody krainy pstrąga i lipienia (składki obejmują spinning) w następującej wysokości:

  Dopłata na wody nizinne: 75,00 zł – składka niepełna ulgowa nizinna (na wody nizinne – na dwie wędki lub spinning – z brzegu);, wody górskie i nizinne: 93,00 zł – składka niepełna ulgowa górska (wody krainy pstrąga i lipienia – na dwie wędki lub spinning z brzegu, obejmuje także wody nizinne); 20,00 zł – składka pełna dla odznaczonych złotą odznaką z wieńcami – wody nizinne i wody krainy pstrąga i lipienia (na dwie wędki lub spinning + łódź i trolling).

 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne. Obowiązuje posiadanie aktualnych składek członkowskich w macierzystym Okręgu. Obowiązuje limit zezwoleń: 20 sztuk. Zezwolenia do pobrania wyłącznie w biurze ZO.
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Zielonej Górze. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu. Zgodnie z decyzją podjętą na posiedzeniu Zarządu Funduszu Porozumienia Strefy I w dniu 15.02.2019 r. uprawnienia w okręgach porozumienia są adekwatne do składki wykupionej w macierzystym Okręgu - składka pełna uprawnia do łowienia na wszystkich wodach, wszystkimi metodami, składki niepełne dają możliwości analogiczne do zawartych we własnej składce członkowskiej okręgowej. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty

Zdjęcia z galerii