Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

PROTOKÓŁ SPORZĄDZONY NA OKOLICZNOŚĆ STWIERDZENIA FINALISTÓW KONKURSU Ekologiczno – Wędkarskiego

Komunikaty | 2017-12-08 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 

Szówsko, dn. 30.12.2017r.


PROTOKÓŁ

SPORZĄDZONY NA OKOLICZNOŚĆ STWIERDZENIA

FINALISTÓW KONKURSÓW Ekologiczno – Wędkarskiego

Walory Przyrodnicze w Obszarach Natura – 2000 – Podkarpacie – Edycja 2017”

1/ Konkurs Rysunkowo – Malarski:

Temat; Woda Źródłem Życia”.

2/ Konkurs Wiedzy Ekologiczno – Wędkarskiej:

a/ test wiedzy,

b/ część praktyczna – przygotowanie zestawu do wędkowania,

c/ część sportowa – rzuty do celu


Komisja powołana z członków Okręgowej Rady ds. Młodzieży PZW

w Przemyślu oraz z grona nauczycieli plastyki z placówek szkolnych

w składzie;


Przewodniczący – Adam Działo

Członek – Żak Zbigniew

– Dariusz Moskwiak

– Ryszard Firleta

– Krzysztof Szykuła

– Lucyna Krochmalny

– Mateusz Kowal


Stwierdza co następuje;

  1. Posiedzenie komisji odbyło się w dniu 30 XII 2017r. godz. 17.30 w Szkole Podstawowej w Szówsku w gm. Wiązownica

  2. Do Mini Olimpiady Ekologiczno - Wędkarskiej zgłosiło się 26 uczestników,

  3. Do Konkursu Rysunkowo – Malarskiego zgłoszono Prac 268

 

Komisja wyłoniła następujących Laureatów Konkursu Ekologiczno – Wędkarskiego „Walory Przyrodnicze w Obszarach Natura – 2000 – Podkarpacie – Edycja 2017”

 

W kategorii;

 

  1. Laureaci w konkursie Mini Olimpiada Ekologiczno – Wędkarska;

 

  1. Miłosz Uzarski – SP nr 2 w Przeworsku – koło „JAZ”

  2. Bartosz Bardian – SP nr 2 w Przeworsku – koło „JAZ”

  3. Mateusz Kasieczka – SP nr 11 Jarosław – koło „Jarosław-Miasto”

  4. Jakub Zięba – SP w Kańczudze – koło „JAZ” w Przeworsku

  5. Maciej Kasieczka – SP nr11 w Jarosławiu– koło „Jarosław-Miasto”

  6. Miłosz Telega – SP w Kańczudze – koło „Wodnik”

  7. Jakub Uzarski – SP nr 2 w Przeworsku – koło „JAZ”

  8. Szymon Łaniusz – SP nr 2 w Przeworsku – koło „JAZ”

  9. Martyna Krzan – SP nr 2 w Przeworsku – koło „JAZ”

  10. Julia Cieleń – SP nr 2 w Przeworsku – koło „JAZ”

  11. Martyna Krzan – SP nr 2 w Przeworsku – koło „JAZ”

 

  1. Laureaci konkursu Rysunkowo – Malarskiego;

 

Kategoria Szkół Podstawowych:

  1. Viktoria Derewońko - Szkoła Podstawowa w Wietlinie

  2. Nikola Raba Szkoła - Podstawowa w Laszkach

  3. Oliwia Tonia Szkoła - Podstawowa nr 2 w Przeworsku

Kategoria Szkół Gimnazjalnych:

  1. Karolina Skrzypek - Szkoła Podstawowa w Piwodzie

  2. Kinga Bawor - Szkoła Podstawowa w Laszkach

  3. Aleksandra Szwed - Szkoła Podstawowa nr 2 Lubaczów

Młodzież do trzeciej klasy szkoły podstawowej:

  1. Julia Ciborowska - Miejskie Przedszkole nr 3 Jarosław

  2. Katarzyna Mirkiewicz - Szkoła Podstawowa nr2 w Przeworsku

  3. Bartosz Michalski - Szkoła Podstawowa w Szówsku

Wyróżnienia:

Konrad Płaza - OREW Przemyśl

Nikola Kuszaj - Szkoła Podstawowa w Szówsku

Aleksandra Wojtas - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku

Marcin Gajda - Szkoła Podstawowa w Szówsku

Anastazja Koprowicz - Szkoła Podstawowa nr 6 w Jarosławiu

Julia Siuśta - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku

Julia Smyk - Szkoła Podstawowa w Szówsku

Róża Olearnik - MDKPP w Przemyślu

Jakub Kochanowicz - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu

Anita Żołyniak - Szkoła Podstawowa w Szówsku

Anna Baran - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu

Greta Czerniecka - MDKPP w Przemyślu

Oliwia Gołąb - Szkoła Podstawowa w Szówsku

Julia Salomon - Szkoła Podstawowa w Wietlinie

Maja Lepa - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku

Jagoda Drozdowicz - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu

Anna Nykiel - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku

Patrycja Chudy - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku

Klaudia Sopyła - Szkoła Podstawowa w Laszkach

Aleksandra Pieniążek - Szkoła Podstawowa w Szówsku

Gabriela Kurek - Szkoła Podstawowa w Urzejowicach

Milena Chmiel - Szkoła Podstawowa w Urzejowicach

Szymon Motta - Szkoła Podstawowa w Urzejowicach

Joanna Jurkiewicz - Szkoła Podstawowa w Kańczudze

Martyna Stawiarz - Szkoła Podstawowa w Kańczudze

Julia Pilch - Szkoła Podstawowa w Kańczudze

 

4/. Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu na Wniosek Rady ds. Młodzieży.

Za osiąganie wysokich wyników w zawodach oraz wzorowe reprezentowanie koła oraz okręgu - wyróżnił;

Odznaką; „Wzorowy Młody Wędkarz PZW”

  1. Szymon Nater – Szkółka Młodzieżowa - „Jaz” w Przeworsku

  2. Patryk Nater – Szkółka Młodzieżowa - „Jaz” w Przeworsku

  3. Franciszek Drewniak – Szkółka Młodzieżowa – WKS Sensas w Dynowie

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty