Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2017 - Okręg PZW w Poznaniu

Kliknij Okręg PZW, którego porozumienia chcesz sprawdzić.

INFORMACJA OGÓLNA


Okręg zawarł porozumienie z GRyb Sieraków Pana Bernarda Dorożały na wybrane akweny. Prawo korzystania z porozumienia mają wyłacznie członkowie Okręgu Poznańskiego.


 • Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody nizinne

  Porozumienie z Okręgiem Nadnoteckim PZW w Pile. Wędkarze Okręgu Poznańskiego nabywają prawo do wędkowania na rzece Warcie obwód rybacki nr 9, na rzece Noteć obwód rybacki nr 9, na rzece Wełnie obwody rybackie nr 6 i 8 oraz na jeziorze Pakawskim w gm. Wronki. Wędkarze Okręgu Nadnoteckiego nabywają prawo do wędkowania na rzece Warcie na obwodach rybackich nr 7, 8 i 10, na rzece Wełnie obwód rybacki nr 9 oraz na jeziorze Chojeńskim w gm. Wronki. Zezwolenia wydają biura umawiających się okręgów. Wędkarze "poznańscy" pobierają zezwolenia w swoich Kołach, wędkarze "nadnoteccy" w swoich Kołach wędkarskich.

  Dopłata na wody górskie: tak, wody nizinne: tak, wody górskie i nizinne: tak

 • Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim - porozumienie na wody nizinne

  Okręgu PZW w Gorzowie. Na części rzeki Warty stanowiącej obwód rybacki nr 11 od granicy z obwodem rybackim nr 10 do granicy województwa wielkopolskiego. Na wskazanym odcinku rzeki obowiązuje wędkarzy prowadzenie rejestru amatorskiego połowu ryb. Wędkarze "poznańscy" pobierają zezwolenie w swoich Kole.

  Dopłata na wody górskie: tak, wody nizinne: tak, wody górskie i nizinne: tak

 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Zezwolenia wydają biura umawiających się okręgów. Wędkarze pobierają zezwolenia w macierzystym Biurze Okręgu. Uwaga: Porozumienie nie obejmuje wędkowania na obwodzie rybackim rzeki Wary nr 6 oraz na zb. Jaraczewo.
 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Zezwolenia sprzedają Biura i Koła umawiających się okręgów. Wędkarze "poznańscy" wnoszą składkę 53,00 zł w Kołach lub Biurze Okręgu Sieradz, a wędkarze "sieradzcy" wnoszą składkę 75,00 zł w Kołach lub w Biurach Okręgu Poznańskiego.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 53,00

 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Zezwolenia wydają biura umawiających się okręgów. Wędkarze pobierają zezwolenia w macierzystym Biurze Okręgu. Uwaga: Porozumienie nie obejmuje wędkowania na obwodzie rybackim rzeki Wary nr 6 oraz na zb. Jaraczewo.
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Porozumienie z Okręgiem Zielonogórskim obejmuje również ulgę w wysokości 50% przy wykupie zezwolenia na amatorski połów ryb dla osób biorących udział w zawodach wędkarskich. Zezwolenia sprzedają Biura i Koła umawiających się okręgów. Wędkarze "poznańscy" wnoszą składkę 77,00 zł w Kołach lub Biurze Okręgu, a wędkarze "zielonogórscy" wnoszą składkę 75,00 zł w Kołach lub w Biurach Okręgu Poznańskiego. Analogicznie składka na zawody wynosi 15,00 zł (na zawody na wodach zielonogórskich) i 10,00 zł (na zawody na wodach poznańskich).

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 77,00

 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody nizinne

  Porozumienie z Okręgiem Wrocławskim. Wędkarze Okręgu Poznańskiego nabywają prawo do wędkowania na obwodzie rybackim rzeki Barycz Nr 3. Wędkarze Okręgu Wrocławskiego nabywają prawo do wędkowania na obwodzie rybackim rzeki Orli Nr 1. Zezwolenia wydają biura umawiających się okręgów. Wędkarze "poznańscy" pobierają zezwolenia w swoich Kołach, wędkarze "wrocławscy" w swoich Kołach wędkarskich.

  Dopłata na wody górskie: tak, wody nizinne: tak, wody górskie i nizinne: tak

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty

Zdjęcia z galerii