Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2017 - Okręg PZW w Koszalinie

Kliknij Okręg PZW, którego porozumienia chcesz sprawdzić.

INFORMACJA OGÓLNA


Członowie Okręgów objętych porozumieniem tzw. 50/50 chcąc wędkować na wodach Okręgu PZW w Koszalinie opłacają składkę "ulgową I"


 • Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

  1- Okręg Nadnotecki PZW w Pile udostępnia wędkarzom Okręgu Koszalińskiego zrzeszonym w kołach działających na terenie gminy Kalisz Pomorski, Wierzchowo, Czaplinek i Szczecinek wody PZW leżące w gminie Mirosławiec, Tuczno, Okonek i Jastrowie, 2- Okręg PZW w Koszalinie udostępnia zrzeszonym w kołach działających na terenie gminy Mirosławiec, Tuczno, Okonek i Jastrowie (Okręg Nadnotecki) wody PZW Koszalin leżące w granicach gmin Kalisz Pomorski, Wierzchowo, Czaplinek i Szczecinek. Bezpłatnie.
 • Okręg PZW w Poznaniu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Na mocy niniejszego Porozumienia Okręgi zobowiązują się do wzajemnego honorowania składek okręgowych wniesionych w macierzystym Okręgach. Prawo do wędkowania na wodach , na zasadzie wzajemności, nabywają członkowie kół PZW Okręgów zawierających porozumienie wyłącznie w ramach limitu zezwoleń, którzy wniosą składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu. Limit zezwoleń ograniczony.
 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Strony oświadczają, że wzajemnie honorują składki na zagospodarowanie i ochronę wód PZW obu Okręgów. Bezpłatnie.
 • Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  - Członkowie Okręgu PZW Koszalin w ramach Porozumienia nabywają prawo do wędkowania po wykupieniu ulgowej składki (z brzegu) obowiązującej w Okręgu PZW Szczecin na wody nizinne lub „górskie” (składki obejmujące spinning). - Członkowie Okręgu PZW w Szczecinie w ramach Porozumienia nabywają prawo do wędkowania po wykupieniu składki ulowej okręgowej obowiązującej w Okręgu PZW w Koszalinie. Składki należy wnieść w punktach uiszczenia składek członkowskich wskazanych przez Zarządy Okręgów PZW zawierające Porozumienie. Wykaz punktów uiszczenia składek członkowskich okręgowych PZW w obu Okręgach opublikowane są na stronach internetowych w tabelach składek obowiązujących wędkarzy w Okręgach zawierających Porozumienie.

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty

Zdjęcia z galerii