Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody spinningowe o"Puchar sklepu Robaczek II"

W dniu 26.11.2017 r. na zbiorniku Zofiówka koło Lutomierska odbyły się zawody spinningowe o"Puchar Sklepu Robaczek ”. Właściciel Jacek Robak po raz drugi przeznaczył atrakcyjne nagrody rzeczowe które w połączeniu z pucharami uświetniły całe zawody.

Przyznam ,że już z końcem lata miałem sporo pytań od spinningistów czy zawody się odbędą i kiedy ,to chyba najlepiej świadczy ,że te z 2016 r są zapamiętane jako udane.

Niedzielny poranek był bezwietrzny i jak na listopad było całkiem przyjemnie.        O godz.8,30 zamknęliśmy listę startową na której było 25 seniorów i 3 juniorów.Po krótkiej odprawie i omówieniu zasad punktacji rozpoczęliśmy łowienie .Tym razem do dyspozycji były dwa stawy i każdy łowił gdzie uważał z zachowaniem odpowiednich odstępów.Po zakończeniu 4 godzinnej rywalizacji i podliczeniu wyników okazało się że najlepiej z zębatymi poradził sobie Kopeć Marcin ,drugie miejsce zajął Przesmycki Mariusz ,trzecie Kucharski Mariusz.

 

 

W kategorii junior wygrał Jędrzejewski Hubert ,drugie miejsce zajął Chudziński Damian,trzecie miejsce Grys Mateusz .

 

Zawody odbyły się na "żywej rybie" ,w punktacji ważny był gatunek ryby i długość.Za przekroczenie wymiaru ochronnego były dodatkowe punkty.

Po ogłoszeniu wyników ,wręczeniu pucharów i nagród przystąpiliśmy do pieczenia  kiełbasek.W tej części dnia brylował Marcin Smulik jego oryginalne poczucie humoru tworzyło przesympatyczną atmosferę i aby nie użyć zwrotu "jak wisienka na torcie" to za pewne wieńczyło te zawody niczym "musztarda na kiełbasce" .

W imieniu Pawła Krawczyka który to zorganizował jeszcze raz dziękuję serdecznie wszystkim przybyłym  za sportową rywalizację .

A w imieniu swoim i pozostałych zawodników dziękuje sponsorowi za wspaniałe nagrody.

 

Pozdrawiam

Marek O. 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty