Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Rozegrano IV Towarzyskie Zawody Spinningowe z Łodzi o „Puchar Rybnika 2016”.

Najlepsi zawodnicy stoją od lewej zdobywca II miejsca Kolega Jerzy Duda I miejsca Kolega Dariusz Michalski i III miejsca Kolega Bartosz Kozłowski podczas IV Towarzyskich Zawodów Spinningowych z Łodzi o Puchar Rybnika 2016 rozegranych na łowisku licencyjnym Rybnik w miejscowości Rybnik w dniu 20112016 r

 

            W dniu 20 listopada 2016 r. w niedzielny poranek odbyły się IV Towarzyskie Zawody Spinningowe z Łodzi o „Puchar Rybnika 2016” na bitej rybie, na łowisku licencyjnym „Rybnik” w miejscowości Rybnik. Organizatorem wędkarskich zawodów sportowych w dyscyplinie spinningowej był Zarząd Okręgu PZW w Katowicach. Zawody sędziowała Komisja Sędziowska w składzie: Sędzia Główny Kolega Joachim Klenczar, Zastępca Sędziego Głównego Kolega Henryk Matuszewski i Sędzia Sekretarz Kolega Piotr Gołda. Zawody rozgrywano w jednej 6,5 godzinnej turze + 30 minut na spłynięcie. Do udziału w zawodach wędkarskich zgłosiła się rekordowa liczba 85 zawodników w tegorocznej edycji. Nasze Koło PZW Nr 45 Racibórz-Miasto reprezentowali Koledzy: Adam Drożdż, Dariusz gacek, Mariusz Olszak i Roman Paradowski. W czasie zawodów łowiono głównie następujące gatunki ryb: okonie, sandacze, szczupaki. Łącznie złowiono 92 ryby w czasie zawodów, o łącznej wadze 129,695 kg, które to zostały zgłoszone przez 35 zawodników do komisji sędziowskiej.

 

            Zwycięzcą IV Towarzyskich Zawodów Spinningowych z Łodzi o „Puchar Rybnika 2016” został Kolega Dariusz Michalski, który złowił 2 ryby, o łącznej wadze 9,440 kg. Drugie miejsce zajął Kolega Jerzy Duda, który złowił 3 ryby o łącznej wadze 9,365 kg, w tym największą rybę zawodów – sandacza o wadze 7,235 kg. Trzecie miejsce zajął Kolega Bartosz Kozłowski, który złowił 3 ryby, o łącznej wadze 7,745 kg.. Czwarte miejsce zajął Kolega Zbigniew Grochowalski, który złowił 4 ryb, o łącznej wadze 6,140 kg. Piąte miejsce zajął Kolega Maciej Jakimow, który złowił 2 ryby, o łącznej wadze 6,055 kg. Szóste miejsce zajął Kolega Marek Czapek, który złowił 4 ryby, o łącznej wadze 6,015 kg. Siódme miejsce zajął Kolega Artur Łącki, który złowił 10 ryb, o łącznej wadze 5,640 kg. Ósme miejsce zajął Kolega Michał Sterecki, który złowił 1 rybę, o wadze 5,480 kg. Dziewiąte miejsce zajął nasz Kolega z Koła Adam Drożdż, który złowił 4 ryby, o łącznej wadze 5,165 kg. Dziesiąte miejsce zajął Kolega Tomasz Duer, który złowił 3 ryby, o łącznej wadze 5,155 kg. Natomiast drugi nasz Kolega z Koła Roman Paradowski zajął 28 miejsce, łowiąc 1 sandacza o wadze 1,780 kg. Z pozostałymi wynikami z zawodów, można się zapoznać na zamieszczonym zdjęciu.

 

            Z relacją z zawodów można zapoznać się również na stronie Okręgu PZW Katowice - TUTAJ.

 

Relację zdjęciową przygotował Kolega Roman Paradowski i Adam Drożdż.

 

Protokół zawodów Puchar Rybnika 20.11.2016

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty