Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Komunikat I Tury Teamowych Mistrzostw Okręgu PZW Olsztyn w wędkarstwie spinningowym na rok 2017 - 21.05.2017 r., jez. Luterskie

KOMUNIKAT

I Tura Teamowych Mistrzostw Okręgu PZW Olsztyn w wędkarstwie spinningowym na rok 2017

1.     I Tura Teamowych MO odbędzie się w dniu 21. maja 2017 r. na jeziorze Luterskie z łodzi.

2.     Opłata startowa wynosi 210 zł za trzy tury ( I – jezioro Luterskie 21.05. 2017, II – rzeka Łyna (Redykajny) 02.07.2017, III – jezioro Dadaj 30.07.2017) na konto bankowe Okręgu PZW w Olsztynie: Getin Bank: 81156000132354310310000003 z dopiskiem „Teamowe MO, nazwisko i imię, nazwa teamu” do dnia 18.05.2017 r.

3.     Dopuszczone są silniki spalinowe i elektryczne.

4.     Zapisy na zawody przyjmowane są do 18.05.2017  pod numerem telefonu: 661-318-490  lub e-mail: okspzwolsztyn@o2.pl

5.     Zbiórka o godz. 7.00 przy pomostach w Kikitach (za Ośrodkiem SW – droga w lewo).

6.     Organizator nie zapewnia środków ratowniczych, kotwic oraz siatek do przetrzymywania żywej ryby i miar do mierzenia ryb.

7.     Zawody zostaną rozegrane na „żywej rybie”.

8.     Każdy team musi posiadać siatkę do przetrzymywania ryb.

9.     Tura zawodów będzie trwała 7 godzin: 9.00-16.00 (do godz. 16.30 zdanie kart).

10.   Około godz. 17.00-17-30 posiłek i ogłoszenie wyników I-szej tury.

11.   Zawodnik zobowiązany jest do posiadania aktualnych opłat  PZW (będą kontrole).

12.  Zezwolenie na wędkowanie zawodnik opłaca we własnym zakresie.

13.  Sędzia główny zawodów – Jarosław Pliszka.

14.  Pod niniejszym komunikatem na bieżąco zamieszczana będzie lista zgłoszonych teamów.

Serdecznie zapraszamy!

 

LISTA ZGŁOSZONYCH TEAMÓW [LISTA ZAMKNIĘTA]

 

1. Tomczuk Andrzej               LUCKY JOHN                     [brak wpłaty]

1. Biernatowski Piotr              LUCKY JOHN                     [brak wpłaty]

 

2. Marek Markiewicz             TEAM OKOŃ OLSZTYN [wpłacono]

2. Dariusz Pieśko                     TEAM OKOŃ OLSZTYN [wpłacono]

 

3. Grzegorz Garnek                SOFT-BAITS.PL TEAM   [wpłacono]

3. Marcin Garnek                    SOFT-BAITS.PL TEAM   [wpłacono]

 

4. Sławomir Przybylski                                                         [wpłacono]

4. Maciej Żejmo                                                                      [wpłacono]

 

5. Jarosław Kawecki               SKALAR TEAM 2 [wpłacono]

5. Grzegorz Głowacki            SKALAR TEAM 2 [wpłacono]

 

6. Adrian Surynt                     OKOŃ OLSZTYN [wpłacono]

6. Łukasz Sokołowski             OKOŃ OLSZTYN              [wpłacono]

 

7. Kamil Surynt                       TEAM OKOŃ OLSZTYN [wpłacono]

7. Adam Kozłowski                TEAM OKOŃ OLSZTYN [wpłacono]

 

8. Przemysław Kata                                                              [brak wpłaty]

8. Paweł Pachucki                                                                  [brak wpłaty]

 

9. Arkadiusz Robaczek                                                         [brak wpłaty]

9. Wacław Pluta                                                                     [brak wpłaty]

 .

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty