Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Muszkarskie Mikołajki 2017-relacja

3 grudnia klubowicze spotkali się nad naszą piękną Białą Głuchołaską, by rozegrać swoje ostatnie tegoroczne zawody zaliczane do Grand Prix Klubu. Atmosfera sportowej rywalizacji gęstniała od kilku dni, gdyż czterech pierwszych zawodników w GP Klubu „łapało" się w 6 punktach!!! Dodatkowo, Adam Litwin i Darek Wojewódka, po rozegraniu 6 tegorocznych zawodów /11 tur/ mieli tyle samo punktów !!! Warto podkreślić, że miejsce zbiórki zostało świątecznie ozdobione przez organizatorów zawodów, a byli to tym razem klubowi „Juniorzy”

Komisja sędziowska policzyła punkty i około godziny 15 wszystko było jasne. Zawody wygrał Sławomir Kowalski, dla którego było to pierwsze zwycięstwo w muszkarskiej przygodzie /lecz w judo czynił to wiele razy na arenie województwa i Polski/, na drugim miejscu stanął Adam Litwin, który złowił 11 lipieni. Tyle samo ryb zaliczył Jacek Pamuła, który zajął trzecie miejsce.
W kategorii juniorów zwyciężył Kamil Dereń, który depcze już po piętach seniorom. Drugi był Maciej Wójcik. Tym razem Michał Salachna musiał przełknąć gorycz „zera” na karcie startowej.
Podium senior:

  1. Sławomir Kowalski
  2. Adam Litwin
  3. Jacek Pamuła

Podium junior:

  1. Kamil Dereń
  2. Maciej Wójcik

Klasyfikacja generalna zawodów Muszkarskie Mikołajki 2017

W klasyfikacji generalnej Grand Prix Klubu 2017 zwyciężył Adam Litwin /204 pkt/, który to miejsce wywalczył w ostatnich zawodach. Na drugie miejsce wskoczył Jacek Pamuła /201 pkt/, który „strącił” Darka Wojewódkę /201 pkt/ dwoma lipieniami.
Wśród juniorów Grand Prix Klubu 2017 wygrał Michał Salachna /194 pkt/ przed Kamilem Dereniem /191 pkt/ i Maciejem Wójcikiem /135 pkt/.

Klasyfikacja generalna Grand Prix Klubu 2017

W tym roku w zawodach sportowych organizowanych przez Klub i OKS Opole czynnie udział brało 21 członków Klubu. Frekwencja i zaangażowanie we współzawodnictwo sprawiły, że rywalizacja stała na wysokim poziomie w kategorii seniorów oraz juniorów i trwała do ostatnich tur sezonu. Przełożyło się to na awans drużyny seniorskiej do przyszłorocznego Grand Prix Polski oraz do wielkiego sukcesu, jakim był brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w wędkarstwie muchowym.  
W połączeniu z sukcesami organizacyjnymi, jakimi były: Vision Casting Days organizowany przez Klub oraz Vision Polska nad Białą Głuchołaską oraz III Bieszczadzkie Warsztaty Muchowe organizowane przez Klub z udziałem najlepszych muszkarzy Świata i Europy można śmiało powiedzieć, że był to jeden z najlepszych sezonów w historii KWM „ALEXANDRA”.
Sezon 2017 to również kolejny sezon pracy nad Białą Głuchołaską oraz zbiornikiem „Ilak”, który stał się muszkarską atrakcją nie tylko dla klubowiczów, ale również muszkarzy z całej Opolszczyzny.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty