Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spinningowy Memoriał im. Marka Milewskiego

Aktualności | 2017-11-05 | Publikujący: Okręg PZW w Ciechanowie

Podobnie jak w spławiku tak i w spinningu, aby upamiętnić nieodżałowanego naszego wieloletniego Prezesa Zarządu Okręgu św. p.  Marka Milewskiego w niedzielę 5.11.2017r.,  zorganizowaliśmy towarzyski spinningowy memoriał  Jego imienia.

Na starcie(co było dla nas pozytywnym zaskoczeniem) stanęło 46 zawodników w tym dwie Panie z kół naszego okręgu. Dojechało także kilka osób chcących wziąć udział w sposób towarzyski  w tym wydarzeniu. Część kół i zawodników potraktowała stricte towarzysko  te zawody. Przede wszystkim miała liczyć się pamięć o Marku poprzez uprawianie jego ulubionego hobby. Nie zawsze liczą się wyniki, puchary a czasami liczy się uczestnictwo i pamięć. Tak było i tym razem, choć  nie wyłonić zwycięzców nie wypadało.

Gospodarzem i organizatorem tego pierwszego memoriału było Koło PZW w Mławie  a  akwenem zawodów był zbiornik Ruda nieopodal Mławy. Sędzią Głównym był Prezes Koła PZW w Mławie a jednocześnie członek Zarządu Okręgu Andrzej Nowakowski. Na zawody dojechali do nas, uświetniając tę imprezę rodzice ś.p. Marka – Pani Zenona i Pan Edward Milewscy.

Po oficjalnym powitaniu uczestników, uczciliśmy pamięć o  ś.p. Marku, a także zmarłych w ostatnim czasie kolegów – wędkarzy minutą ciszy. Następnie  po krótkiej odprawie, rozdaniu kart do rejestracji połowów zawodnicy rozpierzchli się szybko po zbiorniku. Można było rozpocząć zmagania. Niektórzy pojedynczo, inni w grupkach, towarzysko gawędząc, mam nadzieję miło spędzili tę piękną niedzielę. Pewnie byłoby milej, gdyby nieco lepiej żerowały drapieżniki…. ale jak na wstępie pisałem, tak do końca dzisiaj nie chodziło o wyniki.  

Zwycięzcą I Memoriału im. Marka Milewskiego w Wędkarstwie Spinningowym został Rafał Sadowski z Koła PZW w Ciechanowie. Zresztą całe pudło zajęli koledzy z rodzimego koła ś.p. Marka. Drugie miejsce zajął Krzysztof  Kwiatkowski, a  na trzeciej pozycji uplasował się Mirosław Szeląg. Największą rybą zawodów był szczupak złowiony przez Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczał ojciec śp. Marka w asyście Dyrektora Zarządu Okręgu i Sędziego Głównego. Rodzice Marka ufundowali i wręczyli także zwycięzcy wędkę spinningową.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za obecność.

 

Pełne wyniki znajdziecie w załączniku poniżej.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty