Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat XXV Spinningowe Mistrzostwa Okręgu, Myczkowce 18-19.08.2018 r. - lista zgłoszeń zamknięta !!!!!!

Komunikaty | 2018-08-17 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

Okręg PZW w Krośnie informuje, że XXV  Spinningowe Mistrzostwa Okręgu odbędą się na zbiorniku Myczkowce w dniach 18-19.08.2018 r.

 

Uczestnicy - 2 osobowe reprezentacje Kół (ilość drużyn nieograniczona) i Kadra Okręgu oraz zawodnicy z pierwszej 10-tki  w GP w 2017 r. Klasyfikacja drużynowa i indywidualna zgodnie z obowiązującymi „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego” oraz juniorzy. Juniorzy będą dopuszczeni do zawodów tylko z pełnoletnim opiekunem (junior nie wchodzi w skład drużyny).

 

Nagrody – Puchary, Dyplomy, Medale indywidualnie i drużynowo.

Ryby – łowione według ZOSW i RAPR, zawody na „żywej rybie”.

Miejsce zbiórki – parking w Bóbrce „rzeźby”

Koszt udziału w zawodach wynosi 50 zł od zawodnika (nocleg i wyżywienie we własnym zakresie) W ramach kosztów organizator zapewnia przygotowanie i obsługę zawodów, zabezpieczenie łódek na zawody, ochronę WOPR, puchary, medale i dyplomy dla zwycięzców.

Koszt udziału należy wpłacać na konto okręgu 74 1240 2311 1111 0000 3881 1155. Wpłaty przed zawodami nie będą przyjmowane. Zawodnicy dopuszczeni zostaną do zawodów tylko po uzgodnieniu wpłynięcia wpłaty na konto okręgu (może być przedstawiony dowód wpłaty).

 Termin nadsyłania zgłoszeń – do 10 sierpnia 2018 r. na adres mailowy pzwkrosno@poczta.onet.pl lub telefonicznie 13-43-655-68.

Organizator dopuszcza stosowania echosondy i silników elektrycznych.

Każdy zawodnik musi posiadać kamizelkę ratunkową oraz co najmniej jedną dla drużyny kotwicę wraz z liną.

Zawody zostaną rozegrane w II 7-godzinnych turach z łodzi.

Od dnia 11-08-2018 r. na terenie zawodów obowiązuje zakaz zabierania złowionych ryb. 

W dniach 16-17.08.2018 r. obowiązuje zakaz łowienia na sektorach zawodów.

Zakazy dotyczą zawodników biorących udział w zawodach. Złamanie zakazu skutkuje dyskwalifikacją z zawodów.

 Sektory:  

A  -  od mostu w Solinie  do pomostu strażaków w Bóbrce, 

B  – od pomostu strażaków w Bóbrce do 50 metrów od zapory w Myczkowcach. 

 

Program Spinningowych Mistrzostw Okręgu:

 Sobota 18.08.2018 r.

            6:00                    zbiórka zawodników, otwarcie zawodów

            6:15                    odprawa i losowanie

            6:30 rozpoczęcie wypuszczania łódek

            7:00 – 14:00       I TURA ZAWODÓW

          14:30                   zdawanie kart startowych

          15:00                   ogłoszenie wyników I TURY

Niedziela  19.08.2018 r.

            6:00                    zbiórka zawodników

            6:30 rozpoczęcie wypuszczania łódek

           7:00 – 14:00       II TURA ZAWODÓW

          14:30                  zdawanie kart startowych

          14:45                   ogłoszenie wyników zawodów

          15:00                   dekoracja zwycięzców i zakończenie

 

Uwaga: Program minutowy zawodów oraz miejsce zbiórki może ulec zmianie.

 WKS Krosno.




ZGŁOSZENIA:

Seniorzy:
  1. Kieras Robert - Lesko
  2. Grzybowski Paweł - Lesko
  3. Głowacki Rafał - Zagórz
  4. Lianaj Ervis - Zagórz
  5. Kucharski Piotr - Sanok M. 2
  6. Lassota Piotr - Sanok M. 2
  7. Bałda Piotr - Sanok M. 1
  8. Więckowicz Andrzej - Sanok M. 1
  9. Kozłowski Jarosław - Sanok M
  10. Wierzbicki Wojciech - Jasło 2
  11. Zachwieja Arkadiusz - Jasło 2
  12. Daniel Juszczyk - Jasło Rafineria
  13. Maciej Kosiba - Jasło Rafineria
  14. Piotr Konieczny - Jasło M.
  15. Wojdyła Stanisław - Jasło M.
  16. Krzysztof Szczygieł - Krosno
  17. Kamiński Jacek - Balaton 1
  18. Graba Łukasz - Balaton 1
  19. Urbański Piotr - Balaton 2
  20. Cierpicki Krzysztof - Balaton 2
  21. Bukry Paweł - Balaton 3
  22. Angster Piotr - Balaton 3
  23. Robert Sęp - Krosno M. 1
  24. Lucjan Stasik - Krosno M. 1
  25. Jerzy Styrcz - Krosno M. 3
  26. Piotr Bienia - Krosno M. 3
  27. Marek Guzik - Krosno M. 2
  28. Marcin Guzik - Krosno M. 2
  29. Micuda Adam - indyw.
  30. Omachel Piotr - Balaton
  31. Karasiewicz Marcin - Rzepedź 1
  32. Sachajdak Grzegorz - Rzepedź 1
  33. Paweł Kuzio - Rzepedź 2
  34. Fal Marcin - Rzepedź 2 
  35. Laskosz Czesław - Solina
Juniorzy:
  1. Adrian Dzik - Jasło Rafineria
  2. Oskar Niklewicz - Jasło Rafineria
  3. Omachel Kamil - Balaton
  4. Bartosz Jureczko - Krosno M.
  5. Damian Jureczko - Krosno M.
  6. Robin Brożyna - Krosno M.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty