Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spektakularny sukces - drużynowo srebrny medal, a w klasyfikacji par Rajmund Litwiński i Daniel Kowalski złoty medal i tytuł Mistrzów świata!

Aktualności | 2017-09-23 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Mistrzostwa Świata w połowie drapieżników z łodzi w tym roku odbyły się w dniach 28.08.-03.09 w  Rosji w miejscowości Konakovo.

 

Reprezentacja Polski PZW w składzie Rajmund Litwiński, Daniel Kowalski, Sławomir Przybylski, Maciej Żejmo, Marek Pyszyński i trener Sławomir Kubasiewicz odniosła tam spektakularny sukces zdobywając drużynowo srebrny medal i tym samym tytuł Wicemistrzów świata, a w klasyfikacji par Rajmund Litwiński i Daniel Kowalski złoty medal i tytuł Mistrzów świata.

 

Zawody odbyły się na sektorze, który obejmował ogromny odcinek zbiornika zaporowego na rzece Wołdze nazywanego „Moskiewskim Morzem” o długości około 50km i szerokości 3-5 km, do tego krótsze i dłuższe odnogi, zatoki, płycizny i kopane doły powstałe po pracy refulerów pozyskujących piasek i żwir…ogólnie ekstremalnie zróżnicowany, trudny wędkarsko, w szczególności dla tych, którzy nie znają „terenu”.

 

Pomimo tych wszystkich trudności i wysokiej poprzeczki jaką postawili Rosjanie, tak aby ich drużyna miała jak największe szanse udało się pokonać ich w „jaskini lwa”.

 

Zajrzyjcie do nas na nasz profil FB - https://www.facebook.com/Spinningowa-Kadra-PZW-%C5%82odzie-863904940441487/?pnref=lhc

 

O szczegółach będziecie mogli też przeczytać niebawem na łamach Wiadomości Wędkarskich.

 

Maciej Żejmo

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty