Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Liga Środkowej Odry 2016 - River Wołów - 21.08.2016

rzeka Odra w miejscowości Ścinawa

Dnia 21.08.2016 na rzece Odrze w miejscowości Ścinawa odbyła się czwarta tura zawodów zaliczanych do cyklu Grand Prix Ligi Środkowej Odry, organizatorem zawodów był Klub River z Wołowa. Pomimo padającego deszczu na starcie zameldowało się 45 zawodników, którzy reprezentowali kluby i koła z Leszna, Chobieni, Sulechowa, Lubina, Głogowa, Ziębic, Świerzawy, Pleszewa, Wołowa, Zielonej Góry, Góry oraz Orska.  Mimo to, że tego dnia pogoda nie nastawiała optymistycznie do wędkowania oraz myślenia o dobrych wynikach, rzeczywistość okazała się zgoła odmiennie,  ryby tego dnia „współpracowały” z zawodnikami i na 45 zawodników aż 38 zgłosiło się do sędziego i pochwaliło „fotkami” złowionych ryb.

Dominował głównie kleń i okoń ale trafiały się szczupaki, sandacz oraz bolenie. Zawody zakończyły się o 13:00 w oczekiwaniu na wyniki zawodnicy  tradycyjnie posilali się pysznym leczem, pitraszonym na miejscu, które tradycyjnuie jest serwowane przez Klub River, oraz innymi smakołykami. Po podliczeniu wyników w porównaniu do poprzedniego roku w pierwszej trójce pojawiło się dwóch tych samych zawodników, oraz Prezes Klubu River Marek Głuszko, który tego dnia nie był „gościnny” i zwyciężył w zawodach.

Kolejne miejsca zajęli koledzy z klubu PPL Spin z Pleszewa, zwycięzcy poniżej, szczegółowe wyniki w załączeniu a zdjęcia w galerii. Na podziękowania zasługują także władze Okręgu PZW we Wrocławiu, którzy zezwolili na udział w zawodach zawodników nie mających uiszczonej opłaty na wędkowanie na wodach Okręgu Wrocław, taka postawa Władz Okręgu jest godna naśladowania i pozwala na organizację zawodów pomiędzy zaprzyjaźnionymi wędkarzami z ościennych Okręgów.

 

Zwycięzcy zawodów:

1    Głuszko Marek    River Wołów    2990

2    Grzeszczak Piotr    PPL-Spin Pleszew    2725

3    Kuczkowski Jarosław    PPL-Spin Pleszew    2350

4    Wydrzyński Tomasz    Czakuszka Leszno    2260

5    Gancarz Artur    Miedziana Ryba Głogów    2170

6    Grobecki Artur    Czakuszka Leszno    1670


Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty