Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PZW i Agropasja w Telewizji POLSAT - Ochrona wód

Komisja ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego, pragnie poinformować, że w niedzielę  są emitowane odcinki programu „Agropasja” – Marii Sikorskiej  na antenie: Polsat News 17:30, a na Polsat News 2 10:00 i 18:20. W tygodniu powtórki, np. w środę o 11 na Polsat News 2.

 

Powtórka programu będzie dostępna również w środę w Polsat News 2 o godzinie 11.00  oraz  w niedzielę w Polsat News o godzinie 5.30. „Agropasja” – emitowana będzie również na Super Polsat w sobotę i w niedzielę rano o godzinie 6.00. Program Marii Sikorskiej dostępny  będzie również na platformie telewizji internetowej ipla.

 

Serdecznie zapraszamy!

Komisja ds. mediów i promocji wędkarstwa ZG PZW

 


 

Agropasja to program o tematyce biznesowo–rolniczej, adresowany do tych którzy są zainteresowani tematyką livestylową, zdrowymi, pełnowartościowymi  i regionalnymi produktami czy kreatywnymi  pomysłami na biznes na wsi, a także tych którzy są związani ze światem rolniczym. Program ukazujący liderów, ekspertów, przedsiębiorców, ludzi pełnych pasji i tych którym gospodarka jest wyjątkowo bliska.

 PZW i Agropasja - Ochrona wód

PZW i Agropasja - Sport wędkarski

PZW i Agroopasja - Młodzież i dzieci

 

 

PZW i Agropasja - Zarybianie

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty