Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Wyniki zawodów spinningowych Puchar Prezesa 3.09.2017r zb.Dziećkowice

Wyniki zawodów | 2017-10-12 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

 

 

P R O T O K Ó Ł

  ............................................       Pieczęć PZW   Z  zawodów      .......................  Puchar    Prezesa ............................. W dyscyplinie: .. /Spinningowej*........... w kategorii: ........................ Senior ............................ Zorganizowanych przez :KOŁO PZW  Nr. 102 Żory................ w dniu . 03.09.2017r. ............... Na wodzie: Zb. Dziećkowice           w miejscowości :   Imielin ................................................  Godziny: od  6.00    do 12.00 Komisja sędziowska: Sędzia główny:  ......Zdzisław   Mastalerek ........................................................................... Zastępca sędziego głównego .............................................................................................................................. Sędzia sekretarz: ................................................................................................................................................ Sędziowie sektorowi/stanowiskowi:*................................................................................................................. ............................................................................................................................................................................. Komisja stwierdza że teren zawodów został przygotowany należycie i odpowiada wymogom „Zasad Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego. Uwagi :  .....................................................................Bez   uwag.......................................................................................... ............................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................... Startowało zawodników ogółem: .....12 .......

Lp.

Nazwisko i Imię .

Najdłuższa  ryba

Waga/punkty

Punkty/sekt. Miejsce
1          Kieres   Krzysztof  24,5  1770    -   1
2          Kuczawski   Leon  23  1730    -   2
3          Marszałek   Grzegorz                                                                                         22,6   930    -   3
4 4          Wiśniewski  Jerzy    24  630     -   4
5          Kruk   Tadeusz eusz  21,4  580     -   5
6       Łach     Wiesław  24,4  450    -   6
7       Semik   Krzysztof  21,1  290    -   7
8       Milczarek   Roman  22,1  240    -    8
9       Pochel    Andrzej  21,7  220    -   9
10       Wasilewski   Tadeusz  22  130     -   10
11       Groborz   Eugeniusz    -             -    -   NK
12       Żebrowski   Andrzej    -   -    -  NK

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty