Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat Nr1- XIX Mistrzostw Polski PZW Juniorów w wędkarstwie muchowym

Komunikaty | 2017-06-02 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krakowie, na zlecenie Zarządu Głównego PZW w Warszawie, organizuje w dniach 16-18 czerwca 2017 roku

„XIX Mistrzostwa Polski PZW Juniorów w wędkarstwie muchowym\".  

Biuro zawodów i baza: Gdów (Szałas nad Rabą za Mostem) Termin: 16-18 czerwca 2017 r.   Prawo startu w zawodach mają zawodnicy, zgodnie z przepisami określonymi w „Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW\".   Zawody zostaną rozegrane zgodnie z „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego\" (Regulamin zawodów w dyscyplinie muchowej) w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.  

Miejsce rozgrywania zawodów: rzeka Raba i Łowisko Brzegi 2

SEKTOR 1: rzeka Raba - od m. Dobczyce do m. Winiary

SEKTOR 2: Łowisko Brzegi 2

SEKTOR 3: rzeka Raba - od m. Winiary do m. Gdów  

Łowisko treningowe: rzeka Raba od m. Gdów do ujścia rzeki Stradomki i Łowisko Brzegi 3   Ostateczne informacje dotyczące wyznaczonych sektorów zostaną podane w komunikacie nr 2, po uwzględnieniu ilości startujących oraz sytuacji hydrologicznej na łowiskach. Komunikat nr 2 zostanie opublikowany do dnia 9 czerwca 2017 r.   Dojazd zawodników na sektory i stanowiska we własnym zakresie.   Na terenie zawodów w od 11 czerwca 2017 roku (dla uczestników zawodów tj. zawodnik, trener, kierownik drużyny) wędkowanie zabronione pod rygorem dyskwalifikacji.  

Zawodnicy do lat 18 muszą mieć pełnoletniego opiekuna, natomiast zawodnicy powyżej 18 lat zobowiązani są do przedstawienia pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna na udział w Mistrzostwach Polski PZW.   Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do posiadania kamizelek ratunkowych lub asekuracyjnych. Decyzja o ich użyciu zostanie podjęta na odprawie technicznej (w zależności od sytuacji hydrologicznej na łowisku).   Do punktacji zaliczane są ryby łososiowate i lipień (Na Łowisku Brzegi 2 istnieje możliwość dopuszczenia wszystkich gatunków ryb nie będących w okresie ochronnym). Informacja dotycząca obowiązujących wymiarów do punktacji zostanie podana na odprawie technicznej.  

Opłata startowa od zawodnika wynosi 369 zł brutto ( 300 zł + 23 % VAT ) i obejmuje: upominki okolicznościowe, puchary, dyplomy medale, obsługę zawodów oraz posiłek pomiędzy I a II turą zawodów w sobotę oraz po niedzielnej turze.    

Zgłoszenia (wyłącznie na karcie zgłoszenia opracowanej przez Zespól Sportu ZG PZW) wraz z opłatą startową i protokołem Mistrzostw Okręgu należy przesłać w terminie do 7 czerwca 2017 roku.

O przyjęciu do zawodów decyduje data wpływu kompletnego zgłoszenia.   Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krakowie 31-751 Kraków, ul. Bulwarowa 43 e-mail: okreg@pzw.krakow.pl   Bank PEKAO SA.  Nr konta: 58 1240 4722 1111 0000 4857 9629 z dopiskiem:

MP PZW Juniorów Mucha 2017, nazwisko i imię, Okręg lub WKS      

Dodatkowych informacji udziela: Szef Dyscypliny Muchowej OKS Kraków Opach Zdzisław tel. 503 567 244     Zakwaterowanie i wyżywienie podczas zawodów we własnym zakresie. Organizator zapewnia wyłącznie obiad w dniach 17 i 18.06.2017 r.    

Komisja Sędziowska:

Sędzia Główny - Marcel Czerwiński

Z-ca Sędziego Głównego - Edward Fornalik

Sędzia sekretarz - Ireneusz Fornalik

Sędziowie sektorowi - Zdzisław Opach, Łukasz Ostafin, Marcin Słomka

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty