Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Super Puchar 2016

Wyniki zawodów | 2016-10-10 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Super Puchar 2016

sobotę 8 października na Zalewie Średzkim w Środzie Wlkp. odbyły się spławikowe zawody wędkarskie kończące sezon wędkarski 2016. Do rywalizacji zostało zgłoszonych 9 drużyn które reprezentowały: Zarząd Okręgu, Okręgową Komisję Rewizyjną, Okręgową Komisję ds. Młodzieży, Okręgowy Kapitanat Sportowy, Kluby biorące udział w zawodach Grand Prix Polski, Kluby i Koła biorące udział w Grand Prix Okręgu, Społeczną Straż Rybacką z Poznania i ze Środy Wlkp.

 

Zawody zostały oficjalnie otwarte o godzinie 7:30 przez Prezesa ZO Jerzego Musiała, który jednocześnie był kapitanem drużyny Zarządu Okręgu. Sędzią Głównym był Kol. Ryszard Waligóra a jego zastępcą był Kol. Grzegorz Rochowski. Należy nadmienić, że Kol. Ryszard Waligóra był też głównym organizatorem tych super zawodów.

 

Do tradycji należy już wielkie zaangażowanie zawodników w tę rywalizację i choć zawody zaliczane są do kategorii zawodów towarzyskich to przygotowania do nich wyglądały tak jak by to były co najmniej Mistrzostwa Polski. Zawodnicy, prawie wszyscy, mieli do swojej dyspozycji tzw. tajną broń, której strzegli do końca w nadziei, że ta pomoże im wygrać. Po wspólnym śniadaniu kapitanowie drużyn rozstawili swoich zawodników w poszczególnych sektorach i punktualnie o godzinie 9:30 rozpoczęto wędkowanie. Panujące w sobotę przenikliwe zimno i wilgoć nie były w stanie przeszkodzić łowiącym. Wyniki, no cóż, nie wszystkim poszło dobrze ale i tak były zadowalające bo najlepszy wynik to 8.260 pkt. Piotra Grylewicza, a najsłabszy wynik to 550 pkt. Średnia zawodów to 3.077 pkt / zawodnika była i tak bardzo wysoka, jak na tę porę roku.

 

W zawodach zwycieżyli:

1. Zawodnycy Wyczynowi biorący udział w GPx Polski w składzie: Dariusz Czubek, Tomasz Horemski,Rafał Matuszak, Grzegorz Horemski, Maciej Górski

2. Zawodncy biorący udział w GPx Okręgu w składzie: Dawid Kosicki, Janusz Ostrowski, Tomasz Franek, Paweł Lach, Sylwester Juskowiak

3.  Strażnycy Społecznej Straży Rybackiej w składzie: Marcin Przybylak, Piotr Grylewicz, Dariusz Piotrowski, Cezary Filipiak, Sylwester Juskowiak


Puchar, ufundowany przez zespół sędziowski, za złowienie największej ryby zdobył Jacek Kołodziej łowiąc okazałego okonia. Zawody zakończyły się wspólnym obiadem i w super atmosferze, tak jak to powinno być na zawodach Super Pucharu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, organizatorom i zespołowi sędziowskiemu składamy serdeczne podziękowania. Do zobaczenia już za rok.

 

Pełne wyniki w załączeniu.

 

DM

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • negri Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    Hmm, po przeczytaniu tego art. napotkałem w nim wiele błędów gdyż największy wynik to 8260 pkt. ale największe jaja to skład zawodników w drużynie GPx Polski. Tylko jedna osoba miała prawo startu w tej drużynie, a tu co "cuda", jak można do tego doprowadzić, a w komunikacie było jasno napisane iż tą drużynę mogą wyłącznie reprezentować zawodnicy biorący udział w GPx Polski i Mistrzostwach Polski. Pozostaje mi śmiech przez łzy. Dla mnie wygrała drużyna Zawodnicy Grand Prix Okręgu. Gratuluję!

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty