Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zima 2018 - Drugie Okręgowe Halowe Zawody Rzutowe w Brodach

Aktualności | 2018-02-06 | Publikujący: Koło PZW-Brody

„Zima 2018” zawitała do Brodów

Zdjęcie uczestników zawodów w Brodach

W dniu 3 lutego (zmiana terminu z 10 lutego 2018 r.) w Hali przy Szkole w Krynkach, przy ulicy Szkolnej 1 odbyły się drugie zawody z Cyklu Okręgowych Halowych Zawodów Wędkarskich Młodzieży „Zima 2018”. Organizatorem było Koło PZW w Brodach.

W zawodach udział wzięło 17 uczestników z 6 Kół naszego Okręgu. Sędzią głównym zawodów był pan Jacek Kuza.

Uczestnicy w kategoriach do 12, do 14, do 16 lat i - poza konkursem - do 18 lat, rywalizowali w 3-boju spinningowym oraz w konkurencji sprawnościowej - rzucie imitacją kuli zanętowej (piłki tenisowe) do tarczy Arenberga.

W kategorii do lat 12 najlepsza okazała się jako miało to miejsce w Busku Nikola Serafin, która wygrała ponownie obie konkurencje. (202,55 pkt. w 3-boju i 190 na 200 możliwych w „piłeczkach"). Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy z Buska – Zdroju tj. Karolina Kolarz  oraz Amelia Musiał.

W kategorii do lat 14 wygrał Sebastian Yuseinow z Koła Kielce 1 z wynikiem 270,35 pkt i 170 pkt. Kolejne miejsca  zajęły zawodniczki z Buska-Zdroju tj. Natalia Kolarz  i Alicja Kucięba.

 

W kategorii do lat 16 wygrała reprezentantka Koła Brody Natalia Zaczek z wynikiem 285,70 pkt. i 180 pkt., natomiast na drugim miejscu uplasowała się Magda Serafin również z Koła w Brodach. Trzecie miejsce zajął Karol Stępień z Koła Busko-Zdrój.

W kategorii do lat 18 zwyciężył Bartosz Konieczny z Koła Kielce Iskra. Drugie miejsce zajęła Ola Serafin z Koła w Brodach.

Najlepszym zawodniczkom i zawodnikom puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Koło Brody i sklep wędkarski Sebastiana Pogodzińskiego "Sazan" wręczyli: Marzena Bernat, wójt Gminy Brody oraz Maciej Zaczek, prezes Koła PZW w Brodach.

Słodki poczęstunek w postaci pączków i napojów ufundował Marek Zaczek.

Wyniki z zawodów zamieszczone są w załączniku.

Poniżej link do galerii zdjęć z zawodów:

https://photos.google.com/share/AF1QipOxRhNTdKldoZVcvFtiq99BrGg7bUV6cDDuHpyxeoyd5B_kv6xPyp81j5IjvD8H0A?key=REl5bXNqd1lRYWlGRmdiTm11MGpWbUpnYUhFcmZB

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty