Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2017 - Okręg PZW w Radomiu

Kliknij Okręg PZW, którego porozumienia chcesz sprawdzić.

INFORMACJA OGÓLNA


Szczegółowe informacje o porozumieniach dostępne są na stronie okręgowej http://pzwradom.pl/porozumienia-miedzyokregowe/

 


 • Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Bielsko Biała – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Chełm – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Ciechanów – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Częstochowa – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Elbląg – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Gdańsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Gdańsk – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: ,

 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Kalisz – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Katowice – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Kielce – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych oraz wodach pozaobwodowych umawiających się okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach nizinnych.
 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Legnica – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Lublin – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach nizinnych.
 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Piotrków Trybunalski – porozumienie dotyczy tylko obwodu rybackiego rzeki Drzewiczka nr 1. Wymagane zezwolenie na amatorski połów ryb Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim, które może być wydane nieodpłatnie po wniesieniu składek na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW w Radomiu.
 • Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Siedlce – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Sieradz – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Słupsk – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Tarnobrzeg – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach nizinnych.
 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Wałbrzych – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Zamość – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Białystok – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Wrocław – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • PZW Okręg w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Biała Podlaska – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej. Porozumienie zostało zawarte 15 stycznia 2017 r. Data wpływu do BZO – 26.01.2017 r.

  Dopłata na wody nizinne: ,

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty

Zdjęcia z galerii