Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

VIII Festiwal Organizacji Pozarządowych - Katowice 2017

Aktualności | 2017-09-18 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 


W dniu 9 września 2017 roku odbył się w Katowicach coroczny Festiwal Organizacji Pozarządowych, w którym brał również udział Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach.

 

 

 

Katowickie Dni Organizacji Pozarządowych to wydarzenie, którego celem jest promowanie inicjatyw obywatelskich wśród mieszkańców Katowic, jak również pogłębianie integracji organizacji pozarządowych, wymiana doświadczeń i podejmowanie wspólnych działań.

 

Wydarzenie to na stałe jest wpisane w kalendarz wydarzeń organizowanych w Katowicach przy aktywnym udziale organizacji i jest realizowane w ramach współpracy pozafinansowej Miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi.

 

 

FOP to wspólna inicjatywa organizacji pozarządowych i Urzędu Miasta Katowice, łącząca zarówno element dyskusji o miejscu i roli organizacji pozarządowych, jak i przedsięwzięcie promujące organizacje i oferujące pożyteczne, ciekawe i aktywne spędzenie czasu wolnego, to przestrzeń, w której można było spotkać i poznać ludzi działających w organizacjach pozarządowych, którzy wspólnie kształtują wizerunek miasta, uczestniczą w realizacji zadań publicznych, to miejsce na promowanie inicjatyw obywatelskich,  to okazja do pogłębiania integracji organizacji pozarządowych, wymiany doświadczeń i podejmowania wspólnych działań.

 

 

 

 

W ramach promocji Okręgu nasi zawodnicy dyscypliny rzutowej zorganizowali mały pokaz swoich umiejętności. Cieszył się on zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych, chociaż tatusiowie też z chęcią próbowali swoich umiejętności :)

 

 

 

 

 

Stoisko Okręgu Katowickiego również cieszyło się zainteresowaniem. Padały pytania dotyczące procedury wstąpienia w szeregi PZW, gospodarki rybacko-wędkarskiej oraz ogólnej działalności naszego Okręgu.

 

 

 

  

 Do zobaczenia za rok!!

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty