Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

V tura Grand Prix Okregu PZw Sieradz 2017 - 29.10.2017 Łeczyca

Wyniki zawodów | 2017-11-01 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 29 października na miejskim w Łęczycy odbyły się ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Okręgu PZW Sieradz 2017. W zmaganiach wzięło udział 36 śmiałków, którzy mimo szalejącego orkanu Grzegorz odważyli się wyjść z domu i powalczyć w tych ostatnich zawodach.

 

Mimo bardzo silnego wiatru i padającego deszczu zawodnicy po losowaniu przystąpili do przygotowywania swoich stanowisk. Po sygnale „wolno nęcić” kule zanęt i glin poleciały do wody. Rozpoczęła się walka – głównie z pogodą ale i ryb na wędkach się trafiały.

 

Aura w monecie rozpoczynania zawodów nieznacznie się poprawiła by po kilkunastu minutach powrócić do stanu intensywnych opadów i silnych podmuchów wiatru.

 

W trakcie trwania zawodów Komisja Sędziowska po konsultacji z zawodnikami skróciła czas zawodów z czterech godzin do trzech. Decyzja ta podyktowana była sytuacją panującą na łowisku i troską o zdrowie zawodników.

 

Po zwarzeniu wszystkich ryb i przeliczeniu wyników sędzia główny zawodów Józef Wira ogłosił zwycięzcę zawodów, którym został Modliński Daniel (miejsce 1 sektor B, waga 4 455g). Miejsce drugie wywalczył Rynkiewicz Damian (miejsce 1 sektor C, waga 3 490g) a miejsce trzecie Dudkiewicz Michał (miejsce 1 sektor A, waga 1 195g).

 

Zawodnicy z pierwszych 3 miejsc otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, pierwsza 6 pamiątkowe dyplomy. Małą nagrodę pocieszenia dostał zawodnik z 13 miejsca.

 

Nagrodę w postaci zanęt wędkarskich za udział otrzymał także najmłodszy uczestnik  zawodów Roźniecki Maciej.

 

V-ce Prezes Okręgu PZW Sieradz Wiesław Błaszczyk oraz OKS Sieradz dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w zawodach, sędziom za sędziowanie oraz wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów.

 

Wyniki sektorowe

 

Wyniki końcowe

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty