PZW - POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI - POLISH ANGLING ASSOCIATION
http://www.pzw.org.pl/home

Aktualności

Spławikowe GPO wrocławskiego o PUCHAR sklepu Barbus 14.04.2019r.

Aktualności | 2019-04-08 | Publikujący: Kapitanat Sportowy Wrocław


Kapitanat Sportowy we Wrocławiu serdecznie zaprasza wszystkich uczestników na rozpoczynające sezon 2019 spławikowe zawody wędkarskie GPO wrocławskiego o PUCHAR SKLEPU BARBUS , które odbędą się w dniu 14.04.2019r.  o godz. 8.00 na kanale ŻEGLUGOWYM ODRY - uL. TORUŃSKA

 Sędzią Głównym zawodów jest: ANDRZEJ DŁUGOSZ. 

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w zawodach W terminie do 10.04.2019r. do godziny 15.00 na adres mailowy Marka Trzęsickiego: mareksensas@gmail.com lub Adama Suchoraba pzw.adam.suchorab@gmail.com. Zawodnicy nie zapisani nie zostaną dopuszczeni do startu w zawodach! Zapisy przyjmowane są do pojemności łowiska, decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Przy zapisywaniu obowiązkowo nalezy podać IMIĘ I NAZWISKO, KOŁO/KLUB/DRUŻYNĘ (nazwa drużyny, kierownik, rezerwowy) I KATEGORIĘ!!!

 

Na łowisku potwierdzenie obecności do godziny 7.45.

Wpisowe dla seniorów 25 zł/osoba.

Nagrody pieniężne przewidziane są dla zwycięzców we wszystkich kategoriach.

Załącznikiem niniejszego komunikatu jest wyciąg najważniejszych zapisów ZOSW 2019 dla spławika celem przypomnienia i utrwalenia wiadomości oraz mapa dojazdowa na łowisko.

 

Przy zgłaszaniu drużyn nalezy podac skład druzyny tj. 3 seniorów i nazwisko i imię zawodnika rezerwowego.

Podczas zapisów na łowisku - sprawdzane będą legitymacje członkowskie uczestników celem potwierdzenia aktualnych opłat za wędkowanie. Zawodnicy nieposiadający przy sobie ważnych dokumentów nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

 

 

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb wędkarz ma obowiązek utrzymać w czystości brzeg w promieniu 5 metrów od zajmowanego stanowiska bez względu na stan jaki zastał przed rozpoczęciem połowu. Sędziowie zostaną zobligowani do egzekwowania przepisów od każdego z zawodników. 

Załączniki