Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat XXIV Spinningowe Mistrzostwa Okręgu, Myczkowce 12-13.08.2017 r. - zgłoszenia na końcu wiadomości !!!!!!

Komunikaty | 2017-08-08 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

Okręg PZW w Krośnie informuje, że XXIV  Spinningowe Mistrzostwa Okręgu odbędą się na zbiorniku Myczkowce w dniach 12-13.08.2017 r.

 

Uczestnicy - 2 osobowe reprezentacje Kół (ilość drużyn nieograniczona) i Kadra Okręgu oraz zawodnicy z pierwszej 10-tki  w GP w 2016 r. Klasyfikacja drużynowa i indywidualna zgodnie z obowiązującymi „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego” oraz juniorzy. Juniorzy będą dopuszczeni do zawodów tylko z pełnoletnim opiekunem (junior nie wchodzi w skład drużyny).

 

Nagrody – Puchary, Dyplomy, Medale indywidualnie i drużynowo.

Ryby – łowione według ZOSW i RAPR, zawody na „żywej rybie”.

Miejsce zbiórki – parking w Bóbrce „rzeźby”

Koszt udziału w zawodach wynosi 50 zł od zawodnika (nocleg i wyżywienie we własnym zakresie) W ramach kosztów organizator zapewnia przygotowanie i obsługę zawodów, zabezpieczenie łódek na zawody, ochronę WOPR, puchary, medale i dyplomy dla zwycięzców.

Koszt udziału należy wpłacać na konto okręgu 74 1240 2311 1111 0000 3881 1155. Wpłaty przed zawodami nie będą przyjmowane. Zawodnicy dopuszczeni zostaną do zawodów tylko po uzgodnieniu wpłynięcia wpłaty na konto okręgu (może być przedstawiony dowód wpłaty).

 Termin nadsyłania zgłoszeń – do 7 sierpnia 2017 r. na adres mailowy pzwkrosno@poczta.onet.pl lub telefonicznie 13-43-655-68.

Organizator dopuszcza stosowania echosondy i silników elektrycznych.

Każdy zawodnik musi posiadać kamizelkę ratunkową oraz co najmniej jedną dla drużyny kotwicę wraz z liną.

Zawody zostaną rozegrane w II 7-godzinnych turach z łodzi.

Od dnia 24-07-2017 r. na terenie zawodów obowiązuje zakaz zabierania złowionych ryb. 

W dniach 7-11.08.2017 r. obowiązuje zakaz łowienia na sektorach zawodów.

Zakazy dotyczą zawodników biorących udział w zawodach. Złamanie zakazu skutkuje dyskwalifikacją z zawodów.

 Sektory:  

A  -  od mostu w Solinie  do pomostu strażaków w Bóbrce, 

B  – od pomostu strażaków w Bóbrce do 50 metrów od zapory w Myczkowcach. 

 

Program Spinningowych Mistrzostw Okręgu:

 Sobota 12.08.2017 r.

            6:00                    zbiórka zawodników, otwarcie zawodów

            6:15                    odprawa i losowanie

            6:30 rozpoczęcie wypuszczania łódek

            7:00 – 14:00       I TURA ZAWODÓW

          14:30                   zdawanie kart startowych

          15:00                   ogłoszenie wyników I TURY

Niedziela  13.08.2017 r.

            6:00                    zbiórka zawodników

            6:30 rozpoczęcie wypuszczania łódek

           7:00 – 14:00       II TURA ZAWODÓW

          14:30                  zdawanie kart startowych

          14:45                   ogłoszenie wyników zawodów

          15:00                   dekoracja zwycięzców i zakończenie

 

Uwaga: Program minutowy zawodów oraz miejsce zbiórki może ulec zmianie.

 WKS Krosno.




ZGŁOSZENIA:

JUNIORZY:

  1. Kamil Omachel - Krosno Balaton

SENIORZY:

  1. PĘCAK TOMASZ - BALATON 1
  2. ANGSTER PIOTR - BALATON 1
  3. KLUK BARTŁOMIEJ - BALATON 2
  4. WĘGRZYN TOMASZ - BALATON 2
  5. CIERPICKI KRZYSZTOF - BALATON 3
  6. URBAŃSKI PIOTR - BALATON 3
  7. GRABA ŁUKASZ - BALATON 4
  8. SZCZYGIEŁ KRZYSZTOF - BALATON 4
  9. BAŁDA PIOTR - SANOK M.1
  10. WIĘCKOWICZ ANDRZEJ - SANOK M. 1
  11. KUCHARSKI PIOTR - SANOK M. - 2
  12. LASSOTA PIOTR - SANOK M. - 2
  13. CHOMA ANDRZEJ - INDYWIDUALNIE
  14. KIERAS ROBERT - LESKO
  15. GRZYBOWSKI PAWEŁ - LESKO
  16. SZYMBARA ADAM - LESKO 2
  17. KAMIŃSKI ROMUALD - LESKO 2
  18. KUZIO PAWEŁ - SANOK STOMIL
  19. CHANAS KONRAD - SANOK STOMIL
  20. WIERZBICKI WOJCIECH - JASŁO 2
  21. ZACHWIEJA ARKADIUSZ - JASŁO 2
  22.  SĘP ROBERT - KROSNO M -1
  23.  BIENIA PIOTR -  KROSNO M - 1
  24.  GUZIK MAREK -  KROSNO M - 2
  25.  STASIK LUCJAN - KROSNO M -2
  26. WASYLCZYSZYN WITOLD - ZAGÓRZ 1
  27. GŁOWACKI RAFAŁ - ZAGÓRZ 1
  28. LANAJ ERVIS - ZAGÓRZ 2
  29. MOŁCZAN KRZYSZTOF - ZAGÓRZ 2
  30. WOJDYŁA STANISŁAW - JASŁO M.  
  31. KONIECZNY PIOTR - JASŁO M.  
  32. PODKUL TOMASZ - JASŁO M.  
  33. ŚCIBOR ANDRZEJ - MIEJSKIE BRZOZÓW
  34. NAWRACAJ KAMIL - INDYWIDUALNIE
  35. SACHAJDAK GRZEGORZ - RZEPEDŹ
  36. KARASIEWICZ MARCIN - RZEPEDŹ
  37. BUKRY PAWEŁ - BALATON


Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty