Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Elektroniczna, centralna baza danych członków PZW…..

Aktualności | 2015-12-16 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego uchwałą nr 98 z dnia 26.11.2015r. zobowiązało okręgi PZW do stworzenia w terminie do 15.06.2016r. elektronicznej bazy danych swoich członków. Dane niezbędne do stworzenia takiej bazy będą przekazane przez członków poszczególnych kół poprzez wypełnienie opracowanej przez Prezydium Zarządu Głównego ankiety oraz złożenie jej u skarbnika w trakcie wykupu znaków na rok 2016.. W związku z ważnością tematu prosimy o wcześniejsze przygotowanie danych, które pozwolą na sprawne i prawidłowe wypełnienie ankiety /daty okresów pełnionych funkcji w Związku, posiadanych odznaczeń i wyróżnień związkowych, adresu email oraz numeru legitymacji wędkarskiej i członkowskiej/.

W załączeniu uchwała nr 98/ P ZG PZW z dnia 26.11.2015 r. oraz wzór Karty Ewidencyjnej Wędkarza (do pobrania).

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • eryk1950 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 3 + / -

  Bronzo ale tam anonimów nie przyjmują.

 • bronzo Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  Przypominam co stanowi prawo (art 51 Konstytucji RP):
  "nikt nie może być obowiązany inaczej niż na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotyczących jego osoby" - w konstytucji jest wyraźny zapis U S T A W Y! Nie uchwały, rozporządzenia itp. tylko i wyłącznie USTAWY. Do końca tygodnia do GIODO wpłynie skarga na czynności nielegalnego zbierania danych przez PZW.

 • Mirek Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

  A co na to Zarząd G"łówny" jesli nie wyrażę zgody na przetwarzanie moich danych? A tak z innej beczki, może zacząć pracę nad jedną opłatą w całej Polsce?

 • Knap Marek Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Brawo, bardzo dobra i potrzebna uchwała. To krok do przodu. Taka elektroniczna baza danych, w perspektywie przyniesie dużo pożytku i korzyści.

 • jurmed Data dodania: 4 lata temu Oceń: 4 + / -

  Chciałbym się odnieść do uchwały podjętej przez Zarząd Główny o tworzeniu centralnej bazy danych członków związku.Najłatwiej to podejmować uchwały na poszczególnych stopniach zarządów(Główny,Okręgowy).Członkowie Zarządów powinni zdawać sobie sprawę, że cała praca spadnie na skarbników powodując wielki zmieszanie przy sprzedaży zezwoleń a warunki pracy skarbników w wielu kołach są nie za łatwe.Odnośnie tworzenia samej bazy to uważam że jest to sztuka dla sztuki, aby tworzyć bazę to należy skomputeryzować podstawowe ogniwa związku tj. koła,a w tym temacie związek jest w powijakach.Następną sprawą jest wysoka rotacja członków związku w kołach,będzie to tworzyć zamieszanie w systemie elektronicznym.Panowie czł0nkowie Zarządów chcąc spełniać swoje ambicje w takim modnym temacie jakim jest komputeryzacja to należy zadać pytanie czy my jesteśmy w obecnej chwili gotowi zrealizować powyższe zadanie.Pozdrawiam Zarządy oraz skarbników Kół.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty